Poznaj sekrety umarlaków - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościPoznaj sekrety umarlaków

Poznaj sekrety umarlaków

4 stycznia 2017 / Łukasz
Jonathan Gray odkrywca, archeolog i autor jednych z najbardziej poczytnych książek na świecie, który przemierzył świat, zbierając dane o starożytnych misteriach. Publikacje Jonathana Graya stały się bestsellerami na świecie, przetłumaczone trafiły również na Polski rynek wydawniczy. Wśród literatury faktu książki Jonathana Graya śmiało możemy określić mianem sensacyjnych. Niezwykle dociekliwy badacz, gdyż rozczarowany oficjalnymi książkami historycznymi, sięga do bezpośrednich zapisków archeologów pracujących przy odkopywaniu rozmaitych kultur. Interesuje się także badaniami geologów, paleontologów, antropologów i zoologów, które publikowano w oficjalnych czasopismach historycznych.   

KSIĄŻKI JONATHANA GRAYA ⬇⬇⬇ SPRAWDŹ

 

Pragniemy przybliżyć Państwu polskie publikacje, które można nabyć w wielu księgarniach internetowych, dwie z nich zostały wydane w formie drukowanej i cieszą się dużą popularnością wśród Czytelników lubiących zgłębiać wiedzę dotyczących zaginionych cywilizacji.

 

Zagadki starożytnych cywilizacji ➡➡➡ http://www.tajemniceprzeszlosci.pl/zagadki-starozytnych-cywilizacji

 

Poznaj 64 sekrety starożytności

W tej książce niestrudzony odkrywca i archeolog Jonathan Gray zgromadził, aż 64 sekrety starożytności. Poznając przeszłość zdamy sobie sprawę jak niezwykli byli nasi przodkowie, którzy przewyższali obecny świat nauki na wielu płaszczyznach. Okazuje się, że geniusze ówczesnego okresu wprowadzali innowacje i poszerzali wiedzę, którą przedstawiciele XXI wieku dopiero zaczynają nabywać. Co więcej niektóre tajemne formuły mogłyby odnaleźć zastosowanie w dzisiejszym świecie i zrewolucjonizować medycynę, budownictwo, czy lotnictwo. „64 niewyjaśnione sekrety starożytności” to dowód, że ludzkość nierozważnie zapomniała o zaawansowanej sekretnej mądrości.

Czytaj dalej

ZAGINIONY ŚWIAT GIGANTÓW ⬇⬇⬇ http://www.tajemniceprzeszlosci.pl/zaginiony-swiat-gigantow-2

 

Poznaj sekrety umarlaków

Sekrety umarlaków” to pozycja dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej, dociekać prawdy i wykraczać poza ramy edukacji. Tym razem światowej sławy odkrywca i archeolog- Jonathan Gray odkrywa przed nami sekrety przeszłości. Okazuje się, że istnieją dowody wskazujące, że w starożytności nasi przodkowie posługiwali się zaawansowaną techniką, i wykorzystywali narzędzia, które nie były potrzebne do przeżycia. Choć naszych odległych przodków postrzegamy jako „mało rozumnych” powinniśmy wiedzieć, że byli oni świadomi swojego cywilizacyjnego pochodzenia, a także potrafili nawiązywać kontakt z innymi cywilizowanymi ludźmi. Niestety w pewnym momencie nastąpił znaczący regres, a utracone zdolności i umiejętności nakazały zadowalać się minimalizmem zapewniającym przetrwanie. Dlaczego tak się stało?

Czytaj dalej

W książce Jonathan Gray wysuwa tezę, która wskazuje, że każda cywilizacja rozwija się tylko do pewnego momentu, ponieważ szczyt rozwoju oznacza zastój i chylenie się ku upadkowi. Gdy nie można już osiągnąć więcej stopniowo cofamy się z czasem zapominając o dawnej chwale. Tezę wysuniętą przez autora potwierdzają liczne dowody, a jedne z najbardziej zaskakujących to wciąż istniejące podziemne miasta, czy tunele łączące kontynenty, które wciąż są w użyciu.