Podróż szlakiem ludzkich tęsknot, pragnień i marzeń - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościPodróż szlakiem ludzkich tęsknot, pragnień i marzeń

Podróż szlakiem ludzkich tęsknot, pragnień i marzeń

30 sierpnia 2017 / Agata Jankowiak
Fabuła tej pasjonującej powieści zabierze nas w pouczającą podróż szlakiem ludzkich tęsknot, pragnień i marzeń.

Anna Wysocka- Kalkowska, pozwoliła poznać się jako autorka doskonale opisująca stany emocjonalne targające ludzką duszą. Czytelnicy z łatwością utożsamiają się z bohaterami powieści obyczajowych autorki, a także odnajdą w nich wskazówki, które odnoszą do własnego życia.

„Taniec z motylami” to kolejna poruszająca powieść. Fabuła zabierze nas w pouczającą podróż szlakiem ludzkich tęsknot, pragnień i marzeń.

Okazuje się, że skrywane tajemnice, pewnego dnia mogą odmienić nasze życie. Co więcej mogą one wpłynąć na los innych. Przekonamy się o tym poznając historie głównej bohaterki – Zuzanny. Od wielu lat uciekała ona przed przeszłością po drodze odkrywając największe sekrety swojej matki. Czy możliwym jest aby rodzinna tajemnica odmieniła życie nie tylko jej ale i wielu przypadkowych osób?  Jak wielki wpływ na nasze życie może mieć spotkanie odpowiedniej osoby w odpowiednim momencie? Na te pytania odpowiedź znajdziemy w książce.

To pełna zmiennych emocji powieść o tym co w życiu najważniejsze; o miłości i przyjaźni,  zapomnianych marzeniach,  akceptacji i przebaczeniu, wreszcie, to powieść o tęsknocie i związanym z nią lęku.

Słowa, którymi zaczyna się książka z pewnością zachęcą nas do lektury:

 Kiedy zawodowo zajmujesz się malowaniem portretów poznajesz tysiące twarzy, szkicujesz ołówkiem ich zmarszczki, uśmiechy, dotykasz ich troski zapisane w głębinach spojrzeń i zgadujesz marzenia, które tak szczelnie starają się ukryć.