Odkryj zagadkę tajemniczej sztabki złota - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościOdkryj zagadkę tajemniczej sztabki złota

Odkryj zagadkę tajemniczej sztabki złota

10 czerwca 2022 / Agnieszka
Na rynku wydawniczym e-booków pojawiła się nowość „Tajemnice Białego Tygrysa – Skarb Magnatów”. Współczesna powieść sensacyjno-obyczajowa, rozgrywająca się na rodzimym gruncie, od Bałtyku, po Tatry. Czy ten debiut literacki odnajdzie się wśród innych pozycji tego typu?

Trzeba przyznać, że już okłada zachęca do sięgnięcia po tę książkę

Czytaj dalej

Widnieje na niej postać tajemniczego, dobrze zbudowanego mężczyzny. Blondyna, siedzącego tyłem do czytelników. Na plecach jeansowej koszuli wyhaftowany ma motyw głowy białego tygrysa. Mężczyzna trzyma rękę na komputerowej myszy. Przed nim na nowoczesnym monitorze połyskują sztabki złota. Na jego lewym ramieniu swoją zadbaną dłoń opiera kobieta z niebieskimi, długimi paznokciami i złotą bransoletką z zawieszkami: auto, serce, klucz samochodowy, czterolistna koniczyna.

Okładka uchyla rąbka tajemnicy, kim może być tytułowy Biały Tygrys. Aby jednak zapoznać się z tajemnicami, jakie skrywa lub odkrywa, trzeba już zajrzeć do tekstu.

Chociaż prowadził tryb życia samotnika, ostatnio nie jest sam. Wpadł w sidła, czy schwytał zdobycz?

Książka opowiada perypetie dwojga ludzi, pani detektyw Marty Siber i jej męża właściciela salonu samochodowego Zbyszka Togi. Ich sielsko-rodzinny wyjazd w góry, został niespodziewanie przerwany. W momencie, gdy siostra nieświadomie wplątuje się w niebezpieczną intrygę sprzed lata, para robi wszystko, aby ją chronić. Działają nie tylko sami, angażują do pomocy rodzinę i swoich przyjaciół, w tym tajemniczego Białego Tygrysa.

Zagadka tajemniczej sztabki złota  – recenzja

Głęboko skrywane tajemnice sięgające korzeniami czasów II wojny światowej, mają swoje konsekwencje współcześnie. Czy dorywcza praca u leciwej Niemki, może diametralnie zmienić życie Patrycji, siostry Marty? Co zawiera tajemnicza przesyłka, skoro wszystkim na niej tak bardzo zależy? Komu warto zaufać, a z kim lepiej unikać współpracy? Czy podążać za wskazówkami, czy przeczuciem? Dokąd zaprowadzi stara mapa? Czy TO jeszcze tam będzie?

Czytaj dalej

Złoto, piękne, mądre kobiety, silni, odpowiedzialni mężczyźni, prawdziwe, wieloletnie przyjaźnie, miłość, nie tylko fizyczna, humor, polskie krajobrazy, szybkie samochody, nowoczesne technologie, wielka historia w tle, misterny plan i spontaniczna reakcja, zdrada. Co wyjdzie z takich składników? Zapraszamy do konsumpcji.

Kim są autorzy?

Marta i Zbyszek to małżeństwo, które łączy życie rodzinne z zawodowym. Wspólnie inspirują się, tworzą, piszą, recenzują.

Lubią książki, obdarowują nimi innych. Ciągle poszerzają domową biblioteczkę.

Cenią życie według planu. Stałość i przewidywalność, nie jest powodem do nudy, ale punktem odniesienia we współczesnym zmiennym i nieobliczalnym świecie.

 

On pasjonat gier, filmów, muzyki filmowej, nowości technologicznych. Szczególnie lubi audiobooki sensacyjno – przygodowe, komiksy.

 

 

Ona miłośniczka rodzinnej fotografii, sztuki kulinarnej, artystycznej, ogrodu. Szczególnie lubi książki w wersji papierowej: biografie, historyczne, publicystykę.