Poznaj autora i jego twórczość - Maksymilian Wójtowicz - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościPoznaj autora i jego twórczość – Maksymilian Wójtowicz

Poznaj autora i jego twórczość – Maksymilian Wójtowicz

1 października 2019 / Agnieszka
Maksymilian Wójtowicz to niezwykła i poniekąd tajemnicza postać. Bliżej poznamy autora, jedynie sięgając po jego książki. To na ich łamach pisarz zdradza nawet najbardziej intymne szczegóły ze swojego życia.

W ostatnim czasie obserwuje się rosnące zainteresowanie książkami autobiograficznymi, pamiętnikami dziennikami i pozycjami zawierającymi wątki biograficzne autorów. Powód tej sytuacji jest jeden.

Czytelnicy potrafią docenić zwierzenia innych. Chcą móc poznawać historie życia autorów, którzy odważyli się napisać o sobie. Prawdziwe, szczere wynurzenia zawsze bowiem poruszają, a niekiedy stają się inspiracją.

Maksymilian Wójtowicz to niezwykła i poniekąd tajemnicza postać. Na co dzień autor musi mierzyć się ze schizofrenią. Choroba komplikuje codzienność pisarza, ale nie jest przeszkodą, której M. Wójtowicz nie potrafi pokonać. Bliżej poznamy autora, jedynie sięgając po jego książki. To na ich łamach zdradza najintymniejsze szczegóły ze swojego życia. Odwaga, by otwarcie mówi o najtrudniejszych kwestiach, to jedna z wielu zalet pisarza.

Poznajmy książki Maksymiliana Wójtowicza, a dzięki nim samego autora. W naznaczonej schizofrenią przestrzeni jest wyjątkowo. Z tego rodzaju pozycjami najpewniej nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia.

Ponadwymiarowy zasięg umysłu” to intrygująca książka określana przez autora „otwartym listem do społeczeństwa”. Pozycja skierowana jest do wszystkich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy na temat duchowości. Pisarz wspomniał, że każdy, kto uważnie przeczyta tę książkę, zdobędzie informacje na temat niezwykłości ludzkiej duszy. Ponadto, w treści odnajdziemy wskazówki, w jaki sposób „przechytrzyć” śmiertelność. Autor zdradził, że od dawna praktykuje poszerzanie zdolności parapsychicznych. Dzięki temu odkrył w sobie niezwykła noc. Maksymilian Wójtowicz zachęca Czytelników do lektury i prosi o zrozumienie:

„Proszę, nie osądzajcie, bo mnie nie znacie i nigdy nie będzie Wam dane, by mnie poznać. Najważniejsze jest to, że ja znam siebie najlepiej, dobrze wiem, kim jestem i znam swoją wartość”. – Maksymilian Wójtowicz

Czytaj dalej

Schizofreniczny obraz świata” to książka, dzięki której zrozumiemy, jak wygląda życie osoby cierpiącej na schizofrenię. Maksymilian Wójtowicz szczerze opowiedział o swoich zmaganiach z tą podstępną chorobą. Autor ma nadzieję, że dzięki tej książce zdoła uświadomić „zdrowym”, że ta choroba psychiczna nie powinno spychać chorych na margines społeczeństwa. Życie ze schizofrenią bywa trudne, ale przez to nie staje się mniej wartościowe. Przeczytanie tej pozycji skłania do refleksji, pozwalając zrozumieć, że osoby borykające się z tą jednostką chorobową zasługują na szacunek.

Czytaj dalej

Maksymiliana Wójtowicza warto poznać poprzez zaprezentowane książki. Sięgając po nie, pamiętajmy o prośbie wypowiedzianej przez autora:

„Zanim mnie ocenisz, choć spróbuj mnie poznać”.