Książki o ezoteryce i parapsychologii - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościKsiążki o ezoteryce i parapsychologii

Książki o ezoteryce i parapsychologii

8 marca 2019 / Agnieszka

Niewyjaśnione zdarzenia, tajemne praktyki, czy kontakt ze światem duchowym od zawsze fascynuje, jednocześnie budząc niepokój. Wyczuwamy bowiem, że jest coś więcej poza namacalną rzeczywistością.  Książki o ezoteryce i parapsychologii pozwolą nam zbliżyć się do tajemnic i nadnaturalnych mocy.

 

Ludzie od zawsze bacznie obserwowali przyrodę. Fascynowali się życiem w każdej formie, spoglądali w niebo, podziwiając jego niesamowitość, starali się obłaskawić żywioły i nawiązać kontakt ze zmarłymi. Stopniowe nabywanie wiedzy o Świecie i obowiązujących w nim prawach, rozwiewało kolejne wątpliwości. Nauka nigdy jednak nie zdołała odpowiedzieć na wszystkie pytania. Tajemna wiedza zwana ezoteryką nadal jest praktykowana, a parapsychologia stała się uznaną dziedziną badającą zjawiska paranormalne. Rzadko kto wątpi bowiem, że poza znaną nam, namacalną rzeczywistością, jest „coś” więcej.

 

Książka o ezoteryce i parapsychologii  to „Zaświaty za kulisami

Poznamy dowody na istnienie bytów duchowych i nadnaturalnych energii. Przywiązani do określonych wierzeń zaprzeczamy wielu kwestiom. Trudno nam porzucić przekonania i zmienić stereotypowe myślenie, bo obawiamy się konsekwencji. Nabywając nową wiedzę, najpewniej przecież wiele zmienimy w swoim życiu. Może jednak warto? Dzięki tej książce dowiemy się, jak porozumiewać się ze zmarłymi? Jak nawiązać kontakt z energiami poprzez pismo automatyczno-intuicyjne z pełną świadomością? Poznamy prawdę na temat opętań i egzorcyzmów. Okazuje się bowiem, że kościół nie bez przyczyny utajnia te informacje. Zyskując nowe dane, poszerzymy swoje horyzonty. W książce znajdziemy też zalecenia praktyczne, które ułatwią nam rozpoczęcie kontaktu z zaświatami.

Czytaj dalej

Rozwój duchowy umożliwi nam także książka „Za kulisami Boga

Ujawnia ona utajnione tajemnice i odpowiada na najważniejsze, egzystencjalne pytania: Jaki jest sens istnienia i co dzieje się z naszą duszą po fizycznej śmierci? Nad tymi kwestiami zastanawiają się wszyscy, bo ostateczność nikogo nie ominie. Teraz mamy szansę uzyskać odpowiedzi. Wiele osób zszokuje świadomość, że niektóre kwestie celowo są zatajane i fałszowane nawet przez kościół. Ktoś celowo bowiem kierunkuje nasze myślenie, abyśmy nie dotarli do sedna. W trakcie lektury przekonamy się, czym jest karma i jak można ułatwić sobie osiąganie stanu harmonii i szczęścia. Dywagacja na temat tego, kto lub, co rządzi naszym światem, z pewnością nas zaintrygują, podobnie jak masa zaprezentowanych, opartych na prawdziwych przykładach informacji.

Czytaj dalej

Przekazy Wszechświata” pozwalają, rozbudzić w sobie prawdziwe Ja i wyższą Świadomość

W książce tej zebrano niezwykłe przekazy z innych wymiarów. Z dużą łatwością będziemy mogli się w nich zagłębić, by dokonać analizy. Celowo nie zostały one bowiem zmodyfikowane, czy zmienione. Dołączone komentarze nie narzucają dokonywania konkretnej oceny treści, ponieważ wzięto pod uwagę, że każdy musi odnieść się do własnej, niepowtarzalnej wrażliwości. Jako istoty obdarzone duszą, zawsze pozostajemy unikalnymi bytami, które są częścią nieprawdopodobnej, duchowej całości. Ta książka stanowi zbiór przekazów uzyskanych bezpośrednio ze spływających w naszą rzeczywistość energii. Warto poznać je wszystkie. Z pewnością nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji zapoznać się z zagadnieniami, które interesują coraz więcej osób.

Czytaj dalej

Anioły są wokół nas – duchowy aspekt życia.

W odpowiednim, bowiem momencie ukierunkowujemy naszą uwagę na to, co istnieje w niematerialnej rzeczywistości. Otwieramy się ku prawdzie, zastanawiamy nad celem naszego istnienia. Jeśli chodzi o ten ostatni wymiar – na pozór inny od ziemskiego (a na pewno przyziemnego) – czytelnik pozna nie tylko eteryczne siedziby ośmiu Archaniołów zarządzających głównymi energiami Kosmosu (kosmicznymi promieniami), ale też dwanaście czakr Ziemi i dwanaście portali Ziemi mających połączenie z planetami i konstelacjami gwiezdnymi. Taką wiedzę i taki świat określa się jako ezoteryczne. Podróże w niematerialnej rzeczywistości to nie tylko „życie po życiu”, choć wiadomo, że tak czy owak jest trudniej, mimo że znacznie ciekawiej – bo trudniej o przewodniki i nawigację tak przydatne w ziemskich wędrówkach. Ale „trudniej” oznacza, ze coś jednak jest. Elwira Werecka wskazuje chociażby pracę dr. Patricka Theillier Za progiem śmierci. O tych, którzy widzieli zaświaty, wspomina też irlandzką mistyczkę Lornę Byrne i szkockiego eksperta od świata anielskiego – Kyle’a Graya.

Czytaj dalej

 

Geneza duszy” wtajemniczy nas w podstawy Teozofii i Filozofii Złotego Różokrzyża

Bardzo szybko zrozumiemy nowe terminy i nabędziemy umiejętności, które pozwolą nam wkroczyć do rzeczywistości duchowej. Jeżeli zdołamy ufnie otworzyć się na nowe wiadomości, na pewno nie będziemy zawiedzeni. Nagle otworzy się przed nami nowa przestrzeń doznań. Zrozumiemy, że rzeczywistość, która nas otacza, nie jest taką, jak nam się wydaje. Dla osób, które miały już do czynienia z wiedzą wpisującą się w ramy Lectorium Rosicrucianum, będzie to szansa na pogłębienie wiedzy. Ci natomiast, którzy pierwszy raz zetkną się z tym obszarem, będzie to niezapomniane, duchowe doświadczenie.

Czytaj dalej

Ponadwymiarowy zasięg umysłu” pozwoli nam zrozumieć tajemnice duszy i oddalić śmiertelność

Cały proces nie będzie należał do najłatwiejszych, ale warto go przejść. W efekcie poszerzymy swoje horyzonty myślowe, w innym świetle zaczniemy postrzegać rzeczywistość i samych siebie. W arkana zagadnienia wprowadzi nas osoba, która od dawna praktykuje. Ćwiczy rozwijanie nadnaturalnych zdolności i poszerzanie jaźni. Uzyskane efektu są imponujące i z pewnością nas zadziwią.

Czytaj dalej

Zaprezentowane książki o ezoteryce i parapsychologii zapoznają nas z intrygującymi prawdami, umożliwiając rozwój duchowy. Warto po nie sięgnąć, by przekonać się, że ludzka dusza jest nieśmiertelna, a życie ma głęboki sens.