Książka na prezent – pomysł na prezent - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościKsiążka na prezent – pomysł na prezent

Książka na prezent – pomysł na prezent

1 października 2019 / Agnieszka

Okazji, by wręczać upominki, w ciągu roku jest naprawdę sporo. Czasem nie wiemy jednak, jaki podarek byłby odpowiedni. Pomysł na prezent, który sprawdzić się zawsze jest jeden. Książka na prezent to najodpowiedniejszy drobiazg.

Kupowanie podarków nie należy do zadań łatwych. Choć lubimy sprawiać innym przyjemność, prawie nigdy nie mamy pewności, jaki upominek będzie odpowiedni dla danej osoby. To dlatego, nim nabędziemy cokolwiek, co zechcemy podarować, lubimy poszukać podpowiedzi. Sprawdzić, co inni polecają jako upominkowy drobiazg na konkretną okazję. Nigdy więcej nie musimy martwić się, co kupić jako podarek. Najlepszy pomysł na prezent, który sprawdza się bez względu na okazję, jest jeden. Warto go zapamiętać. Dzięki temu zawsze będziemy w stanie sprawić wybranej osobie przyjemność.

 

Najlepszy prezent dla kobiety – najlepszy prezent dla mężczyzny https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/najlepszy-prezent-dla-kobiety-najlepszy-prezent-dla-mezczyzny/

 

Książka na prezent – pomysł na prezent. To uniwersalne rozwiązanie. Dobra lektura może bowiem stać się upominkiem dla osób w każdym wieku. Różnorodność gatunków literackich sprawia, że z łatwością wybierzemy pozycje wpisujące się w indywidualne gusta i upodobania. Powinniśmy pamiętać, że bez względu na to, jaką książkę wybierzemy, a następna ofiarujemy, będzie ona miłym i trwałym podarkiem.

Poznajmy książki polecane na prezent. To wyselekcjonowane pozycje, które na pewno przyjemnie zaskoczą obdarowanych. Mnogość lektur dostępnych na rynku księgarskim, nie pozwala wymienić wszystkie zasługujących na uwagę książek, dlatego skoncentrowano się na najciekawszych i najpopularniejszych.

Książka na prezent dla niej. To lektury, które zainteresują każdą kobietę. Każda z nich oferuje bowiem to, co przedstawicielki płci pięknej lubią najbardziej, czyli silne emocje.

Gdyby ocean milczał” to poruszająca obyczajowa powieść z elementem romansu i erotyki. Opisana historia od samego początku dostarcza silnych wrażeń. Bohaterom, których przyjdzie nam poznać, przyszło bowiem mierzyć się z niewyobrażalną tragedią. Nad paryską Sekwaną doszło do ataku terrorystycznego. Zginęło wiele niewinnych osób. Nikt nie zdoła cofnąć czasu, ale pomimo bólu bliscy ofiar muszą żyć dalej. W jaki sposób ten dramat odmieni ich los? Przekonamy się, sięgając po książkę.

Czytaj dalej

Porwana przez Jokera” to ekscytujący kryminał połączony z romansem. Główna bohaterka, młodziutka, zaledwie 18-letnia Cara zostanie porwana przez najniebezpieczniejszego przestępcę na świecie. Mężczyzna posługujący się pseudonimem Joker uwięzi  ją w swojej willi. Od tego momentu życie Cary diametralnie się zmieni. Nigdy wcześniej dziewczyna nie znalazła się w tak trudnej sytuacji. Joker będzie dostarczał jej  bólu i przerażenia, ale jednocześnie nie zapomni, by od czasu do czasu spełniać jej marzenia. W ten sposób oprawcę i ofiarę połączy toksyczna relacja. Cara doświadczy syndromu sztokholmskiego.

Czytaj dalej

Książka na prezent dla niego. Czyli pozycje, które przypadną do gustu każdemu mężczyźnie. Nie zapomniano, że panowie szczególnie cenią literaturę faktu i mocną prozę.

Urodzinowy prezent dla Hitlera” to książka, która przybliża fakty na temat jednej z największych sensacji II wojny światowej.  Mowa o akcji o kryptonimie „Whiskey” przygotowanej na drodze porozumienia Winstona Churchilla i Józefa Stalina. W jej ramach, według oficjalnej wersji czterosilnikowy bombowiec Halifax miał skierować się do Czechosłowacji. Dziwnym trafem rozbił się jednak na pograniczu austriacko-niemieckim. Dlaczego doszło do tej katastrofy? Jakie zadania w całej akcji pełnił polski kapitan, pilot 38. Dywizjonu RAF Ryszard Zygmuntowicz Autor książki po wieloletnich badaniach historycznych przedstawia hipotezę, iż akcja miała na celu dostarczanie Hitlerowi śmiercionośnego prezentu.

