Rodzina to jest siła, (…) moc, (…) potęga nie do zatrzymania - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościRodzina to jest siła, (…) moc, (…) potęga nie do zatrzymania

Rodzina to jest siła, (…) moc, (…) potęga nie do zatrzymania

15 lutego 2018 / Agnieszka
Były  już publikacje na temat mechaników, hydraulików, lekarzy, prawników (ci  ostatni występują w prawie każdej książce!) Pisano już o malarzach,  śpiewakach operowych (I diwach – o diwach też już było), nauczycielach…

Czy czytaliście kiedykolwiek książkę o drwalu?

No właśnie. Chyba znam odpowiedź. Teraz jest okazja, żeby to zmienić.

Pewnego  dnia, w pewnych sprzyjających okolicznościach, pewna kobieta (Anna  Radziejewska – bo tak brzmi jej pełne imię i nazwisko) odważyła się  napisać książkę traktującą o drwalu. I o lesie.

,,Rodzina to jest siła, naprawdę. To moc 1000 KM na osobę, fala tsunami, potęga  nie do zatrzymania. I nie ma znaczenia, czy to model 2+1, 2+2, 2+n, czy nawet 1+1. Rodzina to jest siła”

– tak brzmi początek prologu książki ,,Mój mąż drwal”  Anny Radziejewskiej.

Mój mąż drwal – Anna Radziejewska

Na kartach „Mojego  męża drwala” – bo taki tytuł nosi książka, autorka w zabawny sposób  ukazuje codzienność życia z mężczyzną, który wykonuje zawód drwala. Z  każdą stroną coraz bardziej okazuje się, że „drwal” to nie tylko metoda  zarobkowania, ale również „stan umysłu”.

Podczas lektury każdy – bez  wątpienia – niezależnie od tego, czy jest związany z lasem zawodowo, czy  też po prostu lubi spędzać wolny czas na łonie natury, odnajdzie coś  dla siebie – od humorystycznych historyjek „z życia wziętych”, przez  opisy ulubionych potraw drwala i jego rodziny, po przemyślenia dotyczące  pewnych zjawisk, które przydarzają się w życiu każdego z nas.  Oczywiście wszystko z lekkim przymrużeniem oka. Bo wszyscy jesteśmy  zdecydowani zbyt poważni, może najwyższy czas to zmienić?