Poznaj dowody na życie po śmierci - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościPoznaj dowody na życie po śmierci

Poznaj dowody na życie po śmierci

19 grudnia 2016 / Agnieszka
Fizyczna śmierć to nieunikniona kolej rzeczy, ale czy oznacza ona koniec istnienia? Poznaj dowody na życie po śmierci, by przekonać się, że cielesny kres może oznaczać początek nowej drogi.

Tajemnica śmierci to temat, który od zawsze przykuwa uwagę. Któż z nas śmiertelników, nie chciałby bowiem wiedzieć, czy cielesny kres oznacza prawdziwy koniec istnienia? Skończoność i niepewność przeraża. Nie wiedząc, co nas czeka, gdy nasze ciało zacznie odmawiać posłuszeństwa snujemy bowiem przerażające wizje.

Ludzie wierzący marzą o raju lub obawiają się piekła, okultyści starają się posiąść wiedzę o rzeczach niedostrzegalnych dla zmysłów, filozofowie analizują ludzką myśl, a naukowcy starają „wybadać” co dzieje się z naszą duszą, gdy umiera ciało itd…

Rozważaniom na temat życia pozagrobowego nie ma końca, ale poznanie kilku faktów może zniwelować nasz lęk i pomóc przygotować się na nieuniknione.

Michał Wancerz, autor pozycji „Wywiad ze śmiercią” przeprowadził obszerną rozmowę z człowiekiem, który doświadczył śmierci klinicznej.

Osoby, które doświadczają podobnych przeżyć najczęściej twierdzą, że było im dane zajrzeć na „drugą stronę”. Niestety choć jednych przekroczenie granicy cielesnego bytu uczy, by z ufnością spoglądać w przyszłość, innych napawa przerażeniem. Dlaczego?

Na te i wiele innych pytań odpowie nam „Wywiad ze śmiercią”.

Możemy być pewni, że po lekturze tej książki nasze życie już nigdy nie będzie takie samo…

Inna książka, która porusza temat śmierci klinicznej to „13-go w piątek

Ana, bo tak na imię ma bohaterka książki. Dokładnie 3 miesiące po uzyskaniu pełnoletniości, ulega wypadkowi samochodowemu. Nieprzytomna trafia do szpitala. Budzi się ze śpiączki po 11 dniach. Otwiera oczy 13-go we wtorek, ale dopiero trzy dni później w piątek odzyskuje świadomość.

Opisuje co przeżywała w danym momencie. Co czuje, jak sobie z tym radzi. Uczy się od początku chodzić i mówić. Pisze o przyjaźni jaka jest między nią a bliskimi przyjaciółmi. Wspomina o pomocy jaką jej ofiarowali przyjaciele, by wróciła do zdrowia. Pomagali oni jej w odzyskaniu sprawności. Wsparcie rodziny było dla niej bardzo ważne. Chciała wszystkim udowodnić, że jest wciąż tą samą Aną jaką była przed wypadkiem. Nawet wtedy gdy instynkty mowy, ruchu ją ograniczały. Nie pamiętając tragicznego dnia, czyli jak do tego doszło? Nie dawało jej to spokoju, bo jak można tego nie pamiętać? Ciągle ją to zastanawiało i dręczyło zarazem. Ale po kilku miesiącach odzyskuje pamięć. Już wtedy wie co się wydarzyło, lecz nikomu nic nie mogła powiedzieć, do póki sama tego nie zrozumiała. Potajemnie zbiera informację. Chciała zrozumieć czy to co widziała jak i te słowa, które zostały wypowiedziane przez Mężczyzna na bramie, są prawdą? Przez jakiś czas boi się, że jest pośrednikiem między dwoma światami, czyli Medium. Zostaje wystawiana na próbę wiary. Jest bardzo odważna. Wie, że te rzeczy paranormalne wydarzają się w rzeczywistości, ale teraz musi to udowodnić, by inni w nie też uwierzyli. Po nie udanej miłości, stawia sobie cele życiowe, które po kolei chce osiągnąć.

Od tej pory, wierzy w świat nadprzyrodzony jeszcze bardziej. Była wystawiana na próby, choć jej mocna wiara w Pana „Naszego Ojca”, nie pozwalała jej się poddawać. O tym wszystkim opowiedziała w swojej książce, by inni teraz zrozumieli.

Przewodnik po zaświatach – co powinieneś wiedzieć, zanim odejdziesz (audiobook)

Przewodnik po zaświatach Marka Szwedowskiego to dzieło niesamowite. Autor – będący medium – uprzedza nas, co zobaczymy, kiedy przejdziemy na drugą stronę, ale też uczy, co powinniśmy tutaj, na Ziemi zrobić, aby po śmierci było nam tam lepiej. W relacjach rodzinnych na ogół nie poruszamy tematu śmierci dopóki ktoś z bliskich nie umrze. Chociaż jest ona nieodłącznym elementem naszej egzystencji, jednak na co dzień wypieramy jej nieuchronność ze świadomości.

W oparciu o swoje kilkudziesięcioletnie doświadczenie w zakresie kontaktów ze zmarłymi Marek Szwedowski uchyla rąbka tajemnicy… Omawia każdy poziom naszego przejścia na drugą stronę. Dowiadujemy się, co jest na początku, kiedy umrzemy, a co dzieje się z nami na dalszych etapach naszego rozwoju w innej już rzeczywistości.

Przewodnik po zaświatach – co powinieneś wiedzieć, zanim odejdziesz Audiobook