Tajemnice, ciekawostki świata przeszłości - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościTajemnice, ciekawostki świata przeszłości

Tajemnice, ciekawostki świata przeszłości

5 maja 2020 / Agnieszka

Rzeczywistość skrywa niewiarygodne tajemnice. Jesteśmy częścią składową Natury. Ciekawostki ze świata i przeszłości bezspornie tego dowodzą. Pora poznać niektóre z nich.

 

Codzienność wypełniona jest niezliczoną ilością obowiązków. Wciąż stawiamy sobie cele do realizacji. Staramy się zaplanować przyszłość, rozwiązywać bieżące problemy i przygotowywać na ewentualne niedogodności. Co prawda, narzekamy na rutynę, ale to dzięki niej uzyskujemy poczucie bezpieczeństwa. Tym sposobem, uwikłani w systemową machinę, zawężamy swoje horyzonty myślowe. Materialny, namacalny wymiar rzeczywistości to jednak złuda. Jesteśmy częścią składową Natury. Nasza świadomość jest niematerialna. Ma to potwierdzić między innymi eksperyment wykorzystujący splątanie kwantowe, który opracował fizyk Lucien Hardy z Perimeter Institute w Kanadzie.

Ciekawostki świata i przeszłości dowodzą, że nasza rzeczywistość skrywa liczne sekrety. Ogólnodostępna wiedza pomija wiele istotnych treści. Umiejętności, którymi dysponowali nasi praprzodkowie, do dziś zadziwiają. Nikt nie potrafi wyjaśnić, jak to możliwe, że posiadali technologię przewyższającą naszą. Nie sposób również wytłumaczyć, jakim sposobem wnosili gigantyczne budowle, czy wytwarzali materiały, które przetrwały do dziś w niezmienionej formie. Naukowcom i badaczom udało się rozwiązać tylko niektóre z tych kwestii. Warto się przekonać, do jakich doszli wniosków.

Tajemnice, ciekawostki świata i przeszłości z pewnością nas zadziwią. Poznając je, zrozumiemy, jak wyjątkową wartością jest życie. Zyskamy również pewność, że nasze istnienie nie jest przypadkowe. Poznaj sekrety starożytności – https://www.psychoskok.pl/tag-produktu/sekrety-starozytnosci/

Nasze istnienie nie jest przypadkowe

Fakty na temat roli człowieka na Ziemi prezentuje książka „W poszukiwaniu źródła. Kim jesteśmy i skąd pochodzimy?”. Treści zaprezentowane w tej pozycji dowodzą, że ludzie nie są jedynymi mieszkańcami Wszechświata. Bezkresna, do końca niepoznana przestrzeń kosmosu to niezwykły twór. Istnienie przejawia się w nim na poziomie fizycznym, ale również energetycznym. Ponownie zmierzymy się z teorią Wielkiego Wybuchu. Uzyskamy informacje, które w nowym świetle stawiają wiele kwestii. Okazuje się bowiem, że ogólnodostępna wiedza celowo pomija wiele istotnych faktów. Liczne przekłamania i przekierowywanie naszej uwagi na materialny wymiar rzeczywistości, usypia nasze instynktowne, zgodne z naturą poczucia. Dowody oraz odniesienia do badań naukowych zgromadzone w książce, przekonują, że rzeczywistość na poziomie subatomowym ma charakter niefizyczny. Zrozumiemy prawdziwy cel naszego życia, które nie kończy się po śmierci. Bliżej poznamy także zagadnienie wielowymiarowości istnienia. Ponadto uzyskamy wskazówki pozwalające uwolnić się z blokad percepcyjnych.

„(…) żyjemy we Wszechświecie wielowymiarowym, z mnóstwem różnych światów, których po prostu nie widzimy. Według wielu źródeł światy te, są zamieszkane przez obce cywilizacje, które nie od dzisiaj interesują się Ziemią i mają wobec niej własne plany.” – Łukasz Kulak

Czytaj dalej

Poznaj korzenie cywilizacji na Ziemi

Ciekawostki świata i przyszłości pełniej zrozumiemy, sięgając po książkę „W poszukiwaniu źródła – korzenie cywilizacji na Ziemi”. Pozycja ta dopełnia informacje zgromadzone we wcześniej zaprezentowanym tytule. Poznamy najstarsze, wysoko zaawansowane cywilizacje. W ogólnodostępnych źródłach historycznych najczęściej początki prężnego rozwoju cywilizacyjnego datuje się na okres, w którym rozwijała się kultura Sumerów. W rzeczywistości należy cofnąć się w bardziej zamierzchłą przeszłość. Opisane zostały cztery cywilizacje, z których trzy prężnie rozwijały się w okresie prehistorycznym. Szczegółowo scharakteryzowane zostały również takie ośrodki kulturowe jak: Atlantyda, Mu i Egipt. Cywilizacja, która rozwijała się na terenach dzisiejszej Turcji, związana ze świątynią Göbekli Tepe mającą ponad 12000 lat, także nie została pominięta. W celu uwiarygodnienia zaprezentowany treści autor odwołuje się do badań naukowych, odkryć archeologicznych i geologicznych, a także wizji jednego z najbardziej cenionych jasnowidzów- Edgara Cacye’a.

„Naukowiec powiedział mi, że prowadząc badania, odnalazł ślady po meteorycie typu lodowego. Kataklizm pozostawił po sobie dziewięć kraterów, ale też odcisnął swoje piętno na monumentach i budowlach egipskich – w tym piramidach, na których rozpoznano fragmenty wystawione na działanie ogromnie wysokiej temperatury oraz z zniszczenia wskazujące na nienaturalny rozpad piramid…”. – Łukasz Kulak

Czytaj dalej

Giganci i anioły upadłe – niewygodne fakty?

