Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAutorzyKatarzyna Buć

Katarzyna Buć

Katarzyna Buć urodziła się w 1984 roku, w Warszawie. Z wykształcenia jest magistrem psychologii o specjalności psychologia zdrowia i psychoterapia. Jej szczególne zainteresowania dotyczą zasobów osobistych i społecznych, które można rozwijać przez całe życie i dzięki temu osiągać liczne korzyści zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej.

Katarzyna bardzo ceni sobie kontakty z ludźmi, dlatego zawodowo do tej pory realizowała się głównie w obszarach takich jak rekrutacja i sprzedaż. Od najmłodszych lat pasjonuje się sztuką. Uprawia malarstwo akrylowe na płótnie, ale nie obce są jej również inne formy sztuk plastycznych: rysunek i rzeźba. Jest także miłośniczką sportu, w szczególności biegania (Chi Running).

Określana przez ludzi jako kobieta świadoma siebie, charyzmatyczna i z poczuciem humoru. O sobie mówi, że jest rodzinna i sentymentalna, dbająca o zdrowe relacje z otoczeniem. Od wielu lat wspiera osoby chore na neuralgie i neuropatie twarzy. Jest autorem Petycji o refundację leków stosowanych w leczeniu neuralgii i neuropatii twarzy skierowanej do Ministerstwa Zdrowia (2016 r.) zakończonej pozytywną decyzją (refundacja 3 leków), a także autorem strony internetowej neuralgiatwarzy.com przeznaczonej dla osób chorych, ich opiekunów i wszystkich zainteresowanych tą niezwykle trudną tematyką.

Katarzyna Buć to niebywała kobieta, która dzielnie walczy ze swoimi fizycznymi problemami. Chorująca na neuralgię autorka na łamach wywiadu zdradziła.

„Ja w swojej książce poruszyłam bardzo ważny temat. Chciałam, aby moja książka miała wartość terapeutyczną”.

Nie bez przyczyny przecież tytuł poradnika autorki brzmi: „Neuralgia. Jak żyć?

I część wywiadu http://autorzy365.pl/chcialam-aby-moja-ksiazka-miala-wartosc-terapeutyczna-wywiad-z-katarzyna-buc_a7071
II część wywiadu http://autorzy365.pl/ja-w-swojej-ksiazce-poruszylam-bardzo-wazny-temat-kontynuacja-wywiadu-z-katarzyna-buc_a7072