Książki dla entuzjastów wszechświata - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościKsiążki dla entuzjastów wszechświata

Książki dla entuzjastów wszechświata

9 grudnia 2021 / Agnieszka
Ludzie od zawsze z zaciekawieniem i pokorą spoglądali w niebo. Świecące punkty widoczne na nieboskłonie nocą, podobnie jak cyklicznie zmieniający kształt Księżyc oraz wschodzące i zachodzące Słońce, kojarzyło się ludziom z mistyczną, boską siłą. Z czasem obserwacje przyrodnicze oraz liczne badania naukowe wyjaśniły istnienie obiektów astronomicznych. Pojawiła się definicja, wszechświat i kosmos. Ludzka ciekawość sięgnęła zenitu. Książki dla fanów wszechświata wyjaśniają najciekawsze kosmiczne zagadki.

Niezwykłość przestrzeni znajdującej się nad Ziemią, od zarania dziejów intrygowała ludzkość. Najwcześniejsze, pierwotne plemiona spoglądając na obiekty pojawiające się na niebie, dostrzegały w nich metafizyczne siły oraz bogów. Obserwacje nieboskłonu przyniosły ze sobą korzyści, wiedza prezentowana przez naukowców w starożytności i średniowieczu tłumaczyła, że wszechświat powstał w akcie stworzenia.

Planeta Ziemia ukazywana była jako centrum kosmosu. Dopiero Mikołaj Kopernik dokonał przełomowego odkrycia. Słynny astronom znany jest jako twórca heliocentrycznego modelu Układu Słonecznego. Przyjmuje się, że najprawdopodobniej Mikołaj Kopernik był pierwszym heliocentrykiem w Europie od czasów starożytnej Grecji. Odkrycia geologiczne XIX w. przynosiły kolejne informacje. W XX wieku ogólna teoria względności Einsteina oraz twierdzenie, że Wszechświat może pozostawać pusty. Odkrycie E. Hubble’a pozwoliło bliżej przyjrzeć się tajemnicą kosmosu. W tym czasie rozbudzona ludzka wyobraźnia sprawiła, że popularność zyskała, fantastyka naukowa.

„Wszechświat, Kosmos, układ wszystkich obiektów astronomicznych, materii rozproszonej i pól fizycznych wraz z czasoprzestrzenią, którą wypełniają. Wszechświat to przestrzeń wraz ze znajdującą się w niej materią (gwiazdami, planetami i innymi jeszcze drobniejszymi ciałami niebieskimi, ich skupiskami — galaktykami, gromadami galaktyk, materią międzygalaktyczną i in. obiektami), która w jakikolwiek sposób może oddziaływać na nas”. – Encyklopedia PWN

Kolejne doniesienia na temat kosmosu, pobudzają wyobraźnię i potrzebę zdobywania wiedzy na temat tego, czy gatunek ludzki ma znaczenie w tej nieskończonej przestrzeni. Chcący wiedzieć więcej o wszechświecie zadają pytania. Skąd jesteśmy? Czy ziemia to jedyna zamieszkana planeta? Czy jesteśmy jedynym myślącym gatunkiem we Wszechświecie?

„Astronautyka to czysty niepokalany płód ludzkiej ciekawości”. – Stanisław Lem

Książki dla entuzjastów wszechświata zyskują coraz większą popularność. Ludzie chcą wiedzieć więcej o tajemnicach kosmosu. Doniesienia na temat psychologii kwantowej bezsprzecznie wskazują, jak pisze w jednej z książek dr Jerzy Lech Piechnik , że myśli mają wielką moc. Psychologia przyciągania, parapsychologiczne doniesienia, czy teoria Wieloświatów nie budzą już lęków. Do poznania nieskończoności wszechświata na chwilę obecną nie dysponujemy odpowiednią technologią. Na szczęście literatura pozwala oderwać się od ziemi. Powieści fantastyczne rozbudzają wyobraźnię. Lubimy czytać science fiction, bo to książki prowadzące w najdalsze zakamarki przyszłości. Kosmos jest naszym domem.

