Książki, które każdy facet powinien przeczytać - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościKsiążki, które każdy facet powinien przeczytać

Książki, które każdy facet powinien przeczytać

12 lipca 2018 / Justyna
Panowie mają swoje czytelnicze upodobania. Gusta bywają różne i nie można się temu dziwić. Są jednak książki, które każdy facet powinien przeczytać. Fabuła i poruszana tematyka oferuje to, co mężczyźni lubią najbardziej.

Badania stanu czytelnictwa wielokrotnie już wskazały, że panowie czytają mniej niż panie. Nie oznacza to jednak, że wszyscy przedstawiciele męskiej części świata, unikają obcowania z literaturą. Wielu mężczyzn lubi czytać i uważa, że to jedna z najprzyjemniejszych form relaksu i spędzania czasu wolnego.

 

NAJLEPSZE KSIĄŻKI DLA MĘŻCZYZN ➡➡➡  https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/najlepsze-ksiazki-dla-mezczyzn-wydawnictwa-psychoskok/ CO CZYTAĆ?

 

Typowy przedstawiciel męskiej płci, potrafi docenić czas spędzany z lekturą. Wobec codziennych obowiązków i problemów jest to moment przyjemnego odpoczynku. Właściwie dobrana książka pozwala na moment oderwać się od szarej codzienności, poszerzać horyzonty i pogłębiać wiedzę. Fakt, że każdego miesiąca na rynku wydawniczym pojawiają się dziesiątki lektur, które znajdują odbiorców w tej grupie, jest na to dowodem.

Oczywiście warto pamiętać o pewnych szczegółach. Panowie mają swoje czytelnicze gusta i oczekiwania. Doskonale wiedzą czego im potrzeba i co najpewniej będzie w stanie ich zadowolić. Zainteresowaniem cieszy się literatura faktu i reportaże. To gatunki, które nie tracą na popularności. Przez panów często wybierane są także dreszczowce, thrillery, kryminały czy dobra sensacja. Analizując, po jakie książki najczęściej sięgają mężczyźni, można wysnuć pewne wnioski. Silnych wrażeń i zaskakujących zwrotów akcji i nie może zabraknąć.

 

WARTOŚCIOWE KSIĄŻKI DLA MĘŻCZYZN ➡➡➡ https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/wartosciowa-ksiazka-dla-mezczyzny/ CO PRZECZYTAĆ

 

Elementy te warto zapamiętać, gdyby przyszło nam wybierać lekturę dla niego. Zwróćmy również uwagę na książki, które każdy facet powinien przeczytać. Fabuła i poruszana tematyka oferuje to, co mężczyźni lubią najbardziej. Nieznane fakty, wstrząsające opowieści, czy niebezpieczne przygody są na wyciągnięcie ręki.

Ponieważ prawdziwie historie zawsze poruszają najbardziej, warto od nich zacząć. Mocna literatura faktu zadowoli każdego pana – SIĘGNIJ PO KSIĄŻKI ➡➡➡ https://www.psychoskok.pl/kategoria-produktu/literatura-faktu/

Mężczyźni chętnie sięgają również po powieści historyczne i było pewne, że perypetie Gniewomira również zaciekawią niejednego mężczyznę. Los nigdy nie oszczędzał tego zacnego jarla. Pokonywanie kolejnych wyzwań zdaje się jego przeznaczeniem. „Misja Gniewomira” dowodzi, że dzielny wiking jeszcze długo nie zazna spokoju. Tym razem dynamiczną akcję napędza wikińsko-polsko-skandynawsko-angielska awantura tocząca się w czasach Bolesława Chrobrego. Co istotne, spór będzie toczyć się z udziałem władcy. Powieść historyczna Piotra Skupnika zagwarantuje wielkie emocje. Oczywiście nie tylko te budzące niepokój, ponieważ tło dopełniają romanse, miłosne uniesienia, sagi skandynawskie oraz polskie i angielskie legendy.

Czytaj dalej

Intrygujące fakty znajdziemy w książce „Historie kryminalne. Wiek XIX – Część 1”. Przekonamy się, że ludzie zawsze popełniali zbrodnie. Zło jest częścią naszego świata, którego najpewniej nigdy nie zdołamy wyeliminować. Motywy, które kierują przestępcami, bywają różnorodne. Nigdy jednak nie usprawiedliwiają popełnionych czynów. Dzięki tej książce zyskamy okazję, by zapoznać się z wybranymi zapiskami z kronik sądowych. Przeanalizowany materiał źródłowy pozwolił nam zapoznać się z portretami psychologicznymi oprawców oraz ich czynami. Wkroczymy w przestępczy półświatek, zgłębimy afery korupcyjne, czy arkana oszustw. Prześledzimy też przebieg drobnych wykroczeń, czy tragicznie zakończonych sąsiedzkich waśni. Nie ominą nas również przerażające mordy, które swego czasu wstrząsnęły opinią publiczną. Tę książkę po prostu trzeba przeczytać. Reporterska narracja gwarantuje niezapomniane emocje.