Czytaj dalej

Lucyfera” to thriller psychologiczny inspirowany faktami, który może zachwiać podstawami chrześcijaństwa. Ta napisana z rozmachem powieść ma szansę przebić bestsellerowy „Kod Leonarda da Vinci”. Fabuła pozwoli nam poznać polską aktorkę Marię  Niewiadomską. Wraz z mężem, który jednocześnie jest jej menadżerem, wyruszy ona do francuskiej Prowansji, by zagrać w filmie znanego reżysera. Niestety szybko okaże się, że powstanie produkcji filmowej ma utajony cel. Powieść skonstruowana jest w ten sposób, że podążając za bohaterami, stopniowo będziemy zdobywać informacje inspirowane faktami historycznymi, podaniami i legendami. Przyjdzie nam zapoznać się z szokującymi hipotezami. Dowiadując się między innymi, że Maryja w Betlejem powiła bliźnięta, a Mesjaszem może być Maria Magdalena, będziemy musieli zrewidować swoje poglądy.

Czytaj dalej

Książka na prezent dla młodzieży. Czyli młodych ludzi, którzy według badań stanu czytelnictwa w Polsce czytają coraz chętniej i coraz więcej. Wybrano dla nich najciekawsze lektury.

Tańcz ze mną tango” to fantastyczna powieść o obyczajowej tematyce. Poruszono w niej wiele ważnych, skłaniający do refleksji tematów. Akcja rozpoczyna się w momencie, kiedy do głównego bohatera, który jest pisarzem, przychodzi tajemniczy mężczyzna. Pragnie on, by autor wysłuchał i spisał historię jego niezwykłego życia. Okaże się, że mężczyzna miał szansę skorzystać z podróży w czasie. Niestety, chodź dzięki temu, widział wiele niezwykłych miejsc, nie zdołał zmienić biegu swojej historii. Może niektóre rzeczy po prostu muszą się wydarzyć? To jedno z wielu pytań, na które spróbujemy odpowiedzieć.

Czytaj dalej

Wiara, Nadzieja, Miłość” to książka, w której znajdziemy trzy klucze do sumienia. Główna bohaterka to uczennica ostatniej klasy gimnazjum Diana. Dziewczyna ma problem z wyrażaniem emocji, dlatego nie potrafi się zwierzać nawet najlepszej przyjaciółce. W momencie, gdy nowo poznany chłopak ośmieszy ją w internecie, Diana zdecyduje się zmienić swój wygląd. Niestety gubiąc kolejne kilogramy, dziewczyna zacznie tracić siły. Przed nią wiele upadków i wzlotów. Każda z przeżytych chwil wzbogaci ją, pozwalając zrozumieć wartość życia.

Czytaj dalej

Książka na prezent dla dziecka. Czyli lektury dedykowane najmłodszym odbiorcom literatury. Zaprezentowana książeczki uczą i bawią.

Baśń o dębowym sercu” to mądra opowieść z ważnym przesłaniem. Mali czytelnicy wyruszą do wyjątkowej wioski. Dawniej, w tym miejscu ludzie żyli szczęśliwie, ale obecnie panuje straszna susza. Jedynym zielonym jeszcze elementem przyrody pozostał stary dąb. Drzewo jest magiczne, ale podobno opanowały je złe moce. Głód sprawia, że mieszkańcy są gotowi uciekać z wioski. Jedyna nadzieja pozostała w rozmowie, którą ze starym dębem przeprowadzi mały Antek.

Czytaj dalej

Zaczarowany Księżyc” to książka na prezent dla najmłodszych dzieci. Wewnątrz tej pięknie ilustrowanej bajeczki znajdziemy bowiem 15 rymowanek. Każda z nich pomoże dziecku przygotować się do snu. Bohaterami opowiastek są przedmioty codziennego użytku, niezwykłe duszki, przytulanka oraz księżyc. Wraz z nimi mały czytelnik będzie poznawał czynności związane z wieczorną higieną. Po tej przyjemnej lekturze zrelaksowane dziecko z łatwością zaśnie.

Czytaj dalej

Zaprezentowane książki doskonale sprawdzą się jako miły upominek. Książka na prezent sprawi przyjemność obdarowanemu bez względu na okazję.