Radość – naucz się wyzwalać pozytywne emocje - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościRadość – naucz się wyzwalać pozytywne emocje

Radość – naucz się wyzwalać pozytywne emocje

15 stycznia 2019 / Agnieszka
Szczęście i zadowolenie to emocje, które powinny dominować w naszym życiu. Spraw więc, że zaczniesz odczuwać radość – naucz się wyzwalać pozytywne emocje.

Jak wszyscy wiemy, nie jest łatwo cieszyć się codziennością. Ludzkie życie wypełnione jest dylematami, problemami i obowiązkami. Nie da się tego zmienić, ale nie oznacza to, że jesteśmy skazani na złe samopoczucie. Klucz do szczęśliwego życia kryje się w naszym umyśle. Wystarczy to zrozumieć i poszukać sposobu, by uwolnić się od negatywnych myśli.

Książki o ludzkiej psychice – podróż w głąb siebie

Negatywne myśli, powracanie do traumatycznych wspomnień i przewlekły stres, negatywnie odbija się na zdrowiu psychicznym i fizycznym. Lekarze i terapeuci mówią o tym od dawna, zachęcając do nauki rozładowywania szkodliwych  napięć i metod relaksacji. Jeżeli chcesz odczuwać radość – naucz się wyzwalać pozytywne emocje to najprostszy sposób na szczęśliwe życie.

Sposobów pozwalających ukierunkowywać sposób myślenia na właściwy tor jest całkiem sporo. Najlepsze, sprawdzone techniki wyzwalania pozytywnych emocji znajdziemy w polecanych książkach. Ich autorzy na własnym przykładzie sprawdzili ich działanie.

„Huna: sekretna nauka. Korzyści i współcześni nauczyciele” to książka, która nauczy nas wyzwalać pozytywne emocje

Poznamy i wykorzystamy siłę starożytnej, hawajskiej nauki, Huny i jej części Ho’oponopono. Dla niektórych osób zagadnienia te najpewniej będą zupełnie nowe. Nie należy jednak obawiać się, że okażą się dla nas niezrozumiałe. Pierwszy rozdział, na jaki natrafimy w pozycji, objaśnia wszystkie zagadnienia oraz przybliża historię i fenomen Huny. Starożytne hawajskie nauki pozwalają uzdrawiać umysł i ciało. Ich skuteczność docenia i wykorzystuje współczesna nauka. Huna i Ho’oponoponoę stosuje się między innymi w „przestrajaniu” sposobu myślenia, programowaniu neurolingwistycznym, czy technikach perswazji. Co najważniejsze techniki te z powodzeniem może wykorzystać każdy, by pozytywnie odmienić swoje życie. W trakcie lektury szybko zrozumiemy, jak wielki, negatywny wpływ na nasze życie mają kumulujące się w naszym umyśle zgubne myśli i negatywne uczucia. Nauczymy się osiągać aktywną radość, czyli wyzwalać pozytywne emocje. To klucz do sukcesu.

„Aby doprowadzić umysł do stanu aktywnej radości, trzeba najpierw dostrzec przykre emocje, a następnie starać się systematycznie je eliminować. Umysł to magazyn myśli, rozmaitych schematów i gromadzonych przez lata wspomnień. Jeśli dbasz o higienę tego magazynu na bieżąco – opróżniasz go z negatywnych doznań –wówczas tworzysz nową przestrzeń, co w efekcie pozwala na produkcję nowej energii.” – Wojciech Filaber, „Huna: sekretna nauka. Korzyści i współcześni nauczyciele”.

