Książki dla pań po 40. - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościKsiążki dla pań po 40.

Książki dla pań po 40.

15 maja 2018 / Agata Jankowiak
Z wiekiem zmieniają się kobiece upodobania i potrzeby. Apetyt na niezapomniane emocje i wrażenia zdaje się wzrastać z każdym kolejnym rokiem. Literackich doznań nie może zabraknąć dojrzałym przedstawicielkom płci pięknej, dlatego warto poznać książki dla pań po 40.

Czas upływa bardzo szybko. Spoglądając w lusterko, zauważamy fizyczne zmiany, których nie sposób cofnąć. Niektóre z nich przyjmujemy ze spokojem, choć inne trudno nam zaakceptować. Ostatecznie godzimy się jednak z faktem, że każdy czas ma swoje prawa. Nie oznacza to jednak, że cokolwiek musi stać się gorsze. W przypadku pań, wraz z wiekiem zmieniają się potrzeby i upodobania. Młodzieńcza nieśmiałość i powściągliwość ustępuje miejsca chęci przeżywania niezapomnianych wrażeń i emocji. To doskonały moment, by zadbać o potrzeby ciała i duszy. Każdą okazję warto przecież wykorzystać.

NAJLEPSZE KSIĄŻKI DLA KOBIET https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazka-prezentem-dzien-kobiet/

Po przekroczeniu 40. nastaje czas, w którym warto spełniać swoje zachcianki. Kobiecy, literacki apetyt wzrasta, więc pora na „odważne” książki. Lektury, których długo nie da się zapomnieć. Dzięki nim każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Zapomni o rutynie i pełnej obowiązków codzienności.

Książki dla pań po 40. powinny poruszać do głębi. Sprawdzą się wzruszające powieści obyczajowe, rozbudzające zmysły romanse, gorące erotyki, czy pełne tajemnic kryminały. Każda lektura, która będzie w stanie poruszyć dojrzałe, kobiece serce zasługuje na uwagę. Musi to być pozycja na tyle wyjątkowa, że od pierwszej strony trudno będzie się od niej oderwać. Tytułów jest cała masa, a czasu na poszukiwania nie warto marnować zbyt wiele.

Poznajmy więc najlepsze książki dla kobiet po 40. http://tylkorelaks.pl/71-ksiazki-dla-kobiet

Książka, która porusza to „Taniec z motylami”. Piękna obyczajowa opowieść o tym, co w życiu najważniejsze

Zrozumiemy, że skrywane tajemnice niespodziewanie mogą odmienić koleje losu. Zuzanna, główna bohaterka szybko się o tym przekona. Od wielu lat zmaga się ona ze swą przeszłością. W międzyczasie nie celowo, odkrywa największe sekrety swojej matki. Nadejdzie chwila, gdy rodzinna tajemnica odmieni los jej i wielu przypadkowych osób. Nie mogła bowiem przewidzieć, że tyle zmieni spotkanie konkretnej osoby w odpowiednim momencie i czasie. Ta przepełniona emocjami opowieść postawi na naszej drodze przyjaźń i miłość. Nie zabraknie wzruszeń, zapomnianych marzeń, siły akceptacji i przebaczenia. Pojawi się także tęsknota i lęk z nią związany.

Czytaj dalej

Dobry kryminał to świetna propozycja dla pań po 40. „Mroczny spadek” zapewnia dramatyczne zwroty akcji, wielkie emocje i miłość…

Majka Zalewska ma zaledwie 27 lat i wiele planów na przyszłość. Będzie musiała je jednak zrewidować, gdy okaże się, że odziedziczyła mieszkanie w warszawskiej kamienicy. Spadek to szansa na wzbogacenie. W jej przypadku oznacza jednak kłopoty. Lista spadkobierców jest naprawdę długa. Pojawiają się długi, niespłacone kredyty i masa problemów. Na dodatek na jaw wychodzi prawdziwa tożsamość pierwszego właściciela lokalu. Dziadka Majki, który nie był tym, za kogo go uważała. Okaże się, że pełnił on funkcję radzieckiego żołnierza oddelegowanego do Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na terenie Polski. Wmurował on w ścianę łazienki klucz. Majka spróbuje dowiedzieć się, jaką mroczną tajemnicę skrywa skrytka, do której będzie pasować.

