Nauka Biznesu Krok po Kroku - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościNauka Biznesu Krok po Kroku

Nauka Biznesu Krok po Kroku

18 grudnia 2017 / Agnieszka
Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają. I jest w tym pewnie wiele prawdy. Bo same w sobie nie znaczą wiele. Bez nich jednak żyje się trudno. Szczęście bowiem daje to, co można za pieniądze kupić. A żeby je mieć, trzeba pracować. Czy to jedyny sposób?

Niekoniecznie, wszak są także i inne metody zarabiania, nie wszystkie zmuszają do zaangażowania czasu i energii. Czasem wystarczy dobry plan i zyski mnożą się same. Jak zatem można uzyskać przychód pasywny rzędu 100 000pln rocznie? Jak inwestować w nieruchomości, żeby zarobić na nich krocie? Jak znaleźć odpowiednią działkę inwestycyjną? Jak możesz ją tanio kupić? Jakimi kryteriami powinieneś się kierować, poszukując działki pod inwestycję? Co kryje się pod pojęciem komercjalizacji działki inwestycyjnej? Skąd pozyskać na te inwestycje środki? Kiedy najlepiej sprzedać nieruchomość? Na jaką stopę zwrotu powinieneś czekać w inwestycji? To, co interesuje wszystkich inwestorów, czyli kwestia tego, jak wygenerować wysoki przychód pasywny? Jak zadbać o wysoką stopę zwrotu? No i jak pokazać wkład własny w inwestycję?

Pytania na temat inwestowania w nieruchomości można mnożyć. Jest wiele zawiłości i drobnych detali, które mogą stanowić o sukcesie inwestycji lub jego braku. Jak każdą tego typu operację i tę należy traktować z rozwagą, ale przede wszystkim, mieć niezbędną wiedzę, która pozwoli ci inwestować pewnie i świadomie, unikając ryzyka i mnożąc zyski. Jeśli chcesz tę mądrość posiadać, „Nauka Biznesu Krok po Kroku” stworzona została właśnie dla ciebie. Właśnie w tym materiale znajdziesz wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania. Zwrócimy twoją uwagę na to, co najważniejsze, wskażemy miejsca, w których powinieneś podjąć decyzję i pokażemy, jakie opcje masz do wyboru. Rozłożymy na czynniki pierwsze wszystkie kwestie, związane z inwestowaniem w nieruchomości i nauczymy cię jak zarabiać, nie zadając sobie specjalnego trudu. To nie jest wiedza tajemna i nie ma nic wspólnego z mało wiarygodnymi poradnikami biznesowymi, opowiadającymi zawile o niczym. To proste i czytelne vademecum wiedzy inwestycyjnej, z którego możesz wyciągnąć dla siebie klarowne instrukcje. Nauczymy cię wszystkiego o inwestowaniu w nieruchomości i wyjaśnimy każdy detal operacji. A ty będziesz musiał tylko wybrać dla siebie te rozwiązania, które najtrafniej wpisują się w twoje potrzeby i możliwości.

Zacznijmy od podstaw. Nasi specjaliści opracowali porady w dwóch wersjach – dla dwóch różnych sytuacji bazowych. Radzimy jak inwestować wtedy, kiedy nie masz pieniędzy na inwestycję i – w drugim wariancie – jak inwestować środki, które już zgromadziłeś, ale chcesz je pomnożyć — bezpiecznie i prosto.
W pierwszej opcji powiemy ci, jak pozyskać środki, które pozwolą ci wykonać kolejny krok. Opiszemy szczegółowo, kiedy i jak powinieneś sprzedać skomercjalizowaną, ale niewybudowaną jeszcze nieruchomość. Wyjaśnimy ci, kiedy stopa zwrotu powinna być wystarczająco wysoka dla ciebie, ale i wystarczająco atrakcyjna dla nabywcy.

W drugim wariancie wyjaśnimy ci, jak wybudować nieruchomości, czy i kiedy je sprzedać, rozwiążemy kwestię stopy zwrotu, objaśniając szczegółowo, co jest dla ciebie najbardziej opłacalne. Nauczymy cię, kiedy korzystniej będzie pozostawić wybudowaną nieruchomość i czerpać pełnymi garściami zyski z pasywnych dochodów, a kiedy lepiej sprzedać ją, ciesząc się wysoką stopą zwrotu.

To nie koniec. Materiał odkryje przed tobą zawiłości poszukiwania działki pod inwestowanie – jak szukać, czym się kierować i kiedy mieć pewność, że podjęta decyzja jest słuszna i korzystna dla ciebie. Opowiemy wszystko o komercjalizacji, rozpatrując różne uwarunkowania. Podpowiemy, skąd pozyskiwać środki do inwestycji – czyli jak zacząć największą przygodę finansową w życiu, nie ryzykując i ciesząc się łatwością, z jaką ci to przyjdzie. Objaśnimy zawiłości wszystkich formalności, związanych z nieruchomościami. Szczegółowo wyklarujemy etap realizacji inwestycji, czyli nauczymy cię wszystkiego o współpracy z firmami budowlanymi, nadzorze nad nimi i o tym, jakiego poziomu powinieneś oczekiwać. W końcu, w przystępny sposób przedstawimy ci kryteria, według których powinieneś podejmować decyzję o sprzedaży – jak i kiedy to zrobić, żeby zyskać jak najwięcej.

„Nauka Biznesu Krok po Kroku” Od Zera do Milionera pt. „Instrukcja inwestowania w nieruchomości Krok po Kroku”. Jak inwestować w nieruchomości z 55 % stopą zwrotu? Jak inwestować w nieruchomości z 450 % stopą zwrotu z ich sprzedaży? Jak w rok uzyskać przychód pasywny na poziomie 100 000 zł netto? Jak bardzo tanio kupować działki? I skąd wziąć na to pieniądze? – to nie jest podręcznik magii. Nie uczymy cię, jak stworzyć coś z niczego, nie owijamy w bawełnę i nie planujemy mydlić ci oczu. Celem powstania materiału było przekazanie wiedzy, którą posiadają najlepsi. To właśnie oni dzielą się z tobą metodami na proste zarabianie. Hołdujemy metodzie, która gwarantuje ci stabilność, bezpieczeństwo i pewność braku straty. Jednocześnie jednak pozwala ci mnożyć posiadane środki lub budować swoją fortunę od podstaw. Podajemy wiedzę w różnych wariantach, uwzględniając, że każdy inwestor startuje z odmiennego pułapu. Wskazujemy kolejne kroki i metodologię działania, z której pomocą będzie ci się żyło łatwiej.