Książka zamiast kwiatów - najlepszy prezent dla mamy - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościKsiążka zamiast kwiatów – najlepszy prezent dla mamy

Książka zamiast kwiatów – najlepszy prezent dla mamy

10 maja 2017 / Agata Jankowiak
26 maja ponownie obchodzić będziemy Dzień Matki. W tym roku zamiast przewidywalnych podarunków wręczmy mamą książki, poprzez które wyrazimy swe uczucia i podziękowania.

Dzień Matki to święto obchodzone w Polsce 26 maja. W tym wyjątkowym dniu dzieci wręczają swym mamą drobne podarunki jako wyraz szacunku, miłości i podziękowania za trud włożony w wychowanie.

Warto wiedzieć, że wszystkie kobiety lubią czytać, dlatego książki dla mamy to świetny pomysł na prezent.

Okazuje się, że najczęściej obdarowujemy mamy kwiatami, kosmetykami i słodyczami. Mama z pewnością doceni każdy drobiazg, ale prawdziwą przyjemność sprawi jej prezent, który będzie wymagał od nas chwili zastanowienia. Książka jako prezent dla mamy to doskonały pomysł. Właściwie dobrana lektura dowiedzie bowiem, że znamy potrzeby naszych mam i potrafimy wyjść im naprzeciw.

POZYTYWNA KSIĄŻKA DLA MAMY NA PREZENT ➡➡➡ https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/pozytywna-ksiazka-dla-prezent/ ZOBACZ JAKA KSIĄŻKA JEST DOBRA NA PREZENT

By tego roku wywołać promienny uśmiech na twarzy mamy, warto zapoznać się z wybranymi pozycjami. Chwila spędzona na poszukiwaniu najlepszej książki nie będzie straconą, bo jak powiedział M. Ostrowski –

Jest na świecie piękna istota, u której jesteśmy wiecznymi dłużnikami — matka”.

Dla tych mam, które lubią się bać polecamy „Dwa słowa” thriller psychologiczny z niebanalnym zakończeniem. Niesamowita historia, która pokazuje zaborczość, chorą, psychopatyczną, miłość bez opamiętania. W książce tej nie znajdzie się nudy i spokojnego tempa. Tutaj ciągle się coś dzieje, gdyż główna bohaterka Kinga ma tysiąc pomysłów na minutę i wszystko wdraża w życie, aby zdobyć Tomasza. Chce rozbić jego związek i mieć go wyłącznie dla siebie. Doskonały thriller psychologiczny z domieszką erotyzmu i romansu, ale ze sobą to wszystko bardzo współgra, dodając tej książce świetnego smaku i niesamowitych przeżyć. Do czego doprowadzi trzydziestolatka i jakich metod użyje? Cała sceneria jest bardzo dopieszczona przez autorkę, dzięki temu do końca trzyma w wielkim napięciu, a zakończenie powala i bardzo zaskakuje. Podaruj „Dwa słowa” z okazji Dnia Mamy.

Czytaj dalej

Zabawna historia, która wzruszy do łez – teraz w prezencie na Dzień Mamy. Pełna niedorzecznego humoru będąca doskonałym połączeniem parodii kryminału, romansu i powieści historycznej. Mowa o książce Marka Zgaińskiego „Morderstwo na Majorce”. Uwielbiasz żonglerkę gatunkami literackimi, wielowątkowość, inteligentne i absurdalne poczucie humoru, to nie sugeruj się tytułem, tylko przeczytaj tą zabawną historię. Bohaterem książki jest autor poradników życiowych, który wyprowadza się z Londynu i kupuje stary dom do remontu w małym sennym miasteczku. Jednak jego plan napisania kolejnej książki burzy odkrycie dowodów morderstwa popełnionego w XIX wieku, gdy na Majorce przebywali Fryderyk Chopin i George Sand. Mimo wielowątkowej zaskakującej narracji powieść czyta się jednym tchem z zastrzeżeniem, że trzeba robić przerwy na niepohamowane wybuchy śmiechu. To doskonała lektura dla mam z okazji jej święta.

Czytaj dalej

Mężczyzna bez twarzy” to lektura, która zaskoczy i dostarczy silnych wrażeń niejednej mamie z okazji Dnia Matki. Napisana historia rozbudzi wyobraźnię i niezaspokojoną ciekawość. Już sam tytuł zaskoczy, opisana historia mogła przydarzyć się każdej kobiecie, jednak los wybrał Agatę. Rozbudzone pasje sięgną zenitu. Zdrowy rozsądek będzie musiał zmierzyć się z pragnieniem. A, co wydarzy się, kiedy Agata dowie się, że ten facet tkwi już w sercu innej? Trójkąt emocjonalny, romans, odrobina sensacji i liczne tajemnice. Silne emocje od początku do końca tej wciągającej książki oferuje Mężczyzna bez twarzy. Książka w sam raz na prezent z okazji Dnia Matki.

Czytaj dalej

Książka z okazji Dnia Matki to „Taniec z Elvisem”, pełna gorących, pikantnych opisów uciech cielesnych. To kontrowersyjna powieść jedynie dla dorosłych odbiorców. A podobno ciekawość to pierwszy stopień do piekła, więc warto zaryzykować. Peggy Brown wyjaśnia, że kontrowersyjne historie zdarzają się bardzo dość często. Na pierwszym planie pojawia się romans rozwódki z wikarym. Doświadczona życiowo bohaterka odnajduje mężczyznę swoich marzeń… podczas mszy w kościele. Ona, musi nauczyć się żyć samotnie z dziećmi w Londynie, on, jako młody ksiądz musi zdać życiowy egzamin. Przełożeni w kościele wywierają na nim ogromny nacisk. Jak skończy się ten płomienny romans. Podczas kolejnego, potajemnego seksualnego spotkania zostanie ujawnione, dlaczego Julita nadała księdzu tytuł Elvis. Ta historia naprawdę ma szansę dobrze się zakończyć. Czy jednak za grzechy trzeba ponieść słoną karę?

Czytaj dalej

Warto polecić książkę, której tytuł doskonale zastąpi słowa, jest to poruszająca powieść psychologiczna Kocham Cię mamoJustyny Eweliny Depty”. Fabuła pozwoli nam poznać skomplikowane życie Karoliny Masłowieckiej, która dorastała w purytańskim i rządzonym przez surowe prawa domu. Jako dorosła, piękna kobieta Karolina zaczyna wieść samodzielne życie. Niestety piętno przeszłości nie pozwala jej zaznać pełni szczęścia. Nadejdzie dzień, w którym przypadkowe spotkanie odmieni los Karoliny. Z czasem do akcji wkroczy milicja, ukochany mężczyzn odejdzie, a żądny zemsty przestępca stanie tuż obok. Fabuła pełna niespodzianek i burzliwych zawirowań, sprawia, że książkę czyta się z zapartym tchem.

Czytaj dalej

Doskonałą lekturą, która ucieszy każdą mamę jest także książka  Małgorzaty Mossakowskiej-Górnikowskiej — Pani Nela z Saskiej Kępy. Atutem pozycji pozostaje uniwersalna treść i autentyczni bohaterowie. Ta fabularyzowana opowieść przybliża życie tytułowej pani Neli, czyli Anieli Bińkowskiej  która w roku 1928 przyjechała z Łodzi do Warszawy, by rozpocząć nowe życie. Aniela musiała mierzyć się z wieloma trudnościami, z czasem została także matką, która za wszelką cenę walczyła o szczęście swego dziecka. Wątki opisane w książce sprawiają, że lekturę możemy potraktować jako książkę o miłości i niezwykłej kobiecie obdarzonej ogromną siłą charakteru, czy jako pozycję o losach ludzi żyjących zaraz po wojnie lub o Warszawie i  Saskiej Kępie.

