Szminka, szpilki i seks, pikantne erotyki - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościSzminka, szpilki i seks, pikantne erotyki

Szminka, szpilki i seks, pikantne erotyki

30 maja 2018 / Agata Jankowiak
Zmysłowa miłość, głębia uczuć, pasja i namiętność. Wszystkie te emocje oferują książki erotyczne. Erotyki to propozycja dla łaknących gorących wrażeń i niezapomnianych doznań.

Wiele gatunków literackich cieszy się niemalejącą popularnością. Jest bowiem tematyka, która nie traci na aktualności. W przestrzeni tej można wymienić kryminały, czy trzymające w napięciu powieści sensacyjne i thrillery. Najwyraźniej, Czytelnicy potrzebują silnych emocji i niezapomnianych wrażeń.

Książki erotyki, po które warto sięgnąć

Książki erotyki to kolejny najchętniej wybierany gatunek. Oferuje on spotkanie ze zmysłową miłością, głębią uczuć i płomienną pasją. Dawniej erotyk był poetyckim utworem lirycznym o tematyce miłosnej. Obecnie, po wielu zmianach przyjął formę epicką, stąd hasło książki erotyki, powieści erotyczne, czy książki o seksie. Forma oferuje naprawdę przyjemne doznania. Najpewniej dlatego właśnie po ten gatunek sięga tak wielu fanów „gorącej” literatury.

Romanse – musisz je przeczytać

Erotyki czytamy z wielu powodów. Jeden z ważniejszych to fakt, że książki o takiej tematyce rozbudzają wyobraźnię i zaostrzają apetyt na seks. Czytając w pewnym sensie „podglądamy innych”. Akcja stopniowo buduje napięcie, prowadząc aż do efektywnego finału. Uczucia dominują, a miłość staje na pierwszym planie.

Spragnieni gorących wrażeń i niezapomnianych doznań, powinni poznać książki, z którymi „warto iść do łóżka”. Rozbudzone libido może odmienić wiele chwil. Pikantne erotyki sprawdzają się w roli afrodyzjaku. Stopniowo pobudzą zmysły i zaostrzą apetyt na seks.

On” rozpala zmysły, kusi tajemniczością, budzi pożądanie, ale również niepokój. Ten thriller erotyczny to historia niebezpiecznego romansu.

Spokojna, atrakcyjna Józefina nie spodziewała się, że jej poukładane plany na przyszłość cokolwiek zniweczy. Życie u boku spokojnego Mateusza oferowało jej poczucie bezpieczeństwa. Chwilową odskocznią od przewidywalnej codzienności miał być wypad z przyjaciółką do klubu. W tym tętniącym pozytywną energią miejscu na drodze Józefiny pojawia się jednak zabójczo przystojny, tajemniczy Andrzej. Bohaterka nie potrafiąc oprzeć się jego urokowi, zostanie wplątana w misterną intrygę.

Niepokój wywołany anonimowymi listami oraz nieodczuwanym nigdy wcześniej szaleńczym pożądaniem, miał pozwolić okiełznać pobyt u matki. Silne, przyjemne, choć niebezpieczne emocje skuszą ją do podjęcia ryzyka. W ten sposób Józefina wplącze się w groźny układ.

Andrzej zabije Mateusza, porwie przyjaciółkę Józefiny, a ją groźbą zwabi w odludne miejsce. Okrutny plan mężczyzny będzie musiała zniweczyć policja. Nawet jeżeli akcja ratunkowa się powiedzie, nic już nie będzie takie samo.

Czytaj dalej

Najlepsze romanse książki http://tylkorelaks.pl/15-romans-i-erotyka – na stronie księgarni internetowej.

Interesująca i rozpalająca zmysły książka Agnieszki Kraśkiewicz to „Piękny„. Autorka dołożyła wszelkich starań, dlatego też mocnych wrażeń zdecydowanie tutaj nie zabraknie. Dziewczyna znikąd n której drodze pojawi się zniewalająco przystojny mężczyzna. Być może, niejeden czytelnik uzna, iż jest to wywrócona do góry nogami opowieść o księciu i Kopciuszku. Niestety będzie w błędzie, gdyż nie jest to pospolite romansidło, lecz pełna zwrotów akcji wciągająca historia. Wątek gangsterski, finansowy oraz sporo tajemniczych spisków – w tej książce tego nie zabraknie. Mafijna, polsko-hiszpańsko-włoska historia trzymać będzie czytelnika w napięciu do ostatniej strony. Po przeczytaniu długo utrzymuje się przyjemny stan rozmarzenia zachęcający do snucia optymistycznych wyobrażeń.

Czytaj dalej

Nina, prawdziwa historia” to książka, w której odnajdziemy sporo erotyki. Główny bohater, młody prawnik Daniel odbywa staż w Moguncji. Pewnego dnia odwiedzi go niejaki Ernest Schneider. Przedziwny nieznajomy posiada sporo informacji na jego temat. Nie bez przyczyny pozostawi po swej wizycie wpis w książce „Nędznicy”. Wskazówka mówi, że jest adresowany przez niejaką Ninę. Zdziwiony Daniel postanowi odnaleźć kobietę. Okaże się, że Nina jest atrakcyjną prostytutką. To dlatego zapłaci jej za seks, choć nie spodziewał się, że będzie o niej obsesyjnie myśleć. Ta historia o poszukiwaniu własnej tożsamości i mierzeniu się ze słabościami wielokrotnie nas zaskoczy. Uczucia ponownie dowiodą swej siły. Odkrywanie przesłania wpisu poczynionego przez Ernesta Schneidera okaże się przygodą życia.

Czytaj dalej

Na szczególną uwagę zasługuje twórczość Marty W. Staniszewskiej. Autorka zawsze oferuje odbiorcom pikantne lektury. Wyrafinowane opisy miłosnych uniesień to cecha wszystkich książek pisarki.

I obiecuje ci miłość” to subtelna, nasycona finezyjnym erotyzmem powieść. Fakt, że fabuła odnosi się do prozy życia i siły miłości, sprawia, że trudno oderwać się od lektury. Młoda, bo zaledwie, 26-letnia Izabella jest przykładną, wierną żoną. Niestety, jej mąż zdołał jej już udowodnić, że małżeństwo może być torturą. Przymus i kontrola ogranicza jej swobodę w każdym obszarze życia. Możliwe, że gdyby nie tradycyjne wychowanie, które wyniosła z domu, zaczęłaby się buntować. Wierząc, że mąż może jeszcze się zmienić, a związek warto ratować, trwa jednak w tym układzie. Wiele zmieni dzień, gdy spotka na swej drodze ukochanego sprzed lat, Wincentego. Minęło mnóstwo czasu, ale niektóre emocje trudno zapomnieć. Jak będzie bronić się przed nimi, gdy zaczną razem pracować? Fakt, że Wincenty jest przyjacielem jej męża, nie ułatwia niczego. W tym pełnym emocji trójkącie może wydarzyć się wszystko.

Czytaj dalej

Nigdy cię nie zapomniałam” to powieść przesycona erotyzmem. Będziemy obserwować rozkwit uczucia między Sophie i Aleksem. Są to przedstawiciele młodego pokolenia, którzy odważnie patrzą w przyszłość. Pierwsze spotkanie pary zakończyło się satysfakcjonującym seksem. Oczarowana Sophie liczyła, że znów się zobaczą. Najpewniej tak by było. Niestety Aleks nie pojawił się na spotkaniu, bo zatrzymały go nieprzewidziane okoliczności. Zraniona kobieta starała się zapomnieć o tym przykrym epizodzie. Uczucie rozbudzi się jednak z nową siłą, gdy los, po pięciu latach znów połączy ich drogi. Gdy Aleks wyjawi, co zatrzymało go po ich pierwszym spotkaniu, Sophie nie będzie potrafiła się gniewać. Nareszcie będą mieli szansę nacieszyć się sobą.

Czytaj dalej

Nigdy nie pozwolę ci odejść” to kontynuacja gorąco przyjętego erotyku. Para ma za sobą wiele wyzwań. Już wielokrotnie dowiodła, jak wiele może przetrwać prawdziwe uczucie. Los nie zamierza jednak im niczego ułatwiać. Trwają intensywne przygotowania do ślubu. Już za moment Sophie i Aleks będą mogli połączyć się węzłem małżeńskim. Wszystko zdaje się im sprzyjać. Aleks podpisuje kolejne kontrakty, Sophie otworzy niebawem kolejny salon urody. Świetlana przyszłość zdaje się stać otworem. Szkoda, że to tylko złudzenie. Gorączkowe przygotowania zaczynają być coraz bardziej męczące. Na horyzoncie pojawiają się byli kochankowie i narzeczeni. Czy ta miłość ma szansę na szczęśliwe spełnienie?

