Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAutorzyMarek Szwedowski

Marek Szwedowski

Marek Szwedowski – medium i jasnowidz. Urodził się w Warszawie w 1966 roku. Swoje dzieciństwo i lata młodzieńcze spędził w Laskach p. Warszawą.  Z wykształcenia – technik fotograf. W 1986 roku ukończył z dyplomem Zespół Szkół Fototechnicznych na ul. Spokojnej 13 w Warszawie.

Pierwsze zetknięcie z „nieznanym” nastąpiło 1989 roku, było to odnalezienie pierwszego zaginionego człowieka. Kolejne lata były rozwojem umiejętności jasnowidza i medium jak również jako bioenergoterapeuty. W roku 1994 odbyło się spotkanie zorganizowane przez czasopismo „Nieznany Świat” dla osób, którzy przeżyli śmierć kliniczną. Wydarzenie, w którym wystąpił pokazało społeczeństwu szereg jego niesamowitych sensytywnych umiejętności. Jego darem zainteresowały się gazety ogólnopolskie co przyczyniło się do większego rozgłosu i popularności Marka Szwedowskiego jako jasnowidza i medium. W latach 1997-2000 pracował w Agencji Detektywistycznej „Septagon” przy poszukiwaniu zaginionych ludzi, jak również poszukiwał skradzionych towarów, ruchomości ale też rozwiązywał sprawy związane z terroryzmem. W 2000 roku przeprowadził się wraz z rodziną do Zawiercia gdzie kontynuował swoją pracę. W tym samym roku wyjechał do Japonii na zaproszenie tokijskiej policji oraz telewizji TV Asahi. W 2014 roku powrócił do Warszawy.

W 2017 roku założył Stowarzyszenie pomocy rodzinom po stracie najbliższych „Przystań Nadzieja”. W ramach działań poszukiwawczych powstało szereg reportaży na łamach popularnych programów telewizyjnych jak np. TVP Info (1997r.); TTV (2014r.) „Sprawa dla reportera” TVP1 (2020r.); Canal +Discovery (2019r.); Dzień Dobry TVN (2019r.); Superstacja (2020r.); ALARM TVP1 (2018r; 2021r.); W 2021 roku miesięcznik „ Nieznany Świat” przyznał nagrodę Markowi Szwedowskiemu za całokształt jego pracy. Aktualnie mieszka i pracuje w Warszawie gdzie rozwija misję stowarzyszenia – pomaganie ludziom po stracie swoich najbliższych.