Książki dla wymagających - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościKsiążki dla wymagających

Książki dla wymagających

4 czerwca 2019 / Agnieszka
Niektórzy czytelnicy wymagają od lektur naprawdę mocnych wrażeń. Chcą być zaskakiwani i móc czytać o czymś, o czym nigdy wcześniej nie słyszeli. Książki dla wymagających spełnią te oczekiwania. Poruszają one intrygującą, a nawet kontrowersyjną tematykę.

Czytanie jest prozdrowotną formą spędzania czasu wolnego. Czas spędzony z książką zawsze niesie ze sobą wymierne korzyści dla ciała i duszy. Nasz mózg lubi czytać, bo wówczas maksymalizuje swoją pracę. Emocjonujące treści rozbudzają też ciekawość i chęci do działania. Wiele osób oczekuje jednak od książek czegoś więcej niż przyjemnej rozrywki. Ta grupa chce być zaskakiwana i móc zapoznawać się z intrygującymi, a nawet kontrowersyjnymi treściami. Wówczas czas poświęcony na czytanie jest bowiem kształcącą przygodą. Warto więc sięgnąć po tego rodzaju pozycje i sprawdzić, co mogą nam zaoferować.

Książki dla wymagających to lektury, które będą w stanie zaskoczyć każdego. Dzięki nim zyskamy okazję, aby przeczytać o czymś naprawdę niesamowitym. Wiele kwestii, które w swych książkach odważyli się poruszyć autorzy, wzbudziło uzasadnione zainteresowanie. Z podobnymi lekturami najpewniej nie spotkaliśmy się nigdy wcześniej.

Poznajmy więc książki dla wymagających czytelników. Sprawdźmy, co mogą nam zaoferować. Przekonajmy się, na jakie wrażenie możemy liczyć. Z pewnością będzie to ekscytujące czytelnicze doznanie.

„Psychoterapia kwantowa. Myśli leczą, myśli zabijają” to książka napisana przez lekarza, dzięki której będziemy w stanie pozytywnie odmienić swoje życie. Dowiedziono, że nasze myśli mają kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o stan duszy i ciała. Energia, którą niosą ze sobą nasze emocje, potrafi wpływać na naszą rzeczywistość. Zrozumienie procesów oddziaływania myśli na egzystencję, możliwe jest dzięki zapoznaniu z tematyką kwantów. Te najmniejsze, zdolne do przenoszenia odczuć cząsteczki, niezauważalnie odciskają ślad na naszej codzienności. Rozwój wielu chorób jest zależny właśnie od nich. Oznacza to, że po części sami wpływamy na przeżywanie konkretnych stanów. To dlatego współczesna medycyna i psychologia ogromną uwagę zwraca na stan psychiczny pacjenta. Efekt Placebo to nic innego, jak głębokie przekonanie, że dana substancja, czy czynność, jest w stanie nam pomóc. Wiele osób, jedynie dzięki swojej głębokiej wierze, potrafi wpłynąć na stan swojego zdrowia, odczuwane szczęście, czy odnoszone sukcesy. Niestety cały proces może okazywać się destrukcyjny, jeżeli wzmacniamy w sobie przekonanie o nieuchronności zgubnego losu, czy nieuniknionej porażce. Dzięki tej książce zrozumiemy, czym są kwanty i w jaki sposób możemy je wykorzystać. Okazuje się, że zmiana sposobu myślenia, jest w stanie odmienić naszą codzienność. Dowiedzmy się więc, jak to zrobić i „zaprogramujmy się” na szczęście, sukces i zdrowie.

Czytaj dalej

Książka dla wymagających czytelników to na pewno „Gra, w której żyjemy”. Na chwilę obecną jest to jedyna pozycja na rynku wydawniczym, która w nienaukowy sposób objaśnia teorię symulacji. Zagadnienie to ostatnimi czasy interesuje coraz więcej osób. Przypuszczenie, że nasza rzeczywistość może być jedynie fikcją, fascynuje. Co ciekawe, choć wiele osób uważa, że podobne założenia to jedynie wytwór wyobraźni, niektórzy naukowcy, filozofowie i ludzie zajmujący się paranauką gromadzą dowody mające potwierdzić tę teorię. Istnieje już nawet matematyczne wzór pozwalający obliczyć prawdopodobieństwo tego, że znane nam życie, to jedynie symulacja komputerowa. Niniejsza książka powstała, aby każdy mógł zastanowić się nad tym zagadnieniem. Celowo, nawet skomplikowane treści zostały objaśnione prostym i łatwym do zrozumienia językiem. Zapoznamy się z niektórymi teoriami spiskowymi, pojęciami i wizją „gry w życie”. Z całą pewnością treść skłoni nas do refleksji.

