Książka przede wszystkim dla kobiet –„W kierunku zachodzącego słońca” - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościKsiążka przede wszystkim dla kobiet –„W kierunku zachodzącego słońca”

Książka przede wszystkim dla kobiet –„W kierunku zachodzącego słońca”

10 października 2018 / Agata Jankowiak
Rodzące się namiętne uczucie, romantyzm, delikatne sceny miłosne i subtelny erotyzm sprawia, że „W kierunku zachodzącego słońca” to książka dedykowana przede wszystkim kobietom. Nie zabraknie oczywiście pasjonujących podróży, nieoczekiwanych zwrotów akcji i niebezpiecznych zdarzeń.

Literatura kobieca cieszy się ogromną popularnością. Tej sytuacji nie można się dziwić. W końcu cyklicznie prowadzone badania stanu czytelnictwa dowodzą, że panie czytają więcej niż panowie. Wydawcy i autorzy starają się wyjść naprzeciw damskim, czytelniczym potrzebom stąd rynek „zalewają” świetne pozycje właśnie dla tej grupy. Stwierdzono, że kobiety potrafią docenić książki poruszające emocje. Lubią odczuwać wzruszenia oraz silne, nawet skrajne uczucia. Wątki miłosne to bowiem nie wszystko, czego potrzebują panie. Znaczenie ma pełna zaskoczeń fabuła i trudne do przewidzenia zwroty akcji. Przeczytaj także: https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/kobiety-to-czytaja  – Kobiety to czytają?

„W kierunku zachodzącego słońca” to świetna powieść obyczajowa przede wszystkim dla kobiet. Różnorodne wątki sprawiają, że nie sposób oderwać się od lektury. Prócz rodzącego się uczucia i delikatnych scen miłosnych czekają na nas ekscytujące zdarzenia. Opisana historia przeniesie nas do pełnego nietypowych okoliczności afrykańskiego kraju. Będziemy mogli również dostrzec piękno niektórych europejskich stolic. Z tą książką odbędziemy niezapomniane podróże i przez moment odczujemy siłę nieodpartego pragnienia poznawania otaczającego nas świata.

Powieść z pewnością docenią nie tylko panie. Prócz takich atrakcji jak urocze place, klimatyczne uliczki Paryża, czy zapach belgijskiej czekolady czeka nas mrożący krew w żyłach widok antylop atakowanych przez krokodyle, czy wędrówka jeepem na safari. Główna bohaterka Susana to niebywale zdolna i atrakcyjna młoda kobieta. Zaraz po ukończeniu studiów podejmuje ona odpowiedzialną pracę i ma to być początek nowego etapu w jej życiu. Niestety przed Susaną konieczność uporania się z toksyczną znajomością z Robem. Co prawda na moment zniknie on z jej życia, ale w niespodziewanym czasie znów da o sobie znać. Susana będzie miała nieco więcej problemów. Zawodowy awans nie może przecież w pełni cieszyć, gdy szef jest zbyt zainteresowany jej osobą. W trakcie pierwszej podróży służbowej nie będzie ona zbytnio się tym martwić, a zaraz potem pozna wyjątkowego mężczyznę i wszystko się zmieni. Wydarzenia, w których przyjdzie nam uczestniczyć, nabiorą tempa, więc trudno będzie nam oderwać się od lektury.

Pragnę zachęcić do lektury, zapewniam, że pasjonujące wydarzenia, podróże ukazujące ciekawe miejsca wciągną czytelnika do tego stopnia, że  nie będzie w stanie oderwać się od książki. Podążając za bohaterami, czytelnik może znaleźć się na uroczych placach, poczuć  magiczny klimat uliczek Paryża. Delektować nozdrza zapachem belgijskiej czekolady. Obserwować mrożącą krew w żyłach niezliczoną ilości antylop gnu atakowanych przez krokodyle, podczas przeprawy przez afrykańską rzekę. Nie mogę pominąć scen pełnych subtelnego erotyzmu i rozpalających zmysły emocji. Czytelnik  pochłonięty lekturą nie będzie w stanie pominąć żadnego wątku. – Halina Strzelecka

Tę książkę po prostu trzeba przeczytać. Opisana w niej  pełna różnorodnych wątków historia gwarantuje niezapomniane, czytelnicze przeżycia. Z lektury zadowolone będą poszukiwaczki wątków miłosnych, romantyzmu i szczypty erotyzmu. Fani podróży, przygód i mocnych wrażeń również nie będą zawiedzeni.

Gdzie kupić?