Jesteś gotowy, aby poczuć energię z innych wymiarów? - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościJesteś gotowy, aby poczuć energię z innych wymiarów?

Jesteś gotowy, aby poczuć energię z innych wymiarów?

8 marca 2019 / Agnieszka

Ludzie od zawsze poszukują odpowiedzi na pytania o sens istnienia. Intuicyjnie wyczuwamy, że nasze życie ma głębszy sens. Spoglądamy w niebo i wiemy, że jest coś więcej niż nasza rzeczywistość. Teraz możesz się o tym przekonać. Czy jesteś gotowy, aby poczuć energię z innych wymiarów?

Człowiek od zawsze bacznie obserwował naturę i spoglądał w niebo. Życie w najróżniejszych formach fascynowało i zachwycało. Przeczucie, że jest coś więcej poza znaną nam rzeczywistością towarzyszy ludzkości bezustannie. Zdaje się przecież irracjonalne, by w nieskończonym Wszechświecie istniało jedynie to, co dostrzegają nasze ograniczone zmysły. Dowiedziono przecież, że człowiek wykorzystuje jedynie znikomy procent możliwości swojego mózgu. Wiadomo już, że wybrańcy mają niewytłumaczalne zdolności. A takie nauki, jak parapsychologia, psychotronika, czy fizyka kwantowa, dostarczają coraz więcej informacji.

To tutaj znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Przekazy płynące z Wszechświata to fakt. Otaczająca nas energia kosmosu niesie ze sobą istotne treści. Ona mówi także do Ciebie.

Czy jesteś gotowy, aby poczuć energię z innych wymiarów?

Nadal bardzo wiele osób stara się nie dopuszczać do siebie podobnych treści. Kurczowe trzymanie się rzeczywistości, która kiedyś dobiegnie końca, może nas jednak zawieść. To dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się ta tematyka. Wszyscy pragniemy przecież zyskać pewność, że istnieje dusza, a fizyczna śmierć nie oznacza końca istnienia. Teraz możemy dowiedzieć się i poczuć więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Czy jesteś gotowy, aby poczuć energię z innych wymiarów? Jeśli tak pora sięgnąć po jedyną w swoim rodzaju książkę. 

Przekazy Wszechświata” to publikacja, która pozwala, przebudzić w sobie prawdziwe Ja. Poznanie niezwykłych przekazów, rozbudzi naszą Świadomość, umożliwiając zrozumienie niezwykłych prawd dotyczących naszego istnienia. Skoncentrowani na przyziemnej codzienności pozwalamy, by umykało nam wiele cennych szczegółów. Obawiamy się ostateczności, ale przecież wierzymy, że jest „coś” więcej. To nie zwyczajne przeświadczenie, lecz ważne poczucie, które nasila w nas odbierana z innych wymiarów i stanów energia. Dla większości osób jest ona niedostrzegalna i niezrozumiała. Na szczęście są ludzie, którzy potrafią ją uchwycić i chcą mówić o niej innym.

Czytaj dalej

Miłość ponad wszystko” to książka, która jako pierwsza odniosła się do zagadnienia innych wymiarów, napływających do nas energii i Świata Duchowego. Zgłębianie tych przestrzeni możliwe jest dzięki transom hipnotycznym. Niektóre osoby boją się podobnych praktyk lub nie są zdolne się do nich przekonać. Dla wielu innych jest to część codzienności. Swego rodzaju alternatywa wobec rutyny i pełnej niewyjaśnionych zajść rzeczywistości. Świat nie jest taki, jakim się wydaje. Przekonamy się o tym, poznając zwierzenia osoby, która cyklicznie korzysta z hipnozy. Zdamy sobie sprawę, że Duchowa przestrzeń jest blisko nas. Nie powinniśmy lękać się, bo inny, pełniejszy wymiar miłości przeznaczony jest także dla nas. Tę książkę, zainteresowani tematem innych wymiarów i bytów mogą potraktować jako przewodnik po Świecie Duchowym.

Czytaj dalej

My Wieloświaty” to kolejna książka, która odpowiada na najważniejsze egzystencjalne pytania. Zrozumiemy, że jesteśmy częścią Wszechświata. Istotnym elementem wszelkiego istnienia. O tym, że znane nam ziemskie życie jest ze sobą ściśle powiązane, wiemy wszyscy. Są jednak tysiące kwestii, których nie potrafi wyjaśnić nikt. Parapsycholodzy, czy naukowcy zajmujący się psychotroniką głowią się nad wieloma kwestiami podobnie jak fizycy, biolodzy, czy badacze kosmosu. Wielu z nich nauka nie wyjaśni nigdy, ale nie zmienia to faktu, że przestaną istnieć. Ta pozycja objaśnia nieprawdopodobne zagadnienia. Wszystkie treści zostały napisane w łatwy do zrozumienia sposób, więc nie będziemy mieć problemu z ich analizą.

Czytaj dalej

Przedstawione książki rzetelnie i ciekawie odnoszą się do zagadnienia innych wymiarów i energetycznych przekazów. Warto je poznać, by poszerzyć swój horyzont i poznać odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące sensu naszego istnienia.