Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokCustom publishing – instrument marketingowy, wykorzystujący usługi wydawnicze

 

Wydanie książki w formie drukowanej lub elektronicznej (e-book)
jako element działań marketingowych firmy

Custom publishing to instrument marketingowy, wykorzystujący usługi wydawnicze w celu osiągnięcia dominacji konkurencyjnej w zakresie pozyskiwania nowych klientów, wzmacniania lojalności, budowania świadomości marki oraz jej wizerunku.

 

Publikacja w formie książki jest wykonywana na zlecenie i wspomaga osiąganie celów marketingowych, public relations (PR) oraz komunikacyjnych.

 

 

Nasze wydawnictwo od lat z sukcesem realizuje publikacje drukowane oraz elektroniczne. W naszej ofercie proponujemy przygotowywanie książek (elektronicznych i drukowanych) dla partnerów biznesowych.

 

Custom publishing (czyli publikacja w formie książki) pozwala w subtelny, a zarazem bardzo efektywny sposób wspomóc marketingowe działania firmy zwiększenie promocji sprzedaży oraz budowanie wizerunku firmy odpowiedzialnej i inwestującej w rozwój klienta.

 

W pojęciu tym mieszczą się zarówno pozycje trafiające na rynek elektroniczny jak i książki drukowane, w których w przystępny i atrakcyjny dla potencjalnych klientów sposób można przedstawić produkty i usługi Swojej firmy, a także publikacje przygotowane specjalnie na potrzeby promocji produktów lub usług firmy.

 

Dzięki naszej propozycji wydania książki i dystrybucji w znanych księgarniach internetowych możesz zwiększyć Swój zasięg na rynku. Wprowadzenie na rynek publikacji w formie książki pozwoli potencjalnym partnerom i klientom dowiedzieć się o Tobie i Twoich kompetencjach z książki, a następnie skontaktować się z Tobą za pośrednictwem witryny internetowej w celu uzyskania informacji o usługach lub produktach oferowanych przez Twoją firmę.

 

 

 

Poznaj szczegóły naszej oferty – zadzwoń lub napisz.

Zapraszamy do współpracy!

Wydawnictwo Psychoskok sp. z o.o,

ul. Spółdzielców 3/325,
62-510 Konin,
tel. (63) 242-02-02 (w godzinach pracy)  / kom. 695-943-706