Czytaj dalej

Główna bohaterka powieści Nigdy nie mówię nigdy, trzydziestoletnia, atrakcyjna bizneswoman z sukcesami na koncie stanowczo nie zbliży się do mężczyzny, po którym może spodziewać się jedynie najgorszego. Mężczyźni nie są jej potrzebni do życia. Wierzy, że miłość to stos głupstw i bezużyteczna fatyga. Jeśli więc jesteś dostatecznie zuchwały i przebojowy zaryzykuj odrzucenie i podbij jej serce…

Pochłaniająca opowieść o kobiecie i mężczyźnie, którzy po życiu nie spodziewali się niczego, a otrzymali znacznie więcej niż tylko chwilowy flirt.

Czytaj dalej

Dojrzałe emocje z nutą zmysłowej erotyki odnajdziemy w książkach Alicji Masłowskiej-Burnos. Trylogia ciszy podbiła serca wielu osób jeszcze na długo przed premierą. Swego czasu była to najbardziej wyczekiwana trylogia, która zaspokoiła oczekiwania odbiorców.

Książka Alicji Masłowskiej- Burnos skłania człowieka do głębokich refleksji – SPRAWDŹ

 

Psychologiczno-erotyczny dramat z elementem kryminału. „Nie wchodź w moją ciszę” to pierwsza część trylogii. Fabuła pozwoli nam poznać Maję Karewicz. Ta atrakcyjna, inteligentna przedstawicielka młodego pokolenia zmaga się z pracoholizmem i perfekcjonizmem. Na jej drodze nieoczekiwanie stanie Adam Starski. Charyzmatyczny deweloper, który ma szansą odmienić jej życie. Parę bardzo szybko połączy płomienny, choć trudny romans. Czy kiełkujące uczucie przetrwa wyboistą drogę, jaką przygotował dla nich los?

Czytaj dalej

Odprowadzam ciszę” to ekscytująca kontynuacja. W nasze ręce ponownie trafi thriller psychologiczno-erotyczny. Emocji na pewno nie zabraknie. Adamowi i Mai nie jest pisany spokój. Kolejne nieprzewidywalne zdarzenia będą wystawiać na próbę uczucie łączące kochanków. Tę część możemy potraktować jako opowieść o człowieku. Okaże się, że to właśnie miłość, może by ratunkiem w obliczu największej opresji. W tle zaczną wyraźnie zarysowywać się także postacie negatywnych bohaterów.

Czytaj dalej

Osobliwość ciszy” kończy trylogię. Nareszcie przekonamy się, jak zakończą się losy kochanków. Tym razem fabuła spaja teraźniejszość z przeszłością. Cofniemy się w czasie, by poznać drogę Majki. Nim poznała Adama, w jej życiu miało miejsce wiele dramatów. Dostrzegając je, zrozumiemy wszystko. Każdy element zacznie do siebie pasować. Dojrzymy przerażającą korporacyjną machinę. Zrozumiemy, że przeszłość to piętno. Ponownie docenimy także siłę miłości. Zdaje się, że miłości pomiędzy Adamem, a Mają nic nie może zniszczyć.

Czytaj dalej

Do tematu możemy też podejść na wesoło. Pikanteria z uśmiechem na pewno poprawi nam humor. Lekkie, krótkie, rymowane utwory doskonale wpisują się w gatunek. W końcu erotyk dawniej był jedynie poetyckim utworem lirycznym.

Fraszki erotyczne z życia wzięte i komiczne. Cz. I” to przyjemna, pieprzna propozycja dla każdego. Pośmiejemy się z ludzkiej seksualności. Tematu naturalnie wpisującego się w ludzkie życie, a mimo to często unikanego. O niektórych sprawach, oblani rumieńcem, wolimy nie mówić. Pora przełamać tabu. Sceny z alkowy, intymne relacje damsko-męskie to przecież obszar jak każdy inny.

Po subtelne i pikantne erotyki warto sięgać. To przecież książki, które zabiorą nas na spotkanie ze zmysłową miłością, głębią uczuć, namiętnością i pasją.

Romans i erotyka – lektura dla spragnionych wrażeń