Miłość to pasja - 5 książek, które odmienią Twoje życie - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościMiłość to pasja – 5 książek, które odmienią Twoje życie

Miłość to pasja – 5 książek, które odmienią Twoje życie

30 lipca 2018 / Agnieszka
Móc kochać i być kochanym to wielki dar. To właśnie miłość potrafi odmienić ludzkie życie. Nadać mu sens. Sprawić, że każda chwila zyska na znaczeniu i żaden dzień nie będzie już taki sam. 5 książek, które odmienią Twoje życie to propozycja dla spragnionych uczuć.

Z naukowego punktu widzenia miłość to nic innego jak typ relacji międzyludzkiej. Tak banalnie proste wyjaśnienie jest całkiem logiczne, choć w żaden sposób nie jest w stanie podkreślić niezwykłości tego uczucia. Najpewniej jednego z najbardziej skomplikowanych, a zarazem najbardziej pożądanych. Każdy pragnie przecież kochać i być kochanym.

 

NAJPIĘKNIEJSZE KSIĄŻKI O MIŁOŚCI ➡➡➡ https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/najpiekniejsze-ksiazki-o-milosci/ CO CZYTAĆ?

 

Miłość to emocja o wielu obliczach. Dzięki niej, dla drugiego człowieka potrafimy zmieniać swoje wnętrze postawy i zachowania. Dla niej chcemy stawać się lepsi. Jesteśmy gotowi na wyzwania i zdolni do poświęceń. Napędzani emocjonalną siłą potrafimy zadziwiać siebie i innych. Nagle ktoś staje się dla nas najważniejszy. Jesteśmy gotowi zrobić naprawdę wiele, aby więź ta nigdy nie straciła swej siły.

KSIĄŻKI O MIŁOŚCI ➡➡➡  https://www.psychoskok.pl/tag-produktu/milosc/

 

Miłość potrafi nadać sens życiu. Jest pasją, namiętnością, pragnieniem. Emocją tak niepowtarzalną, że nie sposób jej opisać i „zamknąć” w jakiejkolwiek definicji. Każdy z nas inaczej ją postrzega, rozumie i odczuwa. Stała jest tylko jedna. Wszyscy wiemy, że właśnie miłość jest w życiu najważniejsza.

Od zawsze to właśnie miłość inspirowała pisarzy, malarzy, muzyków, czy rzeźbiarzy. Była i nadal jest istotnym aspektem wielu dziedzin jak choćby filozofii, psychologii, czy religii. By móc, choć częściowo zrozumieć emocje najlepiej je poczuć. Słowa nigdy nie będą w stanie wyrazić wszystkiego.

5 książek, które odmienią Twoje życie to propozycja dla spragnionych uczuć

Niesamowity, porywający melodramat z intrygującym wątkiem fantastycznym, książka po którą warto sięgnąć. Gdzieś na końcu świata to historia Moniki rozpaczliwie próbującej uwolnić się od męża tyrana oraz Marco, który szaleńczo poszukuje Zielonookiej. Zagmatwane losy tych dwoje siłą przeznaczenia podążają ku sobie. Przepowiednia starej kobiety zaczyna wyraźnie kreślić ich ścieżkę, którą powinni wybrać. Czy nieustanne zbiegi okoliczności nie są po prostu wyrocznią? Czy okrutne życiowe zrządzenia opatrzności pozwolą im na odnalezienie się? Już sam tytuł intryguje czytelnika, pobudzając wyobraźnię, więc jeszcze bardziej poruszy ją fakt, że jest to mafijna, polsko-hiszpańsko-włoska historia jedynej w swoim rodzaju relacji damsko-męskiej. Innymi słowy, nie da się bowiem nazwać uczucia, które pokona wszelkie granice.

