Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAutorzyKrzysztof Stanio

Krzysztof Stanio

Aktor w Teatrze Nie Teraz, instruktor teatralny w ATElier Kultury w Jaworznie – Teatr Sztuk i Reżyser, aktor, scenarzysta w Twórca „Powołani”

Myślę, że to co mówi o nas, to jacy jesteśmy i kim jesteśmy jest treścią naszych czynów. Co jest tą treścią? Najwięcej o człowieku mówią jego czyny. Bliski jest dla mnie teatr, słowo, dźwięk jako możliwe nośniki mówienia o człowieku, dla niego. Czy przez to zdołam poznać tajemnice, po co tu jestem? Czuję, że nie oddalam się od siebie, lecz przybliżam.
Zapraszam do śledzenia tu tego, co aktualnie się wydarza, co jest udziałem mojej osoby, lecz nie tylko. Wydarzeń teatralnych, muzycznych, literackich.

Jestem autorem serii XIX audio klipów o człowieku pt. „Początek zamysłu”, współautorem „Iskry zamyślenia” tekstu o męskości i kobiecości stworzonego wraz z Grzegorzem Cetnara. Autorem monodramu o wnętrzu mężczyzny „Zamknięto mnie jak…”, w reżyserii Marka Biernackiego, „Projektu serce” spektaklu muzycznego na jeden głos męski i bęben z udziałem Małgorzaty Kujawy. Zapraszam do śledzenia bloga, tego tu profilu.
Pozdrawiam każdego!

www.krzysztofstanioo.blogspot.com  

 

Zapraszamy na stronę autora – https://www.facebook.com/krzysztof.stanio/