Ksiązki erotyki, po które warto sięgnąć. Polecane.
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościKsiążki erotyki, po które warto sięgnąć

Książki erotyki, po które warto sięgnąć

19 stycznia 2018 / Agata Jankowiak

Polecamy dobre książki erotyki

 

Na naszych półkach, które niekiedy uginają się pod ilością książek, możemy znaleźć przeróżne gatunki. Zaczynając od tych, które wprost obfitują w magiczne stworzenia, poprzez przepełnione morderstwami kryminały, aż po tomiki poezji. Jest jeszcze jeden gatunek usytuowany najczęściej na półkach czytelniczek, ale nie tylko. Jest to gatunek pobudzający zmysły, pozwalający wkroczyć razem z bohaterami w intensywny, niekiedy niebezpieczną relację, intensywny romans.

Książka erotyk jest to poetycki utwór liryczny, w dzisiejszych czasach również epicki, o tematyce miłosnej, który w ciągu wieków ulega ciągłym zmianom. To gatunek, który charakteryzuje się głębokimi uczuciami i pasją.

 

Polecane książki erotyki

Erotyk, po który warto sięgnąć to „Finezja uczuć”.

Pełna namiętności relacja połączy mężatkę z księdzem. Zostaniemy zmuszeni do dokonania moralnej oceny bohaterów. Tego rodzaju romanse najczęściej są negatywnie odbierane, ale, czy w tym przypadku też tak będzie? Poznamy małżonków z wieloletnim stażem. Ona to zajmująca się domem Alicja, a on skupiony na pracy zawodowej Adam. Dawniej łączyła ich gorąca relacja, ale pełna rutyny codzienność mocno ją ostudziła. Odczuwająca samotność kobieta, postanawia znaleźć sobie twórcze zajęcie. Nie spodziewa się jednak, że nowa pasja tak wiele zmieni w jej życiu. Duchowny zbliży się do Alicji dzięki sztuce. Wspólne malowanie obrazów zapoczątkuje romans. Tylko, czy w purytańskim kraju to uczucia ma szansę istnieć? Nad tym pytaniem i wieloma innymi kwestiami zastanowimy się w trakcie lektury, do której zachęca autorka.

„Jeżeli czytelnik szuka ciekawej historii, która wzrusza, pokazuje, jak bardzo skomplikowane jest ludzkie życie oraz daje nadzieję na szczęście, to koniecznie musi sięgnąć po „Finezję uczuć”. – Aneta Krasińska

Czytaj dalej


Książki erotyki, po które warto sięgnąć, obejmuje tryptyk miłosny autorstwa Magdy Kaczmarczyk.

Ta zmysłowa trylogia do czerwoności rozpala zmysły. Poznamy niecodzienną historię. „Wyśniona miłość” przydarzy się maturzystce Agacie oraz dużo od niej starszemu wykładowcy. Ona dopiero wkracza w dorosłość, ale on jest już mężem i ojcem. Nie będzie jednak miał trudności, by ją oczarować. To dlatego, że stanie na jej drodze w momencie, gdy dziewczyna będzie rozpaczać po zaginięciu brata. Ponadto Piotr jest świetnym psychoterapeutą i tarocistą. Czy to jedynie zbieg okoliczności? Piotr wyzna, że Agata wielokrotnie mu się śniła. Nie usprawiedliwia to jego niewierności, ale może młodziutka bohaterka jest mu przeznaczona?

Czytaj dalej


Zakazana miłość” to druga część tej pełnej magii i namiętności historii. Zawirowań i niespodziewanych zwrotów akcji będzie coraz więcej. Po zdanej maturze Agata zacznie zastanawiać się nad związkiem z Piotrem. Pierwszy raz dzieląca ich różnica wieku będzie budzić w niej wątpliwości. Najgorsze jednak, że żona Piotra, Elwira dowie się o jego romansie. Złamanie przysięgi małżeńskiej obudzi w zdradzonej kobiecie złość i zawiść. Żona Piotra będzie gotowa wykorzystać czarną magię, by przerwać jego romans. Może jej się udać, ponieważ wesprze ją władająca magicznymi sztukami matka. Czy kochankom uda się przetrwać ten pełen wątpliwości i przeciwieństw czas?

