Rola myśli, emocji i pragnień w procesie kształtowania naszego życia - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościRola myśli, emocji i pragnień w procesie kształtowania naszego życia

Rola myśli, emocji i pragnień w procesie kształtowania naszego życia

18 września 2017 / Agnieszka

Rozwój osobisty, psychologia i duchowość. Tematy z zakresu tych kategorii, niekiedy potrafią stworzyć całość, która wpłynie na nasze życie, postrzeganie świata, nastawienie do otaczającej nas codzienności. Żyjąc w XXI wieku, wśród pogoni za pracą, karierą, pieniędzmi, nie ma ludzi w pełni szczęśliwych, spełnionych, stabilnych wewnętrznie.

Jeśli chcielibyśmy znaleźć się w grupie tych szczęśliwców, którym się to udało, wystarczy przyjąć pomocną dłoń Andzeja Sinkevica, w postaci książki pod tytułem „Sztuka Życia, Nowe Życie”.

Pracujemy całymi dniami, wykonujemy zlecenia i powierzone nam zadania. Staliśmy się robotami zaprogramowanymi do zarabiania pieniędzy, utrzymywania rodziny, uszczęśliwiania innych. A gdzie w tym wszystkim, w tym całym zgiełku jesteśmy MY? Nasze uczucia, emocje nie w każdym wypadku powinny być na pierwszym miejscu. Jest to oczywiste, lecz nie możemy o nich zapominać, zatracać ich.

Nie jesteśmy świadomi nawet, jak nasze emocje, odczucia, przeczucia, potrafią wpłynąć na nasze decyzje, codzienne życie.

XXI wiek, stres, stres, praca, stres. Tak możemy opisać nasze życie. Trzeba je zmienić. Ta publikacja pokazuje, że wystarczą chęci i wiedza, którą jesteśmy w stanie posiąść, jeśli tylko po nią sięgniemy. Autor w przystępny sposób podaje nam przepis na zachowanie pozytywnego nastroju i realizację naszych zamiarów.

Psychologia, duchowość i rozwój osobisty to niesamowite połączenie. Pozwala zrozumieć, jak właściwie działa ludzki mózg i podświadomość. Jak potrafimy na nią wpłynąć, a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Andzej Sinkevic stworzył „Sztukę Życia, Nowe Życie” właśnie po to, aby nam pomóc. Pokazać jakie to proste. Niewielkim wysiłkiem, każdy z nas jest w stanie dać sobie poczucie swobody, satysfakcji.

Wielu ludzi ma zaniżone poczucie własnej wartości, obniżoną opinię na swój temat, a może nawet posuwa się krok dalej i uważa siebie za osobą nieszczęśliwą. Nasze życie staje się o wiele łatwiejsze, kiedy te czynniki obrócimy o sto osiemdziesiąt stopni. Każdy z nas pragnie spełnienia, w karierze, w rodzinie, w marzeniach. Ta książka jest w stanie nas tego nauczyć. Pokazuje jak nabrać szacunku do siebie, jak realizować swoje plany, pragnienia.

Mam pewność, że znajdą się osoby, które pomyślą, że to bujda, „co ten facet może wiedzieć, gdzie dowody naukowe”. Ale przecież nic nie jest tak mocnym argumentem, potwierdzeniem, jak własne przeżycia. Jak słowa spisane na podstawie prawdziwych wydarzeń, życia. Ta książka to zbiór zasad, które Andzej Sinkevic spisywał na podstawie swoich wzlotów i upadków. Stoi za nią historia człowieka, który chciał zmienić, zrozumieć swoje życie. Dziś dzieli się swoją wiedzą z innymi. Przedstawia rzeczy, które zmieniły jego podejście do codzienności. Wierzy, że są one w stanie zmienić również podejście innych ludzi.

„Sztuka Życia, Nowe Życie”, tytuł doskonale oddaje treść książki. Jest to opowieść o sztuce życia. To niebywale rzadka umiejętność, lecz warta każdej chwili, którą poświęcimy na jej zgłębienie. Ucząc się jej, poznając sztukę życia, zyskujemy zupełnie nowe, odmienione życie. Stajemy się przyjacielem dla siebie samego. To jest najważniejsze. Kiedy poznamy, polubimy, zaakceptujemy siebie, zaakceptujemy również innych oraz naszą codzienność. Ta książka naprawdę zmienia życie.