Więcej na https://www.psychoskok.pl/produkt/huna-sekretna-nauka-korzysci-i-wspolczesni-nauczyciele/

Czytaj dalej

Wyzwalanie pozytywnych emocji, dzięki starożytnym naukom jest możliwe także dzięki medytacji

„Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji” to książka, która uczy korzystać z siły tej znanej od tysięcy lat metody. Medytacja ceniona jest na całym świecie. Wielokrotnie wykorzystuje się ją jako element wspierający terapie, czy procesy lecznicze. Kondycja naszego umysłu decyduje bowiem o wszystkim. Z tą książką nauczymy się wykorzystywać medytację w codziennym życiu. Tym sposobem uzyskamy spokój ducha, poczucie rozluźnienia i zadowolenia. Zrelaksowani i radośni łatwiej sprostamy każdemu zadaniu, dzięki czemu odmienimy swoje życie. Bezcenny atut tej techniki to fakt, że może korzystać z niej każdy.

Więcej na https://www.psychoskok.pl/produkt/przemien-wlasne-wnetrze-pomoca-medytacji-zycie-dziedzictwo-najwiekszych-mistrzow-medytacji/

Czytaj dalej

Radość – naucz się wyzwalać pozytywne emocje, to istotna rada, którą warto wykorzystać. A ponieważ u podłoża uczuć leżą nasze myśli to właśnie je musimy kierunkować. Jak wiemy, w ciągu całego życia zdobywamy doświadczenia, stykamy się z różnorodnymi sytuacjami i gromadzimy w swym wnętrzu masę odczuć. To właśnie one wpływają na nasze samopoczucie, sposób postrzegania własnej osoby i kumulujące się myśli.

„Psychoterapia kwantowa. Myśli leczą, myśli zabijają” to książka napisana przez lekarza specjalistę, który dowiódł, że nasze myśli kształtują odczuwane przez nas emocje

W zależności od tego, czy będą one miały wydźwięk pozytywny, czy negatywny, nasz los będzie kierunkował się w określony sposób. Jesteśmy żywymi organizmami i częścią skomplikowanej przyrody, a jej, a tym samym naszym istotnym elementem są najmniejsze porcje umiejące zmienić określoną wielkość fizyczną, czyli kwanty. Dzięki tej książce zrozumiemy fenomen kwantów i dowiemy się jak je wykorzystywać. Tym samym nauczymy się wyzwalać pozytywne emocje, rozwiążemy większość problemów i zaprogramujemy się na szczęście, zdrowie i sukces. Hasła, z którymi się zetkniemy, odnoszą się do wiedzy fizycznej, ale pozycja została nadpisana w prosty, zrozumiały sposób. Część pierwsza objaśni nam problematykę i wszystkie nowe pojęcia, a druga nauczy wykorzystywać zdobyte wiadomości w codziennym życiu.

Więcej na https://www.psychoskok.pl/produkt/psychoterapia-kwantowa/

Czytaj dalej

„Zdrowe myśli, zdrowe życie” to książka, która tłumaczy, jak wyzwalać pozytywne emocje i wykorzystywać „siłę przyciągania”

Okazuje się, że wielokrotnie dosłownie „programujemy się” na przeżywanie  określonych sytuacji. Z góry zakładamy, co nas czeka i jakie efekty przyniosą nasze działania. Jeżeli cechuje nas optymizm i pewność siebie, z dużą swobodą wykonamy każdy trud, dzięki czemu mamy szansę na powodzenie. Jeżeli jednak nie potrafimy uwierzyć w siebie, nie zdołamy w pełni wykorzystać własnego potencjału. Lektura tej książki wskaże nam, jak wyzwolić pozytywne emocje, a tym samym uczynić własne życie szczęśliwym. Przykłady, ćwiczenia i porady wykorzystamy z łatwością.

Więcej na https://www.psychoskok.pl/produkt/zdrowe-mysli-zdrowe-zycie/

Czytaj dalej

Zaprezentowane książki pozwolą nam nauczyć się wyzwalania pozytywnych emocji. Dzięki temu radość ma szansę na stałe zagościć w naszym życiu. Cały proces okazuje się bardzo prosty, wiec warto go wykorzystać.

Książki psychologiczne warte przeczytania https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-psychologiczne-warte-przeczytania/