Czytaj dalej

Romanse erotyczne Marty W. Staniszewskiej powinna przeczytać każda kobieta. Kontakt z płomiennym uczuciem sprawi, że wiele kobiecych polików obleje się rumieńcem. Nigdy cię nie zapomniałam” to książka, która zasługuje na szczególną uwagę. Romans, jaki rozkwitnie pomiędzy Sophie i Aleksem jest wyjątkowy. Ci obdarzeni wysokim libido przedstawiciele młodego pokolenia nie mają zbędnych zahamowań. Pierwsze, zakończone satysfakcjonującym seksem spotkanie budzi nadzieję na udany związek. Niestety, choć Sophie liczyła na więcej, Aleks nie pojawił się na kolejnym spotkaniu. Para przypadkowo spotka się po latach. Wtedy wyjaśnią się nieporozumienia i tajemnice, a uczucie zapłonie z nową siłą.

Czytaj dalej

Los kochanków nakaże nam sięgnąć po książkę „Nigdy nie pozwolę ci odejść”. To kontynuacja historii Sophie i Aleksa. Miłość kwitnie, ale jak w prawdziwym życiu na jej drodze znów pojawi się niejedna przeszkoda. Para przygotowuje się do ślubu. Trwa zrozumiała krzątanina, a wraz z nią wzrasta napięcie. Gorączkowe przygotowania sięgną zenitu, co nie oznacza, że kochankowie spełnią swe marzenia. Atmosfera zacznie dziwnie gęstnieć. W tle pojawią się, byli narzeczeni, kochankowie. Wyłoni się również ktoś, kto zrobi wszystko, by zniszczyć ich miłość. Czy istnieje szansa na szczęśliwe zakończenie?

Czytaj dalej

Dobra komedia to propozycja dla każdej pani po 40. Lekka i humorystyczna książka to „Mój mąż drwal

Najpewniej rzadko która kobieta zdaje sobie sprawę, co oznacza być żoną drwala. Jak to jest, gdy całe życie toczy się wokół przedstawiciela tej grupy zawodowej. Warto się o tym przekonać, bo prawda miło zaskakuje. To dość skomplikowany układ, który nie mieści się w żadnych szablonach. Drwal i jego rodzina wyłamują się bowiem ze schematów. Partnerka drwala musi oznaczać się kreatywnością. Dziecko „ludzi lasu” może mieć niezwykłe dzieciństwo. Tutaj wszystko jest inne od tego, co znamy, ale na pewno nie gorsze. Ten odmienny świat warto poznać.

Czytaj dalej

Fabularyzowana na prawdziwym życiorysie opowieść „Pani Nela z Saskiej Kępy” to propozycja dla każdej kobiety

Uniwersalna treść sprawia, że książkę można traktować jako opowieść o sile charakteru nieprzeciętnej kobiety, trudach toksycznego małżeństwa, czy matczynej miłości. Wyraźnie zarysowane zostają również losy ludzi, którym przyszło żyć w latach powojennych. W tle rozpościera się Warszawa i zmieniająca się Saska Kępa. Skrawki z dawnego życia u większości autentycznych bohaterów i losy Anieli Binkowskiej, która w roku 1928 przyjechała z Łodzi do Warszawy, poruszają. Ta niezwykła kobieta miała zaledwie 17 lat, gdy przybyła do stolicy. Otarła się o świat przedwojennych, warszawskich literatów. Zachwyciła swą osobą poetę Lucjana Szenwalda, choć pokochała inżyniera Stanisława. To on okazał się kobieciarzem i hazardzistą, który zmienił wszystko w jej życiu.

Czytaj dalej

Zaproponowane książki dla pań po 40. gwarantują niezapomniane emocje i wrażenia. Rozbudzą także apetyt na kolejne tytuły.