Książki o zabarwieniu erotycznym - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościKsiążki o zabarwieniu erotycznym

Książki o zabarwieniu erotycznym

27 listopada 2018 / Agnieszka
Namiętne erotyki, gorące romanse i wzruszające historie miłosne cieszą się niemalejącą popularnością. Dlaczego? Ponieważ książki o zabarwieniu erotycznym kryją w sobie głębokie, pełne pasji uczucia, których często brakuje nam w prawdziwym życiu.

Na rynku wydawniczym znajdziemy dziesiątki gatunków literackich i tysiące przypisanych do nich książek. Niektóre spośród nich cieszę się sporym zainteresowaniem, inne są niszowe i zwracają uwagę niewielu osób. Ponadto na przestrzeni lat niektóre kategorie po prostu odchodzą w zapomnienie. Książki o zabarwieniu erotycznym nigdy nie tracą jednak na popularności. Dzięki nim możemy bowiem doświadczać uczuć, których brakuje nam w codziennym życiu.

Wszyscy potrzebujemy bliskości drugiego człowieka. Marzymy o płomiennej, głębokiej miłości. Chcemy kochać i móc przeżywać namiętne uniesienia. Niestety, niektórym nigdy nie jest dane zaznać szczęścia. Gdy na co dzień brakuje nam płomiennych, emocjonalnych uniesień, sięgamy po książki o zabarwieniu erotycznym. To w nich znajdujemy historie pełne pasji i żarliwych uczuć.

Szminka, szpilki i seks, pikantne erotyki

Opowieści o sile uczuć, które łączą dwoje bliskich sobie osób, magnetyzują. W trakcie czytania przez moment odczuwamy wszystko, o czym skrycie marzymy. Gorące romanse rozpalają nasze zmysły. Pikantne erotyki rozbudzają pożądanie. Wzruszające historie miłosne rozczulają. Nie sposób oprzeć się magii tego rodzaju lektur. Z nimi nie zabraknie nam płomiennych uniesień.

Książki o zabarwieniu erotycznym po prostu warto czytać. Traktujmy je jako afrodyzjak rozbudzający zmysły lub sposób na zapewnienie sobie gorących, poruszających doznań. Czytajmy je z przyjemnością i cieszmy się momentem pełnego namiętności relaksu.

On” rozpala zmysły, kusi tajemniczością, budzi pożądanie, ale również niepokój. Ten thriller erotyczny to historia niebezpiecznego romansu.

Spokojna, atrakcyjna Józefina nie spodziewała się, że jej poukładane plany na przyszłość cokolwiek zniweczy. Życie u boku spokojnego Mateusza oferowało jej poczucie bezpieczeństwa. Chwilową odskocznią od przewidywalnej codzienności miał być wypad z przyjaciółką do klubu. W tym tętniącym pozytywną energią miejscu na drodze Józefiny pojawia się jednak zabójczo przystojny, tajemniczy Andrzej. Bohaterka nie potrafiąc oprzeć się jego urokowi, zostanie wplątana w misterną intrygę.

Niepokój wywołany anonimowymi listami oraz nieodczuwanym nigdy wcześniej szaleńczym pożądaniem, miał pozwolić okiełznać pobyt u matki. Silne, przyjemne, choć niebezpieczne emocje skuszą ją do podjęcia ryzyka. W ten sposób Józefina wplącze się w groźny układ.

Andrzej zabije Mateusza, porwie przyjaciółkę Józefiny, a ją groźbą zwabi w odludne miejsce. Okrutny plan mężczyzny będzie musiała zniweczyć policja. Nawet jeżeli akcja ratunkowa się powiedzie, nic już nie będzie takie samo.

Czytaj dalej

Polecane książki o zabarwieniu erotycznym pisze Marta W. Staniszewska. Autorka opisuje porywające, pełne żarliwych uczuć historie miłosne. Znajdziemy w nich sceny pełne pasji. Kobiety pragnące bliskości i mężczyzn, którzy potrafią zaspokoić ukochaną. Tego rodzaju książka jest niczym bajka skierowana przede wszystkim do pań.

„Romans to bajka o księciu na białym rumaku. Facet w tej bajce jest idealny: przystojny, inteligentny, dobrze zbudowany, silny, odważny i dzielny, kiedy trzeba – wspiera i przytula, kiedy indziej schodzi z drogi i daje oddech, wie gdzie dotknąć i kiedy, żeby sprawić przyjemność, a przede wszystkim rozumie kobietę. Taki mężczyzna nie istnieje w realnym życiu.” – Marta W. Staniszewska

Na szczególną uwagę zasługuje seria Nigdy. Znajdziemy w niej jedynie świetne książki o zabarwieniu erotycznym. To lektury dedykowane przede wszystkim przedstawicielką płci pięknej, choć panowie mogą wiele nauczyć się od książkowych amantów. Tytuły książek zaczynają się słowem NIGDY. Jest ono niczym zapewnienie, ze w opisanych historiach znajdziemy bohaterów walczących o uczucia, podsycanie pożądania i zainteresowanie swą osobą partnera.

„Nigdy cię nie zapomniałam” to namiętny, przesycony erotyzmem romans.

