Wyzwanie – przeżyć za sto pięćdziesiąt złotych - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościWyzwanie – przeżyć za sto pięćdziesiąt złotych

Wyzwanie – przeżyć za sto pięćdziesiąt złotych

12 stycznia 2022 / Agnieszka
Życie staje się coraz trudniejsze. Inflacja szaleje. Wszystkie produkty drożeją. Ludzie tracą pracę. Kryzys może dotknąć także Ciebie. Zadłużenia można uniknąć. Anna’s Dream podjęła wyzwanie literackie. Autorka napisała poradnik, Jak przeżyć za sto pięćdziesiąt złotych.

W obecnych czasach wokół nas jest coraz więcej ludzi tracących pracę z dnia na dzień. Nie da się przewidzieć wszystkiego. Każdy zmaga się z trudnymi sytuacjami. Kiedy nastąpił kryzys wywołany pandemią, tysiące osób na całym świecie nie mogło iść do pracy. Niemożność zarobkowania uniemożliwia dokonywanie opłat. Bieda wkrada się w momencie, kiedy nie można zakupić artykułów spożywczych. Zgłaszanie się po pomoc do organizacji charytatywnych, czy jadłodajni to doraźna ewentualność, z której wiele osób krępuje się korzystać.

Mnóstwo osób poszukuje pomysłu na zmniejszanie wydatków. Rezygnujemy z wielu przyjemności. Niektórzy potrafią odmówić sobie wielu przyjemności. Coraz popularniejsze są wpisy w mediach społecznościowych dotyczące oszczędzania i niedrogich posiłków. Przepis na tanie posiłki. Danie za kilka złotych. Jak przeżyć tydzień za 200 zł? Jak oszczędniej żyć? Czy da się przeżyć dzień za 5 zł? Nawet biedni mają szansę pozytywnie odmienić swój los. Anna’s Dream podjęła wyzwanie literackie, dzięki któremu na własnym przykładzie napisała poradnik – Jak przeżyć za sto pięćdziesiąt złotych.

„Do napisania tej książki zainspirowały mnie wydarzenia, które ostatnio miały miejsce. Wiedząc, że znajduje się wokoło mnie mnóstwo ludzi, którzy z dnia na dzień stracili pracę i nie mają za co żyć, postanowiłam podjąć wyzwanie literackie. (…) Uwielbiam wyzwania, dlatego wdrożyłam ów pomysł w życie i w taki oto sposób powstała ta książka”. Jak przeżyć za sto pięćdziesiąt złotych, Anna’s Dream

Czytaj dalej

Poradnik autorstwa Anna’s Dream dowiódł, że za kwotę 150 zł bez problemu można wyżywić się przez 31 dni. Dokładnie opisany został proces zdobywania produktów do przygotowania posiłków. Autorka szczególną uwagę zwróciła na dobieranie pełnowartościowych produktów spożywczych, które można pozyskać z natury. Przykładowo wspomniana została niezastąpiona w lecznictwie pokrzywa mogąca zapewniać odpowiednie dawki kwasu foliowego, żelaza, krzemu, wapnia oraz takich witamin jak C, A, K, E, B2. Zbieranie, suszenie produktów oraz przygotowywanie trzech posiłków dziennie, zostało dokładnie opisane. Przetrwanie w ekstremalnych warunkach, dzięki informacjom zebranym w tej pozycji jest możliwe.

Książka dostępna tylko w wersji e-book.

Jak przeżyć za sto pięćdziesiąt złotych

Każdy w dobieraniu produktów spożywczych musi być kreatywny. Autorka udzieliła ważnych wskazówek.

„Oczywiście nie polecam takiego żywienia się przez długi okres, aby się nie wyjałowić. Nie od dziś wiadomo, że do życia potrzebna jest nam solidna porcja witamin”. – Anna’s Dream