Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAutorzyMonika Jagodzińska

Monika Jagodzińska

Monika Jagodzińska – ur. 1998 r w Krotoszynie, obecnie studiuje w Kaliszu. Zadebiutowała w 2016 roku, mając niespełna osiemnaście lat, zbiorem dwunastu opowiadań o problemach „Cykl”. Książka spotkała się z dość pozytywnym odbiorem, co pozwoliło myśleć Monice nad dalszą twórczością. Dwa lata później, w 2018 roku, premierę miała druga książki autorki „Wiara, Nadzieja, Miłość”, opowiadająca historię dziewczyny zmagającej się z zaburzeniami odżywiania. Co warte wspomnienia, pozycja ta została napisana na podstawie prawdziwych przeżyć i wydarzeń. Recenzenci podkreślali wielokrotnie, iż widać coraz lepszy styl pisania.

„Przemierzałam drogę jaką szedł Adam” – wywiad z Moniką Jagodzińską – http://autorzy365.pl/przemierzalam-droge-jaka-szedl-adam-wywiad-z-monika-jagodzinska_a6689

W roku 2020 światło dzienne ujrzy trzecia już książka młodej autorki „Uzależniony. Droga do trzeźwości”. Książka również została napisana na podstawie prawdziwych wydarzeń z życia Adama Gałęskiego, który w młodości zmagał się z uzależnieniami od narkotyków, dopalaczy i hazardu. Będzie to najdłuższa jak do tej pory pozycja Moniki. Swoją premierę książka będzie miała 21.09.
NON OMNIS MORIAR