Czytaj dalej

Kiedy wiosna nie nadchodzi to kolejna doskonała propozycja. Powieść autorstwa Anny Wysockiej-Kalkowskiej można zakwalifikować do kobiecej literatury obyczajowej. Mamy z pewnością docenią, że pisarka świetnie opisuje stany emocjonalne, które przeżywa zakochana kobieta. Fabuła pozwala wniknąć w kobiecą psychikę, dzięki czemu zrozumiemy, że panie w imię miłości potrafią zapomnieć o całym świecie, przeboleć upokorzenie, czy karmić się nadzieją.

Czytaj dalej

Oczywiście nie możemy zapomnieć, że każda mama jest wyjątkową kobietą, która ma określone upodobania czytelnicze. Oznacza to, że nie musimy wybierać książek zaliczanych do działu literatury kobiecej, jeśli wiemy, że doskonałym prezentem okaże się sensacja, thriller, powieść psychologiczna, kryminał czy erotyk.

Nie wchodź w moja ciszę” to psychologiczno-erotyczny dramat z elementem kryminału Alicji Masłowskiej – Burnos. Książka na długo przed planowaną premierą znalazła się na liście „13 premier książek 2016 roku, od których  z pewnością się nie oderwiemy”. Czytelnicy docenili poruszającą historię skomplikowanej relacji jaka połączyła 32 letnią singielkę Maję i charyzmatycznego Adama, ponieważ nie jest to typowe „love story” lecz historia z głębokim przesłaniem, która niejednokrotnie nas zaskoczy. Warto zaznaczyć, że książka jest pierwszą częścią „Trylogii ciszy”. Oznacza to, że możemy obdarować mamę wyjątkowym kompletem, bo z pewnością zechce poznać dalsze losy bohaterów ukazane w książce Odprowadzam ciszę”, która dowodzi, że miłość jest w stanie wybawić człowieka z największych opresji.

Uwaga! Na rynku jest już „Trylogii ciszy

Książki Marty W. Staniszewskiej także doskonale sprawdzą się roli prezentu, ponieważ historia miłości, która połączy głównych bohaterów – Sophie i Aleksa, dosłownie magnetyzuje. Powieść Nigdy cię nie zapomniałam ukazuje początki tego niezwykłego uczucia. Niespodziewane spotkanie zakończone satysfakcjonującym seksem to doskonały początek znajomości, niestety wysokie libido to za mało, by zbudować trwały związek. Doskonale wie o tym Sophie, która po pierwszym spotkaniu liczyła na kolejne oraz Aleks, który w wyniku tragicznych wydarzeń nie pojawił się na nim.

Czytaj dalej

Historia Sophie i Aleksa naznaczona jest wieloma nieprzewidywalnymi zwrotami akcji, dlatego, by przekonać się czy para zdoła pokonać próbę czasu będziemy musieli sięgnąć po drugą część powieści — Nigdy nie pozwolę ci odejść”. Okazuje się, że para przygotowuje się do upragnionego ślubu. Idylliczna sielanka nie będzie jednak trwała wiecznie, ponieważ na horyzoncie zaczną pojawiać się byli kochankowie, narzeczeni i ktoś kto zrobiłby wszystko, by zagrozić ich szczęściu. Czy Sophie i Aleks zdołają pokonać wszystkie przeszkody? Tylko sięgając po książkę dowiemy się, czy miłość może przetrwać wszystko.

Czytaj dalej

I obiecuję ci miłość… Marty w. Staniszewskiej to kolejna wspaniała propozycja. Ta subtelna, naznaczona skrajnymi emocjami, i erotyzmem opowieść o sile miłości zebrała pozytywne opinie czytelników.  Izabella, główna bohaterka to 26 letnia przykładna żona, która nie może cieszyć się rodzinnym szczęściem. Niewdzięczny mąż sprawia, że jej życie zmienia się w pasmo cierpień, ale nadejdzie dzień, który zmieni wszystko… Gdy w życiu Izabeli pojawi się Wincent, ukochany z przed lat, i przyjaciel jej męża na nowo rozbudzi się uśpione przed laty uczucie.

 

Wymienione pozycje to książki, które sprawdzą się na prezent na każdą okazję ➡➡➡ https://tylkorelaks.pl/42-na-specjalna-okazje