Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAutorzyMałgorzata Król

Małgorzata Król

PRZEKAZY WSZECHŚWIATA to druga książka Małgorzaty Król.

W swej pierwszej pt. MIŁOŚĆ PONAD WSZYSTKO, wydanej w 2017 roku, również w Wydawnictwie PSYCHOSKOK, autorka opisała swoje podróże duchowe, miejsca i Istoty Świetliste, które odwiedziła podczas seansów hipnotycznych i transów. Wywarły one tak wielki wpływ na postrzeganie tej i innych rzeczywistości, na zrozumienie wielowymiarowości Istoty, że autorka postanowiła podzielić się tymi przeżyciami z czytelnikiem. W spontanicznych relacjach, prowadzi czytelnika w świat nieznany, nie zawsze postrzegany przez Ludzi. Ma również możliwość przyjrzeć się sobie w różnych wcieleniach. Odbywa podróże duchowe, z których wraca szczęśliwa i przepełniona miłością. Pragnienie dzielenia się tymi uczuciami jest tak wielkie, że postanawia wszystko opisać w tej właśnie książce, która otrzymuje tytuł MIŁOŚĆ PONAD WSZYSTKO- przewodnik dla Wszystkich.

Po tych przeżyciach, przyszedł czas na inne doświadczenie. Tym razem, to przeróżne energie spływały, w życiu codziennym, na autorkę. Odczuwała je na tyle mocno, że utworzyły one różne słowa, zdania, które spisywała.  W wyniku tego powstały teksty tworzące przekazy, które okazało się, są przekazywane od różnych Istot czy też Świadomości. Trwało to od kwietnia 2016 roku do kwietnia 2018 roku, czyli dokładnie dwa lata. W tym czasie spłynęło 30 przekazów. Następnie Małgorzata Król, już jako narrator opisuje w jaki sposób powstały przekazy, w jaki sposób należy je czytać, jak mogą pomóc zmienić nasze postrzeganie rzeczywistości, w której egzystujemy obecnie. Pomagają nam również zrozumieć, że nigdy nie byliśmy, nie jesteśmy i nie będziemy sami, zdani tylko na siebie. Oczywiście teksty przekazów są nie zmienione, zostały spisane w takiej formie, w jakiej były przekazane. Tak powstała druga książka pt. PRZEKAZY WSZECHŚWIATA.

Obie książki polecane są osobom, które pragną poszerzać swoje zrozumienie otaczającego nas Wszechświata, zdobywać wiedzę z innych rzeczywistości oraz pozytywnie i radośnie patrzeć na swoje obecne, jak również przyszłe życia.

„Miałam możliwość odczuć Miłość Prawdziwą” – wywiad z Małgorzatą Król część I

„Każdy musi odbyć tę wędrówkę sam” – wywiad z Małgorzatą Król część II