Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAutorzyAnna Emilia Matracka

Anna Emilia Matracka

Urodziła się 15.09.1988 r. w Radomiu, w  mieście rozwijała od lat swoje pasje, hobby, pragnienia i marzenia.

Od dziecka kocha naturę, faunę i florę. Poznała setki gatunków zwierząt, nauczyła się żyć wśród natury, czerpać z niej siły oraz wiedzę i ją przekazywać ludziom.

Dużo działo się w mym życiu, przeszła wszelkie smutki, radości i mając niepowtarzalną siłę wiary – pokonała wszelkie przeciwności losu, wiele nauczyło mnie życie i do wielu rzeczy dochodziła sama, dzięki swemu samozaparciu, umiejętności polegającej na obserwacji świata.

Ukończyła szkołę średnią w roku 2008 ( Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego), udała się na studia filologii germańskiej, a potem pedagogiki.

W czasie nauki miałam niesamowity przypływ energii i pragnienia, aby wszystkie me przeżycia przelać na papier. Mając 18 lat zaczęłam pisać wiersze, co dzień powstało od 5 do 10 utworów, później pisałam z przerwami co parę miesięcy. Powstało mnóstwo utworów o przeróżnej tematyce. Wszystkie są odbiciem mych dobrych i złych dni, które minęły. Dwa spośród wielu wierszy były opublikowane w gazetach, pierwszy w gazecie radomskiej (Gazeta Wyborcza), wiersz pod tytułem: ,,Smutny wiersz / duszy żal”, oraz w gazecie jasielskiej ( Obiektyw Jasielski) – wiersz pod tytułem: ,,Wspomnienia”.

Około 60 utworów powstało, gdy przeżywałam niełatwy okres w życiu, lecz mimo to, miałam przypływ energii i weny, by napisać coś pięknego, te najpiękniejsze spośród wierszy napisałam w okresie smutnym i przygnębiającym, gdy straciłam bliskie osoby, wszystkie uczucia do nich na stałe przelałam na papier.

Każde z wierszy jest jak zdjęcie – prawdziwą rzeczywistością naszego świata – napisaną bardzo obrazowo, pięknie i realistycznie.