Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAutorzySandra Czeszejko-Sochacka

Sandra Czeszejko-Sochacka

Dietetyk, autorka „Super diety 26” – poradnika skierowanego do wszystkich, którzy dbają o zdrowie i dobre samopoczucie.

O samej sobie:

Od wielu lat zajmuję się tematyką psychodietetyki, relaksacji, świadomego myślenia, masażami, zabiegami odchudzającymi oraz jogoterapią. Dziedziny tę uzupełniam stylizacją, wizażem, językiem gestów, treningiem pamięci oraz technikami pozwalającymi skutecznie radzić sobie ze stresem.

Łącząc wszystkie zagadnienia w jedną całość, mogę skutecznie pomagać osobom z nadwagą, nawet tym, które wielokrotnie ponosiły porażkę w nieefektywnym odchudzaniu.

Dziedzina relaksacji i świadomego myślenia jest pomocna również w rozwiązywaniu różnorodnych problemów np. radzeniu sobie w trudnych sytuacjach, poprawie ocen w szkole, znalezieniu właściwej drogi w życiu, rozbudzeniu ukrytych zdolności , spotkaniu właściwego partnera itd.

Dietetyka jest podstawą wszelkich zmian, ponieważ prawidłowe odżywianie wpływa również na zdrowie i samopoczucie, pozwalając także poprawiać inne aspekty codzienności.

Stylizacja i wizaż dopełniają wizerunek poprzez dopasowanie wyglądu do typu urody i osobowości.

Zapraszam serdecznie do współpracy w dokonywaniu zmian niosących najkorzystniejsze i oczekiwane zmiany w życiu. Spotkania odbywają się w kameralnej atmosferze, w formie warsztatów z możliwością wykonania indywidualnego wizażu lub stylizacji.