Wielka miłość nie jest dana nikomu raz na zawsze - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościWielka miłość nie jest dana nikomu raz na zawsze

Wielka miłość nie jest dana nikomu raz na zawsze

24 października 2018 / Agnieszka

Kiedyś nadchodzi taki moment, który pozbawia naiwnych złudzeń. To, co zostało utracone, nie może już powrócić.  Jednak dalej warto jest żyć,  podobnie jak mieć w pamięci i nadal kochać najbliższą osobę (w tym przypadku kobietę, bohaterkę powieści „Blizny”) nawet po jej śmierci. W taki sposób pamięć o niej będzie istnieć nawet po śmierci. 

Nie wiem, co to jest, ale wiem jedno – ja cię też kocham, od pierwszej sekundy, od pierwszego spojrzenia! Mówią, że to się w realnym życiu nie zdarza, że nie można się zakochać od pierwszego wejrzenia, bo przecież, żeby kochać, to trzeba człowieka poznać, coś o nim wiedzieć.  A jednak. Wczoraj pod kościołem zmieniło się moje życie i nie zamierzam pozwolić ci, byś to zmarnował! Bądź ze mną! Na dobre i na złe! Kochaj mnie!

Powieść o różnych obliczach miłości

Książka w sprzedaży na stronie http://tylkorelaks.pl/760-blizny-9788381192590.html

 

Uczuciu, które nie zna granic, choć jak wszystko w życiu potrafi się skończyć. Boleśnie przekona się o tym Krzysztof Szablewski. Po latach unikania uczuć na skutek przykrego rozczarowania z przeszłości spotka na swej drodze Natalię. Dużo młodszą od niego kobietę, w której z wzajemnością zakocha się od pierwszego wejrzenia.

Po kilkunastu latach szczęśliwego małżeństwa parę czeka rozłąka. Natalia umrze, a jej narządy trafią do przeszczepu.

Jej serce zostanie ofiarowane Ance, której przyjdzie poznać Krzysztofa. Przez moment będzie miał on nadzieję, że w ten sposób los zwraca mu Natalię. Ania to jednak zupełnie inna osoba, więc będzie musiał zrozumieć, że jest to tylko złudzenie.

Jak żyć po stracie bliskiej osoby?