Prezent na walentynki – wyraź miłość książką - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościPrezent na walentynki – wyraź miłość książką

Prezent na walentynki – wyraź miłość książką

21 stycznia 2019 / Agnieszka

14 lutego w dniu św. Walentego obchodzimy święto zakochanych. To doskonały czas, by okazać najdroższej nam osobie uczucia. Warto zrobić to uroczym podarkiem. Pomysł na prezent na walentynki – wyraź miłość książką. Nich ona wypowie najpiękniejsze słowa. I pamiętaj NIE UCIEKNIESZ OD MIŁOŚCI!

 

Każdy z nas potrzebuje bliskiej osoby. Takiej, którą obdarzymy żarliwym uczuciem, zaufaniem i szacunkiem. Odwzajemniona miłość to pragnienie wszystkich. Właśnie dlatego uczucie to od zawsze jest motywem poruszanym w literaturze i sztuce. Emocje łączące zakochanych, od setek lat przedstawiane są muzyką, obrazami, czy za pomocą pięknych słów. Dzięki temu powstała już niezliczona ilość dzieł mających ukazywać niezwykłość tego uczucia, ale temat okazuje się niewyczerpany.

MOTYW MIŁOŚCI W KSIĄŻKACHhttp://www.lektury24h.pl/motyw-milosci.html

To wspaniałe kochać i być kochanym. 14 lutego w dniu św. Walentego dajmy więc wyraz swym uczuciom. Nie ma znaczenia, czy obiekt naszych westchnień od dawna jest częścią naszego życia, czy dopiero zabiegamy o jego względy. Okazywanie serdeczności zawsze jest wskazane i mile postrzegane.

14 lutego okażmy więc najdroższej naszemu sercu osobie uczucia. Zróbmy  to uroczym podarkiem. Pomysł na prezent na walentynki – wyraź miłość książką. Nich zapisane słowa wypowiedzą za nas to, co najważniejsze. Będzie to niezapomniany upominek. Książki z motywem miłości są ponadczasowe. Z łatwością natrafimy na dziesiątki uroczych pozycji. Zwróćmy jednak uwagę na te wyjątkowe.

Pomysł na prezent na walentynki dla niej – wyraź miłość książką, która poruszy kobiece serce. Panie potrafią bowiem docenić emocjonalne, wzruszające lektury.

Cząstka pomarańczy” to książka, która opisuje piękną, delikatną i czystą miłość

Taką, która nie została skalana przez trudy życia i skomplikowane doświadczenia. Bardzo możliwe, że takie uczucie zdarza się tylko raz, by na zawsze pozostać w sercu i pamięci. Główna bohaterka Maja to młodziutka kobieta, która stopniowo wkracza w dorosłe życie. Miłość, która zagości w jej życiu, wielokrotnie będzie ją chronić. Majka jest mądra i potrafi podejmować właściwe decyzje. Wybór, czy  ważniejsza jest matura, czy praca nad filmem na podstawie światowego bestsellera, nie sprawi jej trudności. Z czasem zaczną się jednak pojawiać bardziej złożone dylematy. Stopniowo musi jednak dorastać i nauczyć się radzić sobie nawet w obliczu nieprzewidywalnych sytuacji. Fabuła książki wielokrotnie nas poruszy. Jak w prawdziwym życiu nie zabraknie bowiem momentów dramatycznych i pełnych smutku oraz tych bardzo optymistycznych. Okaże się jednak, że miłość to złoty środek na wszelkie bolączki.

Czytaj dalej

Książka na walentynki dla niej to „Nigdy nie mówię nigdy

Ta książka dowodzi, że miłość to najważniejsza wartość w życiu. Bez niej wszystko zdaje się puste i bezduszne. Główna bohaterka Samantha nie ma takiego przekonania. Jest przecież atrakcyjną bizneswoman, która odnosi sukcesy na polu zawodowym. Właśnie dzięki temu czuje się spełniona i nie myśli o zakładaniu rodziny. Choć Samantha przekroczyła trzydziesty rok życia, zamiast poszukiwać prawdziwej miłości, angażuje się w przelotne romanse. Jej sposobu bycia nie jest w stanie odmienić nawet śmierć jej matki, porady przyjaciółki, czy przykład udanego, rodzinnego życia kuzynki. Dopiero poznanie Henrego, który uwolni ją z rąk zaborczego kochanka, ma szansę ją zmienić. Początkowo Samantha nie będzie chciała dopuścić do siebie myśli, że mogłaby bardzo się zaangażować. Zawsze uważała przecież, że głębokie odczucia nie są dla niej. W końcu Samantę i Henrego połączy piękne, szczere uczucie. Niestety ich związek zapoczątkuje serię zdarzeń, które mogą doprowadzić do katastrofy. Pełna zaskakujących zwrotów akcji fabuła sprawia, że tę książkę czyta się z zapartym tchem i wypiekami na twarzy.