Czytaj dalej

Warto przeczytać „Historie kryminalne i obyczajowe. Wiek XIX. Cz. II”. Kolejna część publikacji poświęconej zbrodniom. Ilustracje, które zajdziemy w książce, dopełniają całość, którą czyta się z zapartym tchem. Przerażające zbrodnie i trudne do zrozumienia zajścia stają obok spraw błahych. Świadomość, że ludzka obojętność, doprowadziła do śmierci głodowej pewnej rodziny, na pewno nami wstrząśnie. Będziemy niemiło zaskoczeni, przekonując się, że nawet szanowana i poważana osoba jest zdolna popełnić zbrodnie. Zaskoczy nas, gdy poznamy oblicza ludzi, którzy doprowadzili do tragedii młodej dziewczyny. Ponadto napotkamy oszustwa, występki o niskiej szkodliwości społecznej, a nawet całkiem zabawną relację z procesu sądowego hrabiego. Emocji na pewno nie zabraknie, bo każda z tych historii wydarzyła się naprawdę. Warto z „bezpiecznej odległości” przyjrzeć się motywom i zbrodniarzom. W prawdziwym życiu najpewniej wolelibyśmy unikać podobnych sytuacji.

Czytaj dalej

Kryminały, sensacja, czy dreszczowce to gatunki polecane mężczyznom. Nie powinno także zabraknąć niebezpiecznych przygód i zdarzeń skłaniających do refleksji. Wskażmy więc książki trzymające w napięciu.

Nie ufaj nikomu” to mocna sensacja. Dramatyczne zwroty akcji i dynamiczny rozwój zdarzeń to niepodważalne atuty pozycji. Poszukujący silnych wrażeń na pewno się nie zawiodą. Główny bohater Vasilij to bardzo charakterystyczna postać. Mężczyzna ma nieciekawe kontakty z rodzicami i zdaje się samotnikiem. Może to dlatego, że odkąd zdradziła go żona, nie próbował na nowo układać sobie życia? Oczywiście jest jeszcze jego syn, z którym raczej nie zacieśnia więzi. Zdaje się jednak, że w warunkach, z jakimi Vasilij musi się mierzyć, tak jest lepiej. Najważniejsza jest misja. Koncentracja i opanowanie może zadecydować o czyimś życiu. Dla nich każdy dzień może być tym ostatnim.

Czytaj dalej

Wstrząsający kryminał. Zwłoki trzech młodych osób. Samobójstwo czy zbrodnia? Książka, która pochłonie niejednego pana. W bogatej dzielnicy Kopenhagi Gentofte w garażu ordynatora szpitala znaleziono zwłoki trojga młodych osób. Wszystko wskazuje na zatrucie spalinami samochodowymi. Śledztwo prowadzi starszy, zgorzkniały policjant i jego młoda asystentka, notabene pochodzenia polskiego. W trakcie śledztwa wychodzą jednak na jaw fakty, które w przypadku jednej z osób podważają teorię samobójstwa. Równolegle ze śledztwem rozwija się gorące uczucie pomiędzy prowadzącymi dochodzenie komisarzem i jego młodą asystentką. Koniecznie sięgnijcie po Śmierć w garażu Ewy Plambeck.

Czytaj dalej

Polecana powieść przygodowa z elementami grozy to „Pułapka. Fabuła pozwoli nam przyłączyć się do poszukiwań „szczeliny jeleniogórskiej”. Terminem tym określa się schowek z czasów II wojny światowej, w którym Niemcy podobno ukryli bezcenny skarb. Dzieła sztuki, biżuteria, brylanty, czy złoto czekają na odkrycie. Bracia Czarnowscy od dawna hobbystycznie poszukują podobnych kosztowności, więc wyruszają wraz z żonami. Szybko zdobędą informacje, że szczelina może kryć się w starej sztolni kobaltu w Górach Izerskich. Ne będą jednak sami, bo majątek kusi wielu. Wraz z nimi wyruszy obywatel RFN ze wspólnikiem i dziennikarz specjalizujący się w tropieniu tajemnic z czasów II wojny światowej. Przed nimi mierzenie się z ekstremalnymi warunkami pogodowymi i kimś jeszcze… Nie wiedzą przecież, że przyjdzie im poznać nietypowych mieszkańców gór, a gdy się dowiedzą, będzie za późno.

Czytaj dalej

Zaproponowane tytuły oferują to, co mężczyźni lubią najbardziej. Właśnie dlatego są to książki, które każdy facet powinien przeczytać. KSIĄŻKA TO TEŻ NAJLEPSZY PREZENT DLA KOBIETY I DLA MĘŻCZYZNY ➡➡➡ https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/najlepszy-prezent-dla-kobiety-najlepszy-prezent-dla-mezczyzny/