Poznamy historię uczucia, które potrafi przetrwać wszystko. Los bywa nieubłagany, ale jeśli dba się o relacje międzyludzkie, stają się one coraz silniejsze. Sophie jest piękną młodą kobietą, która dopiero kształtuje swoje życie. Gdy na jej drodze pojawi się przystojny, inteligentny Alex, uczucia wezmą górę. Pierwsze spotkanie Sophie i Aleksa zakończy się satysfakcjonującym seksem. Choć ona będzie marzyć o kolejnym, dojdzie do niego dopiero po kilku latach. Mężczyzna również pragnął ponownie ujrzeć Sophie, ale tragiczne wydarzenia pokrzyżowały mu plany. Długi czas rozłąki mógł rozdzielić ich na zawsze. Każde z nich mogło podążyć własną drogą, ale na szczęście tak się nie stało. Kiedy po pięciu latach znów staną obok siebie, ich uczucia rozgorzeją z nową siłą. Wiele się wyjaśni, ale miłość pomiędzy Sophie i Aleksem czeka jeszcze niejedna próba. Nieprzewidywalne zwroty akcji sprawiają, że nie sposób przewidzieć, jak zakończy się ta historia.

Czytaj dalej

„Nigdy nie pozwolę ci odejść” to kontynuacja historii uczucia pomiędzy Sophie i Aleksem.

Namiętny romans niebawem ma zostać uwieńczony ślubem, ale ktoś zamierza zniweczyć ich marzenia. Jak to w życiu bywa, nie wszystkie plany da się bezproblemowo zrealizować. Bohaterowie szybko się o tym przekonają. Pozornie wszystko harmonijnie się układa. Przygotowania do zaślubin trwają, Sophie za moment otworzy drugi salon urody, a Aleks przygotowuje kolejne kontrakty. Czy naprawdę cokolwiek może zepsuć tę sielankę? Niestety tak. Za moment napięcie zacznie niebezpiecznie wzrastać. Na horyzoncie pojawią się byli narzeczeni i kochankowie. W pobliżu Sophie i Aleksa jest także osoba, której zależy na zniszczeniu ich szczęścia. Dziać będzie się naprawdę wiele, a zakochanym znów przyjdzie dowieść siły swej miłości.

Czytaj dalej

„Nigdy nie mówię nigdy” to kolejna książka o zabarwieniu erotycznym.

Tym razem poznamy skomplikowaną historię uczucia pomiędzy Samanthą a Henrym. Przed tymi partnerami wiele przeszkód. Nim będzie dane im się spotkać, minie sporo czasu. Smanthę poznamy jako atrakcyjną singielkę po trzydziestce, To kobieta sukcesu, której do szczęścia wystarczają powodzenia zawodowe i niezobowiązujące romanse. Nie zwykła myśleć o planowaniu własnej rodziny, więc nawet śmierć jej matki, nie skłoni jej do przemyśleń na temat przemijania. Porady przyjaciółki także na nic się zdadzą, podobnie, jak przykład kuzynki, która już dawno ułożyła sobie życie. Dopiero poznanie Henrego, który uwolni Samanthę z rąk zaborczego kochanka zacznie ją zmieniać. Początkowo Samantha, nie będzie mogła uwierzyć, że jest zdolna do tak silnych uczuć, ale z czasem ulegnie miłości i namiętności. Niestety związek tych dwojga zapoczątkuję serię zdarzeń, które mogą tragicznie się zakończyć. Jest to pasjonująca lektura, która trzyma w napięciu do ostatniej strony. Losy bohaterów zrobią na nas silne wrażenie.

Czytaj dalej

Książki o zabarwieniu erotycznym, które zostały wymienione, zasługują na szczególną uwagę. Jest pewne, że wywołają w nas wiele silnych emocji i długo nie pozwolą o sobie zapomnieć. Warto przy okazji zerknąć na jeszcze jedną pozycję.

„I obiecuję ci miłość” to subtelna, dopełniona erotyzmem i romantyzmem opowieść.

Poruszająca historia emocjonalnego trójkąta, który połączy los jednej kobiety i dwóch mężczyzn. Główna bohaterka to zaledwie 26-letnia Izabela. Od dłuższego czasu jest ona przykładną żoną, jak nakazuje jej purytańskie wychowanie, wyniesione z domu. Niestety jej zaborczy mąż Tomasz coraz bardziej ogranicza jej wolność. Izabela, pomimo stosowanej wobec niej przemocy stara się walczyć o małżeńską relację. Gdy w jej życiu pojawi się Wincent, wszystko może się zmienić. Jej dawny ukochany, będzie współpracował z jej mężem. Mężczyźni otworzą klub w Warszawie, w którym Izabela ma pracować u boku Wincenta. Czy parę połączy romans? Czy Izabela porzuci Tomasza, czy znów mu wybaczy? O tym przekonamy się w trakcie pasjonującej lektury.

Czytaj dalej

Książki o zabarwieniu erotycznym po prostu warto czytać. Te, które zaprezentowano, zasługują na szczególną uwagę. Czytajmy je więc z przyjemnością i cieszmy się momentem pełnego namiętności relaksu.