Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAutorzyGrzegorz Kaźmierczak

Grzegorz Kaźmierczak

Grzegorz Kaźmierczak – autor książki pt. „Królestwo serca czyli jak rozmawiać z Bogiem” oraz praktycznego przewodnika rozwoju duchowego pt. „Potęga serca”. W centrum zainteresowań pisarza leży m.in. uzdrawianie, bioenergoterapia, rozwój duchowy, psychosomatyka, symbolika ciała, reinkarnacja, astrologia, numerologia i radiestezja. Jak sam twierdzi – celem jego życia jest pomaganie innym.

„Dar mojego pomagania jest dla tych, którzy to poczują w swoim sercu i są gotowi na spotkanie z moim szamanizmem, którego w ciągu wielu wcieleń w różnych kulturach doświadczałem. Dar szamanizmu, który płynie z mego serca, to magnetyzm samoczynnie wprowadzający Cię w stan współodczuwania koherencji serca przez co wejście w stany umożliwiające dotarcie do najgłębszych zakamarków twojej istoty, do blokujących Cię doświadczeń, staje się proste.

Nie jest mi potrzebne wprowadzanie Cię w jakiekolwiek stany poprzez techniki regresingu, hipnozy, a mimo to wielu z was odczuje, iż zmieniły się wibracje i przestrzeń, w której się znaleźliście. Jeśli przyczyny tkwią w twoich wcielaniach, odnajdziemy to, w sposób wyważony, aby zbyt wiele nie dawać pożywki, dla ciekawości wypływającej z EGO. Dalszym etapem mojej pomocy jest ukazanie Ci przyczyn Twego utkwienia, twoich chorób czy kłopotów oraz wskazanie jak Ty sam w prosty sposób możesz oczyścić przyczyny zagubienia i podążyć najlepszą dla Ciebie drogą. Nie ma lepszych, ani gorszych, różnimy się głównie kolejnością wyzwalanych darów, dlatego dar mojego praszamanizmu jest darem wymiany w naukach wzajemności naszej, pomocą w ziemskich naszych zagubieniach.

Ukochani, nie łudźcie się, że ktoś za was coś zrobi, że ktoś uzdrowi doskonałe Dziecko Boga, którym jesteście. Nie miejcie też złudzeń, że dostaniecie coś za darmo, bez własnej pracy, za to, co w swej bezmyślności długo traciliście”. Grzegorz Kaźmierczak

http://prawdaserca.pl