Czytaj dalej

Polecana wszystkim książka to „Wywiad ze śmiercią”. Każdy z nas obawia się skończoności i chciałby wiedzieć, co dzieje się po śmierci, a ta pozycja odpowiada na to pytanie. Uchylony został rąbek tajemnicy. Zyskamy szansę, by dowiedzieć się, co dzieje się, gdy nasze ciało przestaje funkcjonować. Jesteśmy czymś więcej niż tylko cielesną powłoką. Nasze dusze trwają wiecznie. Czy jednak gdzieś tam, gdzie nie ma już materialnych, znanych nam rzeczy, życie może toczyć się dalej? Sprawdźmy, sięgając po tę książkę. Autor przeprowadził wywiad z osobą, która przez dłuższą chwilę była po „tamtej stronie”. Szczere zwierzenia człowieka, który doświadczył śmierci klinicznej, pozwolą nam zrozumieć, że nicość i skończoność, tak naprawdę nie istnieje. Tę pozycję naprawdę powinien przeczytać każdy. Przecież dzień, w którym doczesna egzystencja skończy się, nadejdzie dla wszystkich.

Czytaj dalej

Fascynuje nas przyszłość, ale również przeszłość. Warto więc sięgnąć po książkę, która znacząco odmieni naszą wizją świata. Nie wszystko jest bowiem takie, jak przedstawia to ogólnodostępna nauka.

„Giganci i upadłe anioł. Zakazane fakty” to książka napisana przez znawcę Biblii, która prezentuje najważniejsze fakty dotyczące żyjących setki lat temu Gigantów. Od dawna na całym świecie odnajduję się gigantyczne szkielety istot, które przypominają ludzi, choć nie muszą nim nie być. Dostępne informacje na ten temat są szczątkowe. Podawane są teorie mówiące o występującym ze względu na dużą ilość tlenu w atmosferze, gigantyzmie. Przypuszczenie to szybko obaliły archeologiczne badania, które dowodzą, że z tego samego okresu, z którego pochodzą nieliczne szczątki Gigantów, wydobywa się również kości ludzi normalnego wzrostu. Wyjaśnienia tej tajemnicy trudno szukać w podręcznikach. Z niejasnych powodów świat nauki unika rozmowy na ten temat. W niniejszej pozycji odnajdziemy szereg informacji, które wypełniają tę lukę. Autor od lat zajmujący tematyką zgłębił szereg źródeł historycznych i religijnych. Poprzez publikacje pragnie przekazać wszystkim dane, które są w stanie zmienić światopogląd. Okazuje się bowiem, że nie tylko w Biblii, która jest księgą o wartości historycznej, istnieją informacje mówiące, że upadłe anioły obcował z ludźmi. Z wielu tych związków na świat przychodziły obdarzone nadnaturalnymi zdolnościami, gigantyczne osobniki. Posiadały one imponującą wytrzymałość i zdolności psychofizyczne. Ślady po nich można odnaleźć w postaci artefaktów. Chodź dziś, o tym się mówi, nie wiemy nawet, jak wiele ludzkość zawdzięcza właśnie gigantom. Informacja, że setki, tysiące lat temu Ziemię zamieszkiwali potomkowie aniołów i ludzi brzmi, jak wstęp do baśniowej opowiastki. Po przeczytaniu tej książki zdamy sobie jednak sprawę, jak niewiele wiedzieliśmy. Prawda potrafi być naprawdę zaskakująca i intrygująca. Warto ją poznać.

Czytaj dalej

Wymagający czytelnicy powinni także przeczytać książkę „Za kulisami u Boga. Schematyczny rozwój ducha człowieczego”. Tytuł może wskazywać, że to bardzo trudna pozycja, w rzeczywistości jednak odnosi się ona do pytań, jakie zadajemy sobie wszyscy. Sens i cel ludzkiego istnienia to zagadnienia, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Omówiona została istota Boga, której postrzeganie jest religijnie narzucone. Samo rozumienie Biblii, pozostawia jednak wiele do życzenia. Tłumaczenia są niedokładne, wiele treści zostało celowo utajnionych, a przemiany, którym poddany był kościół, dopełniły dzieła. To dlatego mamy do czynienia z informacyjnym chaosem. Jesteśmy dalej od prawdy, niż może nam się wydawać, ale pora się do niej zbliżyć. Książka obala wiele dogmatów, zdradza najważniejsze zagadnienia dotyczące sensu istnienia ludzkości. Okazuje się, że każde życie jest bezcenne i w niezwykły sposób związane z energią wszechświata. Istota boska ma w tym istotne cel.

Czytaj dalej

Zaproponowane pozycje to polecane książki dla wymagających czytelników. Z pewnością każdemu dostarczoną one niesamowitych wrażeń i intrygujących informacji. Poszerzenie horyzontów myślowych stanie się naturalną konsekwencją spotkania z lekturą.