„Rozszerzenie zatem koncepcji kosmicznej, które słusznie obaliło starożytną ideę geo – i antropocentryzmu, i że tak powiem, zmniejszyło naszą planetę do rozmiaru pyłu astralnego, a człowieka do rozmiaru atomu tego pyłu, spychając ich na margines wszechświata, nie stanowi przeszkody – jak stwierdzili niektórzy, rozprawiając o tajemnicy Wcielenia – ani dla miłości, ani dla wszechmocy Tego, który jest czystym duchem i jako taki nieskończenie przewyższa materię, niezależnie od jej wymiarów kosmicznych w postaci przestrzeni, czasu, masy i energii”. – Pius XII

Książki dla entuzjastów wszechświata zaciekawią każdego. Poznamy tajemnice materialnej i duchowej, kosmicznej energii. Fakty naukowe znalazły się obok zwierzeń osób praktykujących seanse hipnotyczne. Książki dla fascynatów wszechświata pozwolą każdemu odkryć swoje głębsze, energetyczne oblicze.

Wiadomości dotyczące kosmicznej technologii interesują wszystkich. Niektórym newsom oraz niesprawdzonym doniesieniom nie warto jednak zawierzać. Wszechświat bez przypadków przedstawia Czesław Włodarczyk. To książka naukowo – filozoficzna. Autor z myślą o odbiorcach zastosował zrozumiały język, za pomocą którego objaśnione zostały skomplikowane kwestie. Tematyka astrofizyczna ukazana została w niebywale ciekawy, łatwy do wyobrażenia sposób. Po części opisowo-dydaktycznej, nadejdzie pora na objaśnienia fundamentalnych kwestii. Czy Jesteśmy częścią wszechświata? Wszechświat powstał, a może został stworzony? Czy jakaś metafizyczna siła może wpływać na wszystko? Jaki los czeka ludzkość? Te i wiele innych pytań, na które padły odpowiedzi, znajdziemy w tej książce z przesłaniem.

Czytaj dalej

Nieboskłon fascynuje wszystkich. Przyjemnie patrzy się nam na gwiazdy i Księżyc. Lubimy czytać powieści fantastyczne. Wyobraźnia podpowiada nam różne poczucia. Wszechświat można podziwiać przez teleskop, ale kosmiczną energię można odczuć.

Książki dla entuzjastów wszechświata pisze Małgorzata Król. Przekazy Wszechświata to lektura poszerzająca horyzonty. Treść zaprezentowana przez autorkę, od wielu lat korzystającą z seansów hipnotycznych i spotkań z grupą ludzi pogłębiający siłę umysłu, zmienia spojrzenie na świat. W trakcie czytania będziemy uczyć się odbierać astralne bodźce. Wszechświat mówi także do Ciebie. Każda żywa istota emanuje energią. Dusza to istnienie wieczne. Ta książka pogłębia osobowość, zwiększa empatyczność i rozbudza prawidłowe poczucie „ja”. Autorka dokładnie objaśniła tę kwestię.

„Celem Przekazów Wszechświata jest przebudzenie części naszej świadomości – naszego prawdziwego JA, obecnie zamieszkującego w ludzkim ciele. A co za tym idzie: zrozumienie transformacji wielowymiarowości naszej Istoty oraz otaczających nas zmian, które nastąpiły, następują i nadejdą niedługo”. – Małgorzata Król

Czytaj dalej

Nasz los jest już zapisany. Duchowość wpływa na codzienne życie. Tajniki duszy wyjaśnia Biała Wieszczbiarka. Tę postać nie bez przyczyny zamknęła w literackiej klatce Małgorzata Król. Poznanie własnego wnętrza jest możliwe dzięki tej książce. Życiowa siła to energia. Siła przyciągania oraz moc kwantów, została potwierdzona przez psychologów, naukowców i wielu ludzi zajmujących się metafizyką, astrologią, czy parapsychologią. „Biała Wieszczbiarka” to poruszająca opowieść łącząca to, co rzeczywiste z duchowością. Fikcja literacka pozwoliła stworzyć fascynującą, mądrą książkę. Jest pięknie, bo główni bohaterowie to Dusza i pewna dziewczyna. Więcej szczegółów zdradziła autorka:

„Biała Wieszczbiarka” to krótka opowieść o Annie, jej życiu, radościach i zmartwieniach, ale nie tylko. Całość rozpoczyna się od zejścia Duszy. Jest opisana jej wędrówka od początku, ze Świata Duchowego do narodzin w ciele dziecka”. – Małgorzata Król

Czytaj dalej


Wszystkie żywe istoty mają swoją aurę. Nasza dusza to energia, która jest drobinką kosmosu. Powyżej zaprezentowane książki dla entuzjastów wszechświata ujawniają sekrety kosmicznej siły. Każdemu, kto chce zdobyć więcej informacji poleca się powieści naukowe.