Poczuj wielką motywację do zmiany swojego życia - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościPoczuj wielką motywację do zmiany swojego życia

Poczuj wielką motywację do zmiany swojego życia

6 lutego 2017 / Agnieszka
Kiedy myślisz, że nic ci w życiu nie wychodzi lub jakaś dziedzina życia ciągnie cię w dół, ponieważ nie potrafisz nic w tej kwestii zmienić, czas sięgnąć po książkę Violetty Wróblewskiej – psychologa, trenera rozwoju osobistego, coacha i nauczyciela akademickiego – „Życie i zdrowie masz tylko jedno”.

JEDYNA TAKA KSIĄŻKA NA RYNKU KSIĘGARSKIM!!!

JEJ WARTOŚĆ TREŚCIOWA KILKAKROTNIE PRZEWYŻSZA JEJ CENĘ.

W jednej książce na 430 stronach w 34 rozdziałach zostały omówione wszystkie najważniejsze aspekty dobrego życia, biorące pod uwagę, że człowiek jest istotą cielesną, psychiczno-emocjonalną, społeczną i duchową.

Zadbaj o to, co masz najważniejsze, czyli o swoje życie i zdrowie. Skorzystaj z wyjątkowej okazji poznania mądrości, recept i sekretów dotyczących między innymi: zdrowego odżywiania się, dbania o swoje ciało, budowania bliskich, harmonijnych relacji i udanego związku, wzmocnienia mocy miłości, zapobiegania, jak i uzdrawiania się z chorób psychicznych i fizycznych, odkrywania swojej misji życiowej oraz czerpania zadowolenia z pracy zawodowej, nadania głębszego sensu swojemu życiu, opartych na wielu uniwersalnych prawach, mądrościach i prawdach życiowych oraz sprawdzonych przepisach znanych od lat i wciąż aktualnych, a dotyczących prawie wszystkich dziedzin ludzkiego życia.

Książka może Ci pomóc zatrzymać życie w biegu; poskładać swoje życie; prowadzić bardziej satysfakcjonujące i świadome życie; poszerzyć swoją świadomość; zrozumieć złożoności życia i odzyskać zdolność do odczuwania optymizmu i radości. Świadome życie to codzienne życie z refleksją: co pragnę i wybieram? Rozwijając i poszerzając własną świadomość, poprawiasz swoje zdrowie.

Książka jest swoistym „masażem duchowym” po którym poczujesz ulgę, bo każda wiedza o sobie i innych wyzwala człowieka i poszerza jego świadomość.

Violetta Wróblewska – „Moją misją życiową jest szerzenie wśród ludzi filozofii możliwie dobrego życia, mądrej miłości do siebie i innych oraz propagowanie zdrowego stylu życia zgodnego z intuicyjną, społeczną, duchową, fizyczną i emocjonalną naturą człowieka. Bo przede wszystkim takie życie może dać poczucie największego spełnienia, wewnętrznej radości, wewnętrznego spokoju oraz wolności i może być wolne od: nałogów, uzależnień, zniewolenia przez różne rzeczy i pragnień ciągłego potwierdzania swojej wartości. Poprzez swoją książkę chciałabym propagować psychomedduchowość (tak to nazwałam), czyli wykorzystanie indywidualnych doświadczeń życiowych ludzi, dotychczasowych badań naukowych, osiągnięć paranauki i wiedzy o dobrym życiu z wielu różnych perspektyw i dziedzin (głównie z zakresu psychologii, duchowości i medycyny) w prowadzeniu szczęśliwszego życia i osiąganiu spokoju wewnętrznego”.

Dzięki pytaniom i udzielanym na nie odpowiedziom – sprawdzisz także siebie – bo książka „Życie i zdrowie masz tylko jedno” to pierwszy kroku ku temu, by zmienić swoje życie na lepsze. A na taki krok nigdy nie jest za późno!

Polecamy książkę „Życie i zdrowie masz tylko jedno” Violetty Wróblewskiej.