Czytaj dalej

Książka, która na pewno rozbudzi wyobraźnię niejednej kobiety to „Piękny„. Jest to mafijna polsko-hiszpańsko-włoska wersja historii o dziewczynie znikąd i mężczyźnie niczym „książę z bajki”, dlatego niezapomnianych wrażeń nie będzie brakować. Bajkowe wyobrażenia o spotkaniu delikatnej księżniczki z walecznym królewiczem zostały nieco wywrócone do góry nogami. Tym razem to dama będzie musiała ratować życie nieziemsko przystojnemu mężczyźnie. Akcję tej powieści napędza wątek gangsterski, przemoc, pieniądze, zazdrość, miłość i seks.To współczesna historia, w której tytułowy Piękny, a w rzeczywistości Dominik wpada z samochodem do rzeki, więc potrzebuje natychmiastowego ratunku. Teoretycznie to zdarzenie to zwykły, nieoczekiwany przypadek, ale może właśnie tak chciał los. Przecież w innych okolicznościach najpewniej w ogóle, by się nie poznali. Przepaść społeczna i ekonomiczna nie będzie w stanie przeszkodzić narodzinom uczucia.

Czytaj dalej

Główna bohaterka kolejnej książki w której głównym wątkiem jest miłość, to 40-letnia Angelika ze Szczecina spełniająca swoje największe (Nie) spełnione marzenia. Od wielu lat jej marzeniem była nim podróż do Los Angeles. Co prawda miała to być podróż we dwoje, z miłością swojego życia, ale los zadecydował inaczej. Przed wylotem kobieta zatrudniła sympatycznego przewodnika, który obiecał pokazać najciekawsze miejsca w Stanach. Wspólnie przeżywane chwilę bardzo zbliżają tych dwoje,rodzi się uczucie. Niestety, wakacje szybko się kończą, więc bohaterka będzie musiała wrócić do kraju. Jack zapewniał ją wielokrotnie, że odległość nie wpłynie na ich relacje, ale ona obawia się najgorszego. Sytuacja się skomplikuje, gdy Angelika zorientuję się, że jest w ciąży. Czy ta historia ma szansę skończyć się szczęśliwie? O tym przekonamy się w trakcie lektury.

Czytaj dalej

Kolejna książka z motywem miłości to historia namiętności i pożądania, prowadząca do niebezpiecznych konsekwencji.

Przesycona grozą opowieść o jednej kobiecie i Trójce mężczyzn. Romantyczna sceneria przykryta mgłą tajemniczości, przerażenia i brutalności, a niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku… Na światło dzienne wypuszczone zostaną mniej lub bardziej świadomie demony z przeszłości. Niesamowite zwroty akcji, tajemnicze liściki, śledztwa policyjne. Książka, która rozbudzi zmysły… Sięgnijcie po tajemniczą powieść Małgorzaty Bloch-Łuczak – ON – koniecznie!

Lidia Tasarz również zmierzyła się z tematyką uczuć. Postanowiła sprawdzić prawdziwość porzekadeł, mówiących, że ludzkie, zakochane serca są jak dwie cząstki jednej całości.

Cząstka pomarańczy” to powieść o delikatnej i czystej miłości. Maja, główna bohaterka wkracza w dorosłe życie. Przed nią wiele doświadczeń i ważnych decyzji. Na chwilę obecną większych trudności nie dostarcza jej ocena, czy ważniejsza jest matura, czy praca nad filmem na podstawie światowego bestsellera. Przyjdzie jednak czas na bardziej skomplikowane dylematy. Ta niezwykła książka zabierze nas w pełną emocji podróż. Nie zabraknie dramatów i niespodziewanych zawirowań. Całość jest jednak ciepłą, pogodną opowieścią.

Zaproponowane książki mogą odmienić życie każdego. Znajdziemy w nich to, co najważniejsze i bezcenne. Na naszej drodze stanie miłość i masa innych emocji. To one poruszą, nadając sens każdej chwili.

Romans i erotyka – oferta Wydawnictwa Psychoskok