Tajemnice świata i przeszłości odkrywają również badacze Biblii. Jeden z nich, Artur Sroka zebrał najważniejsze, szokujące informacje w książce „Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty. Wydanie II poprawione”. Jest to poszerzone wydanie pozycji, która od początku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Przekonamy się, dlaczego nasi przodkowie wspominali o obdarzonych niezwykłymi umiejętnościami i siłą potomkach ludzi i aniołów. Zrozumiemy, czemu na całym świecie odnajdowane są gigantyczne szkielety. Zrozumiałe wyda nam się także, jak to możliwe, że za czasów naszych praprzodków wznoszone były niewyobrażalnej wielkości budowle. Poznamy dowody na to, że aniołowie żyli pośród ludzi i łączyli się z nimi w pary. Podobne informacje celowo są pomijane. To dlatego nadal niewiele osób zdaje sobie sprawę, że o współistnieniu ludzi i aniołów wspomina apokryficzna Księga Henocha, czyli Biblia Hebrajska I Starego Testamentu. Wielokrotnie w swoich pracach mówił o tym szwedzki nobilitowany interpretator Pisma Świętego i mistyk, Emanuel Swedenborg. O zamieszkujących Ziemię Gigantach wspomina również wielu naukowców, historyków i badaczy dawnych cywilizacji. Treści legend i dawnych ludowych wierzeń odnajdują więc potwierdzenie.

„Czyż nie jest zastanawiające, że przekazy na całym świecie zgodnie mówią o istnieniu w przeszłości olbrzymów, którzy mieli być potomkami niebiańskich aniołów, bądź też bogów, którzy zstąpili z niebios? – Artur Sroka

Czytaj dalej

Największe tajemnice ludzkości od lat zgłębia znany i ceniony na całym świecie odkrywca i archeolog, Jonathan Gray. Jego publikacje za każdym razem zyskują status bestsellerów. W celu zgromadzenia w nich tajemnic świata i przeszłości, autor przemierza najdalsze zakątki wielu kontynentów, prowadzi ekspedycje, odwiedza niesprzyjające zakątki Ziemi i wykonuje niebezpieczne badania dna mórz i oceanów. Osoby sięgające po książki Greya zawsze zmieniają swój pogląd na temat rzeczywistości.

Niewiarygodne fakty i tajemnice przeszłości

Sekrety umarlaków” prezentują największe tajemnice przeszłości. Poznamy niewiarygodne fakty dowodzące, że nasi przodkowie posługiwali się technologią bardziej zaawansowaną od naszej. Ich imponująca wiedza pozwalała im konstruować monumentalne budowle, przenosić wielotonowe bryły, których nie byłyby w stanie poruszyć dzisiejsze maszyny, czy budować podziemne miasta. Pozostałość po naszych przodkach to również tunele łączące kontynenty. Co ciekawe, istnieją ślady wskazujące, że nadal są one używane. Kto z nich korzysta? Dlaczego tak wysoko rozwinięta kultura upadła? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziemy w książce. Publikacja prezentuje również teorię wysuniętą przez autora. Zgodnie z nią każda cywilizacja rozwija się tylko do pewnego momentu. Po osiągnięciu szczytu rozwojowego następuje bowiem upadek i powrót do korzeni.

„Czy wiesz o tym, że wszystkie najstarsze dokumenty spisane na ziemi mówią o cywilizacyjnej degradacji, która nastąpiła na ziemi po upadku „złotej ery”? Potwierdzają one tezę, że katastroficzne wydarzenia zmiotły z powierzchni ziemi zaawansowany świat w przeszłości. (…) łatwiej nam będzie odpowiedzieć na to pytanie pod koniec książki. W międzyczasie nasza wyprawa do przeszłości stanie się ucztą dla zmysłów”. – Jonathan Gray, Sekrety umarlaków.

Czytaj dalej

Poznaj tajemnice i ciekawostki świata

64 niewyjaśnione sekrety starożytności” to książka prezentująca najbardziej zadziwiające tajemnice przeszłości. Poznamy dowody na to, że wiedza naszych przodków byłaby w stanie zrewolucjonizować współczesne budownictwo, lotnictwo, a nawet medycynę. Obecnie naukowcy głowią się, jak przeszczepić ludzki mózg i pokonać śmiertelnie groźne choroby, a pradawni potrafili to robić. Wytworzenie stali odpornej na korozję pozostaje marzeniem, które nasi przodkowie spełnili. Drążenie tuneli pod powierzchnią oceanów, czy zdolność do stawania się niewidzialnymi to dla żyjącej współcześnie ludzkości mrzonki, spełniające się jedynie poprzez science-fiction. Pradawna super cywilizacja potrafiła o wiele więcej. Przekonają nas o tym sekrety zaprezentowane w tej książce.

Czytaj dalej

Tajemnice, ciekawostki świata i przeszłości uświadomią nam niezwykłość istnienia. Żyjemy nie bez przyczyny i pora się o tym przekonać. Niematerialny wymiar rzeczywistości to fakt podobnie jak dawne super cywilizacje. Sięgając po przedstawione książki, poszerzymy swoje horyzonty myślowe i „oświeceni”, zmienimy pogląd na wiele kwestii.

Zakazana archeologia – polecane książki