Książki, które potrafią uwodzić - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościKsiążki, które potrafią uwodzić

Książki, które potrafią uwodzić

15 kwietnia 2019 / Agnieszka

Miłość nie tylko można przeżywać, ale można o niej również pisać i czytać. Najlepszy romans to ten, który potrafi wciągnąć czytelnika bez reszty, a co najważniejsze, uwieść, rozkochać w sobie i nie pozwolić na oderwanie od siebie myśli. Nawiązanie relacji damsko-męskich nie zawsze przychodzi z łatwością. Szczególnie kiedy jedna ze stron ma trudny do przełamania charakter i specyficzne zdanie na temat miłości.

 

Główna bohaterka książki pod tytułem „Nigdy nie mówię nigdy”, autorstwa Marty W. Staniszewskiej to spełniona kobieta sukcesu. Samantha może pochwalić się ułożoną, dobrze prosperującą firmą i obezwładniającym ciałem, jednak konsekwentnie uznaje miłość i trwałe związki za zbędne dodatki, które mogą stwarzać problemy. Porządek jej życia zostaje zaburzony przez pojawienie się Henry’ego, a ich relacji z pewnością nie możemy nazwać miłością idealną i wymarzoną. Samantha, kobieta samodzielna i niezależna musi przeorganizować swoje życie, aby znaleźć w nim miejsce na mężczyznę, z którym w parze przyszła zamierzchła przeszłość.

Nigdy nie mówię nigdy” to historia miłości, która, aby przebić się do serc, musiała pokonać przyzwyczajenia, konflikty, pomyłki i utarte schematy, a sama książka z pewnością przypadnie do gustu fanom zawiłych romansów.

 

Czytaj dalej

Raz złamane serce może już nigdy nie zabić z taką samą intensywnością i bezwzględnością. Przekonał się o tym główny bohater powieści „I obiecuję Ci miłość” Marty W. Staniszewskiej. Wincent, Tomasz i Izabella to trójka prawdziwych wojowników, a ich przeciwnikami nie są smoki, czy inne magiczne stworzenia, a pragnienie miłości i walka o jej utrzymanie. Wincent jest mężczyzną, który zawsze starał się dotrzymywać obietnic, jednak gdy raz przecenił swoje możliwości, na zawsze stracił swoją ukochaną, którą teraz postanowił odzyskać. Na drodze wielkiemu uczuciu staje rzeczywistość, ponieważ jak się okazuje, Izabella ma męża.

I obiecuje Ci miłość” to piękna, delikatna opowieść o miłości i przebaczaniu, która poruszy serca prawdziwych romantyczek, a może i romantyków.

Czytaj dalej

Powiadają, że prawdziwa miłość nie ulega wpływowi czasu, trwa i trwać będzie wiecznie. Z takiego założenia wyszedł autor książki „Pierścionek z cyrkonią”, Krzysztof Piotr Łabenda.

Niewinne, z pozoru, uczucie pomiędzy dwójką licealistów wykwitło w roku 1967 w Gdańsku. Był to czas niezwykle niepewny, a sami zakochani byli tylko nastolatkami. Sprawa nabrała innego rozmiaru, kiedy, po ponad czterdziestu latach, dwójka kochanków spotkała się zupełnie przypadkiem, w Paryżu. Zarówno Piotr, jak i Małgorzata są już doświadczonymi osobami z własną przeszłością i równie niepewną przyszłością. Czy ich uczucie odzyska dawną moc pomimo przeżyć i całego bagażu doświadczeń? Na to pytanie i wiele innych odpowiedź znajduje się w powieści „Pierścionek z cyrkonią”, książce, która wzrusza szczerością i autentycznością.

Książka potrafi w sobie rozkochać nawet największych twardzieli.

Czytaj dalej

Elementem przyciągającym czytelnika, a nie zawsze jest płomienne i pełne romantyzmu uczucie, to może być również chora miłość, która popycha ludzi do okrutnych zbrodni. Taką historią jest „Wzgórze młynarza” Krzysztofa Piotra Łabendy, czyli kontynuacja przygód Piotra i Małgorzaty. Pomiędzy dwójką ludzi, którzy po kilkudziesięciu latach starają się nadrobić stracony czas, staje Małgorzata. Gośka jest młodą i zapatrzoną na własne potrzeby studentką Piotra, która po czasie zyskuje miano jego asystentki. W dziewczynie budzi się niebezpiecznie silne uczucie i potrzeba posiadania Piotra na własność, nawet kosztem jego życia.

Wzgórze młynarza” to powrót do dobrze znanych bohaterów, którzy po raz kolejny zaskakują wyjątkowymi charakterami i prawdziwością uczuć, a element grozy dodaje pikanterii, która wzbogaca powieść w sposób nieoceniony.

