Poznaj autora i jego twórczość - Jerzy Lech Piechnik - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościPoznaj autora i jego twórczość – Jerzy Lech Piechnik

Poznaj autora i jego twórczość – Jerzy Lech Piechnik

3 kwietnia 2017 / Agata Jankowiak
Jerzy Lech Piechnik jest doświadczonym lekarzem, który wiedzę medyczną postanowił wzbogacić między innymi poprzez hipnozę. Dzięki temu autor oferuje wszystkim praktyczne wsparcie.

Jerzy Lech Piechnik ukończył studia medyczne na AM w Lublinie w 1974 roku. Ponad 40 letnia praktyka zawodowa pozwoliła na zdobycie ogromnego doświadczenia w obszarze ginekologii i położnictwa, dzięki czemu na przestrzeni lat, Jerzy Lech Piechnik wspiął się po szczeblach kariery zawodowej i objął funkcję ordynatora.

Potrzeba bezustannego poszerzania wiedzy oraz niesienia pomocy pacjentom, sprawiła, że Jerzy Piechnik zainteresował się medytacją i hipnozą. Na chwilę obecną lekarz posiada uprawnienia hipnoterapeuty oraz autorski program porodów w stanie hipnozy.

Książka zatytułowana „Psychoterapia kwantowa. Myśli leczą, myśli zabijają”, to kolejne dokonanie lekarza który dowodzi, że kontrolując naturę swych dominujących myśli, możemy  odmienić swój los i zaprogramować się na szczęście, zdrowie i sukces.

Na potrzeby książki Jerzy Lech Piechnik wykorzystał wiedzę z zakresu psychologii, hipnoterapii, neurofizjologii mózgu, a także psychoterapii kwantowej. Dla ułatwienia zrozumienia tematyki pozycja celowo została podzielona na dwie części.  Pierwsza część książki pozwoli nam zrozumieć na czym polega komunikacja kwantowa ciała i umysłu, a kolejna wykorzystać zdobyte wiadomości.

Uwaga! Psychoterapia kwantowa pozwala uporać się z codziennymi problemami, a także  wesprzeć kobiety w trakcie porodu.

Do lektury książki zachęcają słowa autora:

Jesteśmy zbudowani z kosmicznego pyłu, atomów: wodoru, tlenu, węgla i innych pierwiastków. Nasze ciało składa się ze 100 trylionów komórek, które podlegają całkowitej wymianie w ciągu kilku miesięcy.  Atomy, które  jeszcze wczoraj były składnikami pożywienia np. marchewki, kurzego jaja lub soczystego befsztyku, dzisiaj  tworzą  nasze komórki, tkanki i narządy. Wszystko co istnieje jest ze sobą połączone i podlega ciągłej wymianie.

Żyjemy w bezprzewodowej transmisji, myśli poruszają się szybciej niż światło, wszystko nadaje i odbiera, a umysły ludzkie maja coraz większe możliwości. W niedalekiej przyszłości nie będą potrzebne satelity i telefony komórkowe, będziemy porozumiewać się bezpośrednio telepatycznymi łączami kwantowymi, a podróżowanie na dalekie odległości umożliwi teleportacja. A wszystko to za sprawą  kwantowej energetycznej struktury naszego ciała i umysłu oraz całego wszechświata.

Więcej na temat książki „Psychoterapia kwantowa. Myśli leczą, myśli zabijają”: