Hmm.. a gdyby tak napisać i wydać swoją książkę ? - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościHmm.. a gdyby tak napisać i wydać swoją książkę ?

Hmm.. a gdyby tak napisać i wydać swoją książkę ?

18 stycznia 2019 / Patrycja

A gdyby tak napisać i wydać swoją książkę?

Każdy z nas z pewnością mógłby opowiedzieć historię, która zaintrygowałaby lub wsparła innych. Warto więc zadać sobie pytanie. A gdyby tak napisać i wydać swoją książkę? To cel, który okazuje się możliwy i całkiem prosty do zrealizowania.

Obserwując rynek wydawniczy oraz ilość książek, która bezustannie się na nim pojawia, można dojść do słusznego wniosku, że pisanie jest w modzie. Wiele osób marzy, by napisać książkę. Niestety brak motywacji i właściwego wsparcia często niweczy tę potrzebę. Po dłuższym zastanowieniu ogromna ilość osób dochodzi do wniosku, że nie będzie w stanie sprostać temu zadaniu. To przekonanie jest niesłuszne.

Zastanawiasz się
gdzie i jak wydać książkę?

kompleksowa usługa wydawnicza i dystrybucyjna

Tak naprawdę z pewnością każdy z nas byłby w stanie opowiedzieć historię, która zaintrygowałaby, skłoniła do przemyśleń lub wsparła innych. Warto więc zadać sobie pytanie. A gdyby tak napisać i wydać swoją książkę?

Odpowiedź na pewno nas usatysfakcjonuje. Najpewniej bowiem nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele możemy zyskać. Trudno przecież skądkolwiek pozyskać informacje na ten temat.

Napisanie i wydanie własnej książki to przełomowa chwila. Pamiętny moment, który wspomina się do końca życia. Ujmując w dłonie pozycję własnego autorstwa, nie da się nie odczuwać satysfakcji i dumy.

Nie każdy przecież odważy się, by w końcu wykonać ten krok. Plusy napisania i wydania własnej książki powinny motywować do działania. Pamiętajmy, że korzyści to między innymi:

 • możliwość zaprezentowania własnej twórczości innym,
 • szansa na zaistnienie i sprawdzenie się na rynku,
 • okazja do rozwijania swojego literackiego potencjału,
 • sposób na uwiecznienie własnych przemyśleń, które w pięknej formie będą cieszyć kolejne pokolenia,
 • szansa, by bliskim osobom wręczyć prezent w postaci swojej książki,
 • czy pozyskanie dodatkowego, a z czasem może głównego źródła dochodu.

Jako Wydawnictwo wierzymy, że każdy zasługuje na szansę i wspieramy chcących realizować marzenia o napisaniu i wydaniu własnej książki.

Gromadzone doświadczenia utwierdziły nas w przekonaniu, że z właściwym wsparciem nawet najbardziej niezdecydowani i wątpiący w swe siły, potrafią ostatecznie dopiąć swego. Dla wielu ważna powinna być także świadomość, że wprowadziliśmy na rynek książki wielu debiutantów, którzy obecnie mają na swoim koncie nawet po kilka książek.

W jaki sposób Wydawnictwo Psychoskok pomaga tym, którzy chcą napisać i wydać własną książkę?

 • Przede wszystkim oferujemy indywidualne podejście i profesjonalne porady.
 • Każdemu bez względu na gatunek, w jakim tworzy, czy posiadane doświadczenie, poświęcamy tyle czasu i uwagi, ile potrzebuje.
 • Doskonale wiemy, że pisanie bywa mozolnym zadaniem i, że każdy liczy, że włożony przez niego trud zostanie doceniony.
 • To dlatego, do każdego podchodzimy z szacunkiem i cierpliwością, zawsze chętnie udzielając odpowiedzi na zadawane Nam pytania.
 • Jesteśmy z naszymi Autorami od chwili zaprezentowania pomysłu, aż do czasu, gdy z dumą możemy promować jego książkę.
  Oczywiście niektórzy mogą obawiać się, że ich publikacja zaginie pośród tysięcy innych. Możemy zapewnić, że nie stanie się tak z pewnością.

 

Poznaj ile kosztuje wydanie książki – https://www.psychoskok.pl/ile-kosztuje-wydanie-ksiazki/

Skorzystaj z usług wydawniczych – https://www.psychoskok.pl/uslugi-wydawnicze/

Publikowanie partnerskie – https://www.psychoskok.pl/wydaj-ksiazke-razem-nami/

 

Wydawnictwo Psychoskok gwarantuje również możliwość wydania książki w modelu partnerskim, a także dystrybucję i promocję. Wiemy bowiem, jak ważne jest dotarcie do potencjalnych czytelników.

Hybrydowy model wydawniczy splata najkorzystniejsze elementy z tradycyjnych i samodzielnych sposobów wydawania książki (self publishing). Forma ta powinna zainteresować szczególnie debiutujących autorów. Sprawia bowiem, że publikowanie jest łatwiejsze i bardziej opłacalne.

Warto dać sobie i przyszłej twórczości własnej szansę. Nasz zespół jest gotowy do współpracy, która na zasadzie partnerskiej ma największe prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu.