Gorące romanse na zimowe wieczory - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościGorące romanse na zimowe wieczory

Gorące romanse na zimowe wieczory

16 grudnia 2016 / Łukasz

Książki romanse – polecamy

 

Jakie książki na zimowe wieczory? Zestawienie dobrze komponujące się z kocem i herbatą. Wiosenne i letnie wieczory nie sprzyjają czytaniu. Pogoda jest tak cudowna, a w wielu miastach dzieje się tyle, że szkoda przegapić okazję wyjścia na koncert. Dla większości z nas sezon czytelniczy zaczyna się we wrześniu, kiedy zaczynają się powoli jesienne chłody, a deszcz nie pozwala nam wyjść na zewnątrz. Jednak dopiero gdy zaczynają się prawdziwe mrozy, a śnieg zasypuje ulice, sięgamy po książki. A co najlepiej zniweluje chłód za oknem? Oczywiście, że pikantny romans. Postaram się przybliżyć kilka tytułów, które powinny rozgrzać czytelnika w późne, zimowe wieczory.

 

Książki romanse działają na niewieście serce, stale bowiem rozpalają zmysły.

Polecamy naszą ofertę książek z gatunku romans erotyka.

 

Subtelny romans oferują „Skrzyżowane Drogi. Ukradzione Szczęście

Aby przyjemne ciepło rozgrzało nasze wnętrze, należy skorzystać z właściwości powieści z delikatnym wątkiem romantycznym. Subtelny romans oferują „Skrzyżowane Drogi. Ukradzione Szczęście”. Tę powieść napisał, nominowany do Nagrody Nobla ukraiński pisarz, Iwan Franko. Ta piękna powieść po raz pierwszy została wydana w języku polskim. Opowiada ona historię miłości, która zostaje zmuszona, by walczyć o przetrwanie. Główni bohaterowie to młodzi ludzie próbujący ułożyć swoją przyszłość. Ukrainiec, student prawa we Lwowie, Jewhenij zakochuje się w mieszkającej na stancji u ciotki, polskie dziewczynie o imieniu Regina. Niestety, młodzieńcza miłość od pierwszych chwil napotyka trudności. Ta pierwsza i może największa komplikacja to fakt, że ciotka Reginy wymusi, by dziewczyna wyszła za mąż za starszego mężczyznę. Serce Reginy po wielu perturbacjach odnajdzie jednak drogę do Jewhenija.

Czytaj dalej

Przenieś się do świata kobiecych i męskich fantazji w TAŃCU Z ELVISEM

Ona-kobieta z przeszłością. On-osoba duchowna, oddany swojemu powołaniu, ale tęskniący za miłością i cielesnością. Kiedy na naukę języka angielskiego do Londynu, przyjeżdża nowy ksiądz, zmienia się wszystko. Koleżeńskie pogawędki szybko zamieniają się w głęboką relację. Zakochują się w sobie, chociaż oboje temu zaprzeczają. Mężczyzna nie mogąc zwalczyć rodzącego się uczucia i narastających z ogromną silą wyrzutów sumienia zaczyna pić. Demony przeszłości powracają. Jaką pokutę będzie musiała odbyć główna bohaterka Julita oraz jej kochanek ksiądz? Czy ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie? Ocena moralna należy do czytelnika.
Doskonały erotyk, który czytany przed snem sprawi, że sny będą wyjątkowo przyjemne i mokre. Ta książka stanie się impulsem do przestawienia myślenia na inne tory.

Czytaj dalej

Szaleńczo przystojny MĘŻCZYZNA BEZ TWARZY

Co się stanie, jeśli w poukładanym i spokojnym życiu Agaty nagle pojawi się nowy kontakt w telefonie? Co, jeśli ten kontakt okaże się mężczyzną? Co prawda mężczyzną bez twarzy, jednak na tyle intrygującym, by wbrew zdrowemu rozsądkowi utrzymać kontakt dłużej? Co, jeśli pojawią się emocje i lęki, które pojawić się nie powinny? Jak zatrzymać coś zakazanego, nie tracąc równowagi życia? Jak dotknąć duszy mężczyzny,która należy do innej kobiety, by zatrzymać jej kawałek bez szkody dla pozostałych?

Agata lubi samą siebie i swoje dotychczasowe życie, lubi swoją twarz w lustrze, chociaż pewnie mogłaby być trochę młodsza. Jej świat wydaje się spełniony i wypełniony, kiedy pewnego dnia dostaje smsa o treści: „Jak życie?”. Pod wpływem kilku kieliszków wina odpowiada na niego, traktując to, jako jednorazowy incydent. Okazuje się jednak, że czasami życie postanawia dać nam coś jeszcze… Jakie będzie to jeszcze?

Czytaj dalej

Delikatność i piękno skrywa PIĘKNY

Gorące romanse pisze Agnieszka Kraśkiewicz. Jest to autorka, dzięki której pojawił się szaleńczo przystojny „Piękny”. W zasadzie tego bohatera, który zdaje się idealny, można określić mianem Księcia z bajki, ale nie jest to opowieść tego rodzaju. Pisarka postanowiła dostarczyć silne emocje odbiorcom poprzez mafijno–polsko–włosko– hiszpańską historię. Ta romantyczna opowiastka na długo pozostaje w pamięci, ponieważ obok subtelnego erotyzmu znalazła się wyrazista sensacja. Oprócz scen pełnych erotyzmu pojawiają się więc wątki gangsterskie, przestępcze porachunki oraz wielkie pieniądze. Zawrotne tempo zostało podkreślone pełnym przekleństw i wulgaryzmów językiem. W centrum akcji wstanie moment, kiedy dziewczyna z klasy średniej, Natalia, to zdarzenie odmieni życie obojga, ale przed nimi wiele komplikacji. Czy szczęśliwe zakończenie jest możliwe?

Podobno dla miłości warto rzucić wszystko. Nie ma nic ważniejszego…

Czytaj dalej

Gorący romans, który na długo rozpali nasze zmysły to „Finezja uczuć”.

Namiętna relacja połączy mężatkę z księdzem. W historii tej miłość stanie naprzeciw obowiązków wobec najbliższych. Przyjrzymy się pozornie przeciętnej rodzinie. Alicja i Adam przez wiele lat tworzyli szczęśliwą parę. Ona przykładnie dbała o dom, a on starał się zagwarantować najbliższym poczucie bezpieczeństwa, więc poświęcił się pracy zarobkowej. Niestety, w ten sposób stopniowo oddalali się od siebie. Stagnacja wpędziła Alicję w poczucie osamotnienia. To dlatego postarała się znaleźć nową pasję. Nie spodziewała się jednak, że kontakt ze sztuką zmieni w jej życiu wszystko. W malowaniu obrazów kobiecie towarzyszyć będzie utalentowany duchowny.Nie minie chwila, a Alicja obdarzy księdza odwzajemnionym uczuciem. W ten sposób narodzi się namiętna, choć kontrowersyjna relacja. Zgodnie z panującymi powszechnie zasadami religijnymi tę miłostkę należy uznać za grzech. Do końca lektury będziemy zastanawiać się, czy w purytańskim kraju takowe uczucie ma szansę przetrwać, czy zasługuje na potępienie?

Czytaj dalej

Gorący romans kryminalny na zimowy wieczór to „Za moje krzywdy”.

Namiętna relacja narodzi się na tle brutalnych zbrodni. Połączenie kryminału z miłosną historią pozwoliło na powstanie tej magnetyzującej powieści. Jest to opowieść o najciemniejszych stronach ludzkiego umysł. Akcja przeniesie nas na polskie wybrzeże. Od pewnego czasu dochodzi tam do makabrycznych zbrodni. Pozornie wydaje się, że giną zwykli obywatele. Śledztwo szybko wykaże jednak, że ofiarami padają seksualni dewianci. Bezwzględnym mordercą najprawdopodobniej jest skrzywdzona ofiara. Trzeba ją powstrzymać, nim dojdzie do prawdziwie dantejskich scen. Gdańską dochodzeniówkę wesprze psycholog policyjna, Bożena Kalinowska. Udział w w śledztwie postawi na jej drodze wielu dawnych znajomych. Pośród przesłuchiwanych znajdzie się mężczyzna, który zawładnie sercem Bożeny. Połączy ich gorący romans, ale najważniejsze nadal pozostaje niewyjaśnione śledztwo.

Czytaj dalej


Chłodna zimowa aura zachęca do sięgania po emocjonujące lektury. Gorący romans, który dostarczy nam silnych wrażeń to „Porwana przez Jokera”.

Najniebezpieczniejszy przestępca na świecie porwie młodziutką Carę. Przerażona dziewczyna będzie musiała odnaleźć się w nowej, ekstremalnej sytuacji. Próby ucieczki zdadzą się na nic. Bohaterka nie może również liczyć, że ktokolwiek spróbuje jej pomoc, ponieważ wszyscy myślą, że zginęła w wypadku. Jej oprawca doskonale o tym wie, dlatego pozwala sobie na śmiałe gesty. Bywa okrutny, ale czasem nie wiedzieć czemu stara się rozpieszczać swoją ofiarę. Dziewczyna na przemiennie przeżywa więc odmienne emocje. Na skutek skrajnych doświadczeń Cara dozna syndromu sztokholmskiego. Joker zacznie wydawać jej się dziwnie bliski. Stopniowo zbliżając się do niego, dziewczyna pozna wiele ciekawych szczegółów z jego życia. Ponadto przekona się, że nie bez przyczyny właśnie ona padła jego ofiarą. Motyw hate to love ukazany w tej powieści nie pozwala oderwać się od lektury. Do końca będziemy zastanawiać się, czy Cara naprawdę pokochała Jokera?

Czytaj dalej


Subtelna, naznaczona skrajnymi emocjami, i erotyzmem opowieść o prozie życia, i sile miłości.

Główna bohaterka, 26 letnia Izabella jest przykładną żoną, która zgodnie z odebranym tradycyjnym wychowaniem posłusznie poddaje się woli męża. Konieczność podporządkowywania się ogranicza swobodę działania w każdym obszarze życia, i staje nie do zniesienia, ale przecież zasady moralne, którymi kieruje się Izabella podpowiadają jej, że nie jest to wystarczający powód, by się rozwieść. Jeszcze przed ślubem Izabela spędziła z Tomaszem naprawdę siedem dobrych lat, dlaczego więc po dwóch latach małżeństwa wszystko miałoby się zmienić? Nadzieja na odmianę losu nakazuje Izabelli trwać w toksycznej relacji, podobnież jak stare zasady. Czy z tej sytuacji nie ma wyjścia? Wszystko się zmieni, gdy w jej życiu pojawi się Wincent. Ukochany z przed lat, i przyjaciel jej męża, z którym otworzy klub w Warszawie. Współpraca może okazać się owocna, ale to Izabellę Wincent ma nauczyć zajmować się klubem… Czy uczucie, które przed laty łączyło Izabelę i Wincenta to definitywna przeszłość? Czy Tomasz zasługuje, by trwać przy jego boku? Na te i wiele innych pytań, które pojawią się w trakcie czytania odpowiedź znajdziemy pozwalając się porwać lekturze książkiI obiecuję ci miłość”.

Czytaj dalej


Nasycona erotyzmem powieść, która pozwoli nam przyjrzeć się rozkwitowi płomiennego uczucia.

Główni bohaterowie- Sophie i Aleks, to młodzi, piękni, obdarzeni wysokim libido ludzie, którzy dopiero zaczynają budować swą przyszłość. Pierwsze spotkanie pary, zakończone satysfakcjonującym seksem zapowiadało udany związek. Za sprawą nieznanych Sophie okoliczności Aleks nie pojawił się jednak na kolejnym spotkaniu. Sophie poczuła się zraniona i zawiedziona, ale uczucie zapłonie na nowo gdy przypadkowo spotkają się po pięciu latach. Świadomość, że nieobecność Aleksa na pamiętnej randce spowodowana była tragicznymi wydarzeniami, które dotknęły jego rodziny, ukoi żal Sophie. Namiętność, która połączyła parę teraz może zapłonąć na nowo…

Czytaj dalej


Czy prawdziwa miłość przetrwa każdą przeciwność losu?

Trzydziestoletnia, atrakcyjna bizneswoman z sukcesami na koncie stanowczo nie zbliży się do mężczyzny, po którym może spodziewać się jedynie najgorszego. Mężczyźni nie są jej potrzebni do życia. Wierzy, że miłość to stos głupstw i bezużyteczna fatyga. Jeśli więc jesteś dostatecznie zuchwały i przebojowy zaryzykuj odrzucenie i podbij jej serce…

Nigdy nie mówię nigdy” to pochłaniająca opowieść o kobiecie i mężczyźnie, którzy po życiu nie spodziewali się niczego, a otrzymali znacznie więcej niż tylko chwilowy flirt.

Czytaj dalej


Prawdziwa miłość potrafi przezwyciężyć wszelkie trudności.

Sophie i Aleks wiedzą jak smakuje uczucie bezustannie podsycane namiętnością, i jak trudna bywa walka o nie. Los bezustannie stawia na drodze kochanków przeszkody, i zdaje się, że nie zamierza odpuścić nawet teraz, gdy przygotowują się do ślubu. „Nigdy nie pozwolę ci odejść” to druga cześć erotyku, który pozwala przyglądać się rozkwitowi gorącego uczucia. Sophie i Aleks to młodzi, piękni ludzi, których już na pierwszym spotkaniu połączyła namiętność i seksualna fascynacja. Para musiała pokonać wiele przeszkód, by zawalczyć o swe szczęście, ale niestety to nie koniec ich zmagań. Trwają przygotowania do ślubu. Sophia i Aleks, zakochani w sobie bez pamięci starają się uporać z natrętną codziennością. Aleks koncentruje się na przygotowywaniu kolejnych kontraktów, Sophie za moment otworzy drugi salon urody. Czy, gdy już okiełznają przyziemne obowiązki będą mogli stanąć na ślubnym kobiercu i zatracić się w namiętności? Napięcie narasta, a gorączka przygotowań sięga zenitu. Dodatkowo okazuje się, że przyjaciółka Sophie spodziewa się dziecka, i nie wie czy, chce je zatrzymać. Atmosfera zaczyna dziwnie gęstnieć. Byli kochankowie i narzeczeni niespodziewanie pojawiają się na horyzoncie rzucając nieprzyjemny cień na szczęście Sophie i Aleksa. Zdaje się, że w tej plątaninie narastających emocji bardzo łatwo nie zauważyć istotnych niuansów, a ostrożność będzie konieczna. Jest bowiem ktoś, kto z przyjemnością przerwie idylliczną sielankę…

Czytaj dalej


Czytaj dalej

Porywający dramat psychologiczno-erotyczny „Nie wchodź w moją ciszę” autorstwa Alicji Masłowskiej-Burnos zawiera w sobie element kryminału.

Czytelnicy poznają historię Mai, która zmaga się z pracoholizmem i perfekcjonizmem. Niezależna, piękna i inteligentna Maja zdaje się mieć wszystko, ale dopiero poznanie charyzmatycznego Adama pozwoli jej dostrzec własne słabości. Uczucie, którym Maja z wzajemnością obdarzy Adama stopniowo przerodzi się w płomienny romans, i zmotywuje bohaterkę do walki z destrukcyjnym nałogiem. Spójna narracja sprawia, że książkę czyta się z zapartym tchem. Atutem pozycji pozostaje także współczesna tematyka, która skłania do rozważań nad macierzyństwem, rolą kobiety, potrzebą odnalezienia swe drogi w przytłaczającej, pełnej napiec codzienności. Czytelnicy poszukujący silnych wrażeń nie poczują się zawiedzeni ponieważ „Nie wchodź w moją ciszę” pozwala na przeżycie wielu skrajnych emocji i zetknięcie z tytułową ciszą, która boleśnie doświadczy Maje.

Czytaj dalej


Thriller psychologiczno-erotyczny, będący kontynuacją głośnego debiutu literackiego „Nie wchodź w moją ciszę”, uznanego za jedną z najlepszych premier książkowych 2016 roku.

Pozycja nie jest finałem zakańczającym historię Mai Karewicz i Adama Starskiego, lecz kolejną częścią „Trylogii ciszy”. Namiętne i niecodzienne uczucie pracoholiczki Mai Karewicz i zabójczo przystojnego, charyzmatycznego dewelopera Adama Starskiego zostanie wystawione na poważną próbę. Kochankom przyjdzie zmierzyć się z chorobliwie mściwym Albertem Lenkiewiczem i jego nieobliczalnymi pracownikami. Czy zdołają wytrwać razem? „Odprowadzam ciszę” to głęboka opowieść o człowieku, o jego sile, o jego lęku, ale przede wszystkim, o tym, że nawet z największej opresji, jest w stanie uratować nas już tylko miłość. Tym razem Alicja Masłowska-Burnos zdecydowanie wkracza na terytorium thrilleru-psychologiczno-erotycznego, dowodząc, że doskonale czuje się właśnie w tym gatunku. Wątek kryminalny został wyraźnie zarysowany. Spójna narracja i niejednoznaczność głównych bohaterów fascynuje i intryguje, sprawiając, że wraz z nimi czytelnik bez reszty wnika w zaskakującą akcję.

Czytaj dalej


Polecamy nasze propozycje na książki romanse.