Czytaj dalej

Niezwykle urokliwych momentów potrafią dostarczyć nie tylko romanse. W końcu w każdej lekturze ukryty może być zmysłowy przekaz. Właściwie zapisane sceny dotyczące ludzi, zawsze przecież pełne są emocjonujących momentów. Obok miłości staje przyjaźń oraz zmysłowe pożądanie. Warto poznać takie książki ➡➡➡ https://www.psychoskok.pl/kategoria-produktu/romans-i-erotyka/

 

Książka, która potrafi uwodzić to „Piękny„. Główny bohater zachwyca bowiem wyglądem, usposobieniem oraz sposobem traktowania kobiet. W zasadzie „Piękny” byłby w stanie zdobyć serce każdej damy, ale los zadecyduje, że zakocha się w bardzo zwyczajnej dziewczynie. Oczywiście nie będzie to przewidywalny romans, ponieważ jest to pełna zaskoczeń mafijno – polsko – hiszpańsko – włoska historia o żywiołowej namiętności. Dynamiczna akcja tej powieści nabierze zawrotnego tempa, w momencie, kiedy delikatna kobietka z klasy średniej uratuje życie postawnemu, zabójczo przystojnemu, a do tego bogatemu mężczyźnie. Ten moment odmieni ich życie. Perypetie tych bohaterów rozegrają się na tle wątków gangsterskich, opisów seksualnych scen oraz wielkich pieniędzy. Masa możliwości do spełniania marzeń, a naprzeciw nich mnóstwo kłopotów. Warto sprawdzić, czy kochankowie przetrwają tę próbę.

Czytaj dalej

Uwodzić może także „On„. Jest to przecież thriller erotyczny, którego bohaterem został psychopatyczny kochanek. Nieoczekiwanie stanie on na drodze Józefiny. Kobiety spokojnej, która od dawna miała poukładane plany na przyszłość. Przewidywalny, pozbawiony rozrywek u boku małżonka znudził ją jednak na tyle, że choć na moment postanowiła wybrać się z przyjaciółką do baru. Właśnie tam bohaterka pozna magnetyzującego, chodź nieprzewidywalnego Andrzeja. Walka z pożądaniem w tym przypadku nie będzie miała większego sensu. Józefina, by stłumić uczucia, wyjedzie nawet do matki, ale po powrocie zrozumie, że nadal pragnie Andrzeja. Szaleńczy romans, przyniesie ze sobą przykre konsekwencje. Rozegra się prawdziwy dramat. Psychopata zabije męża Józefiny, porwie jej przyjaciółkę, a ją samą zwabi w pułapkę. Traumatyczne doświadczenia odmienią sposób postrzegania rzeczywistości wszystkich osób, które znajdą się w pobliżu przestępcy. Na szczęście, dzięki interwencji policji wszystko dobrze się skończy.

Czytaj dalej

Książka, która uwodzi to „Gdzieś na końcu świata„. Do tego bliżej nieokreślonego miejsca prowadzi fabuła tego melodramatu z wątkiem fantastycznym. Aby zdarzyło się coś niezwykłego, najpierw musi mieć miejsce wiele zwyczajnych zdarzeń. Dzieje się tak w życiu Moniki, która zbyt wcześnie wyszła za mąż za nieodpowiedniego faceta. Prawdziwego tyrana, który bardzo szybko zaczął się nad nią znęcać. To dla tego bohaterka bezustannie myślała, jak uciec przed tą toksyczną sytuacją i w końcu to zrobiła. Monika przed przemocą domową wyruszy do miejsca, gdzie La Concha tajemnicza kobieta muszla zadba o jej przyszłość. Opieka magicznej kobiety muszli szybko przyniesie efekty, ponieważ na nowojorskim lotnisku, wracając z Kadyksu, Monika napotka niezwykłego mężczyznę, który właśnie tam się wybierał. Ta pozornie zwyczajna chwila, otwiera nowy rozdział w życiu bohaterów. Warto podkreślić, że ta zaskakująca powieść, ukazuje miłość, która potrafi pokonać granicę końca świata oraz czasu.
Książki, które uwodzą mogą pozytywnie zaskakiwać, poruszającą tematyką. Literacka fikcja w zasadzie potrafi opisać wszystkie sytuacje oraz emocje targające ludzką duszą. Głęboko w pamięci zapadają jednak lektury inspirowane prawdziwym życiem. To dlatego taką właśnie warto poznać.

Czytaj dalej

Zmysły wszystkim oczarują „Kolory życia” jest to muzyczno – literacki projekt przygotowany przez niewidomą autorkę. Na pozycję te składają się dwie niezwykłe części: jedna to kilkanaście autobiograficznych opowiadań, a kolejna to autorskie, niezwykłe, utwory muzyczne. Warto zaznaczyć, że do pozycji tej dołączona została płyta CD. Domańska, która pomimo licznych problemów nigdy się nie poddaje. To dlatego obecnie realizuje się jako dziennikarka, pianistka, kompozytorka, a teraz również pisarka. Jak porażki zmienić w sukces? W jaki sposób skomplikowane sytuacje zmienić w pouczającą lekcję? Na te i wiele innych pytań odpowiada ten projekt. Autorka na własnym przykładzie dowiodła, że niepełnosprawność nie musi być barierą. Nie wolno jednak rezygnować z realizacji marzeń. Ta pozycja dostępna jest również jako audiobook.

Czytaj dalej

Okazuje się, że uwodzić i rozbudzać zmysły mogą książki z najróżniejszych gatunków literackich. Różnorodność dostępnej literatury to gwarancja, że każdy odbiorca będzie mógł znaleźć pozycje zaspakajającą jego potrzeby. Książki przecież, mają wpływ na ludzkie myślenie i dzięki temu wzbogacają osobowość.

 

Piękne historie, zakazane miłości lub charaktery, z którymi możemy się identyfikować, potrafią nas rozkochać bez reszty. Wkraczając w świat płomiennego romansu, nasze policzki nieraz nabierają rumieńców, a oczy stają się szkliste. Jeśli chcecie tego doświadczyć, wystarczy sięgnąć po jedną z powieści Marty W. Staniszewskiej, lub Krzysztofa Piotra Łabendy.