Czytaj dalej

Finezja uczyć” opowiada o żarliwym uczuciu

Jest to książka o zakazanej miłości do księdza, której długo nie da się zapomnieć. Fabuła bardzo wyraźnie zaznacza również poczucie obowiązku wobec najbliższych. Historia, którą przyjdzie nam poznać, wzbudzi w nas wiele emocji. Najpewniej dlatego, że podobne zajścia wielokrotnie mają miejsce w prawdziwym życiu. Poznamy losy bardzo przeciętnego małżeństwa z wieloletnim stażem. Para od dawna wiedzie spokojny żywot, w który wkradła się rutyna. Adam jest odpowiedzialnym mężem, który ciężko pracuje, by zadbać o byt rodziny. Alicja jak przystało na przykładną żonę, dba o dom, ale coraz bardziej doskwiera jej samotność. Jej małżonek całymi dniami poświęca się obowiązkom zawodowym, a ona nie potrafi znaleźć sobie przyjemnego zajęcia. To dlatego, gdy na jej drodze pojawi się nowy mężczyzna, nie będzie obojętna na jego wdzięki. Początkowo będą jedynie wspólnie malować obrazy, ale emocjonalna więź z czasem bardzo ich zbliży. Niestety mężczyzna, którego ze wzajemnością pokocha Alicja, jest księdzem. Będziemy więc musieli spróbować odpowiedzieć na pytanie, czy w purytańskim kraju miłość do księdza ma prawo bytu? Książka, opowiadający, w nietypowy sposób, o zakazanej miłości, pokusie i namiętności, która skrywa się pod przykrywką pobożności i spokoju to TANIEC Z ELVISEM, Peggy Brown.

Czytaj dalej

Pomysł na prezent na walentynki dla niego – wyraź miłość książką, która natchnie męskie serce. Panowie potrafią bowiem docenić mądre, przepełnione uczuciami książki.

Książka dla niego na walentynki to „Pierścionek z cyrkonią

Fabuła przekona nas, jak bardzo potrafi kochać mężczyzna. Ta historia opowiada o sensie poszukiwania miłości. Tej pierwszej i najpiękniejszej. Opowieść rozpoczyna się w Gdańsku w roku 1967, ale zakończy się dopiero, w 2008 roku w Paryżu. Parę młodych ludzi połączy żarliwe uczucie, ale potem los na długo ich rozdzieli. Miłostka, która zaczęła się w latach licealnej nauki, musiała zetrzeć się z rzeczywistością. To dlatego każde z nich podążyło własną ścieżką. Upływający czas zmienił wiele, a wspomnienia stopniowo wyblakły, tracąc na znaczeniu. W 2008 roku w Paryżu para znów się spotka. Każde z nich ma za sobą trudne doświadczenia, ale powinni dać szansę dojrzałej miłości. Z pewnością nie będzie im łatwo, choć prawdziwa miłość podobno nigdy nie umiera. Może więc zdołają na nowo wzniecić uczucia, które dawniej były dla nich tak ważne?

Czytaj dalej

Szaleńcze pożądanie, tajemnicze liściki, niebezpieczna intryga i bestialskie zabójstwo – ON

Małgorzata Bloch-Łuczak zaprasza czytelników do świata tajemniczego, zagadkowego. Niby normalne życie – poukładane, szczęśliwe, praca, dom ukochana osoba. Czyż nie tego pragnie młoda kobieta? Zapewne tak jest, jednak to, co nieznane, co budzi w nas emocje, nowe doznania, często nawet napawa lękiem, jednak staje się atrakcyjne i powoduje, że zatracamy się w tym szukaniu lepszego, stawiając na szali to, co jest dobre.

Ten niezwykły thriller erotyczny rozpali zmysły, będzie trzymał w napięciu i z pewnością wzbudzi jeszcze wiele innych emocji w każdym czytelniku. Porywająca historia, dość zagmatwane wątki i zaskakujące zakończenie.

Czytaj dalej

Jak odnaleźć we własnej duszy miłość, szczęście i harmonię?

Huna: sekretna nauka. Korzyści i współcześni nauczyciele” to książka, która tłumaczy, jak dzięki pradawnej nauce odnaleźć we własnej duszy miłość, szczęście i harmonię. Zapoznamy się z hawajską nauką Huna i jej istotną częścią, ho’oponopono. Choć nazwy te mogą zdawać się skomplikowane, tak naprawdę odnoszą się do prostych technik. Od dawna wykorzystywali je Kahuni, czyli mędrcy, duchowni i szamani zamieszkujący Hawaje. Leczyli ciało i duszę, zawsze osiągając pozytywne efekty, Z założenia Huna mówi o wyzwalaniu się z sideł negatywnych emocji, by docenić siłę miłości i szacunek do drugiego człowieka. Współcześni badacze wykorzystują tę wiedzę w programowaniu neurolingwistycznym i technikach perswazji. Teraz za jej pomocą my także możemy odmienić swoje życie. Techniki omówione w tej książka z łatwością wykorzystamy we własnym życiu. Dzięki temu może wypełnić je miłość, harmonia i szczęście. Warto skorzystać skoro niczego nie stracimy.

Czytaj dalej

A może bukiet książek dla zakochanych!

Zaprezentowane książki doskonale sprawdza się, jako prezent na walentynki dla niej i dla niego. Wyraźmy więc miłość książką i niech ona wypowie w naszym imieniu najpiękniejsze słowa.