Czytaj dalej


Pełen erotyzmu tryptyk miłosny kończy „Spełniona miłość”. Nareszcie wyjaśnione zostają wszystkie zawiłości. Przekonamy się, kto zawsze sprzyjał uczuciu, jakie połączyło Piotra i Agatę, a kto był mu przeciwny lub wrogi. Po licznych perturbacjach nareszcie zawita spokój. Nie oznacza to oczywiście, że bohaterowie mogą liczyć na spokój. Przyjdzie dzień, gdy Agata poinformuję wszystkich o swojej ciąży. Szkoda, że nie wszyscy będą podzielać jej radość. W tle znów czai się zagrożenie. Do ostatniej strony będziemy zastanawiać się, czy kochankowie nareszcie zaznają pełni szczęścia.

Czytaj dalej


Książki erotyki to dział, w którym musiała znaleźć się „Cisza”, czyli spin-off docenionej przez czytelników „Trylogii ciszy”.

Ta opowieść od pierwszej do ostatniej strony magnetyzuje nieprzewidywalnymi zwrotami akcji. Najważniejsze jednak, że opisana historia zwraca uwagę na ważne problemy społeczne. W pierwszej kolejności poznamy pracoholiczkę i perfekcjonistkę, Maję. Już dawno temu uległa ona sile nałogów. Na szczęście, na jej drodze stanie przystojny deweloper Adam. To on udzieli jej wsparcia. Maja i Adam to obdarzeni wysokim libido przedstawiciele młodego pokolenia, więc bardzo szybko połączy ich gorący romans. Niestety, ich miłość zostanie wystawiona na wiele prób. Jedną z najcięższych okaże się kontakt z szefem Mai, Albertem Lenkiewiczem. Ten podstępny człowiek, za którym stoją bezwzględni pracownicy, od dawna nakręca korporacyjną machinę. Maja doskonale wie, jak niebezpieczni są to ludzie, ponieważ kilkakrotnie mocno ucierpiała przez ich działania. W tej historii miłość może okazać się lekarstwem na każdą bolączkę. Tylko, czy młodzi przetrwają próbę czasu? O tym przekonamy się w trakcie lektury. Fabuła dodatkowo nakłoni nas do refleksji nad pędem życia.

Czytaj dalej


Przeglądając zasoby księgarni, bibliotek, możemy natknąć się na utwory autorstwa Marty W. Staniszewskiej.

Autorka zadebiutowała w 2014 roku romansem erotycznym, pod tytułem Nigdy Cię nie zapomniałam”. Jest to powieść, która zachwyciły damskie grona czytelniczek w całej Polsce. Wkraczamy w historię gorącej miłości dwójki młodych, atrakcyjnych ludzi, którzy są dopiero na początku dorosłego, odpowiedzialnego życia. Sophie i Aleks, których już pierwsze spotkanie zaowocowało satysfakcjonującym zbliżeniem, które na zawsze zapadło w ich pamięć. Niestety, los bywa przekorny, i dokładnie taki okazał się w tym przypadku. Rozpalające Sophie uczucie zostało ugaszone niepojawieniem się Aleksa na ich kolejnym spotkaniu. Kobieta przez pięć lat pamiętając tę niezapomnianą, przepełnioną emocjami noc, starała się pogodzić z faktem, że był to jednorazowy incydent. Nagłe zwroty akcji wywołujące u czytelniczek pogrążonych w historii dwójki kochanków nieoczekiwane emocje, pojawiają się w książce wielokrotnie. Po upływie pięciu lat nieobecność mężczyzny została wyjaśniona, a łączące ich namiętne uczucie mogło zapłonąć na nowo.

Czytaj dalej


Marta W. Staniszewska nie pozostawiła swoich czytelniczek w niepewności co do dalszych poczynań bohaterów.

W drugiej części powieści, zatytułowanej Nigdy nie pozwolę Ci odejść” fani dwójki kochanków przekonują się jaki los może być okrutny. Cały czas rzucając kłody pod nogi, nie odpuszcza nawet w momencie, kiedy Aleks i Sophie planują ślub. Namiętność, ogień, niegasnące uczucie. Niestety to nie jedyne uczucia towarzyszące narzeczonym. Podczas ciągłej walki z losem, przygotowaniami i narastającymi emocjami, pojawia się osoba, która w swoich zamiarach ma przerwanie idyllicznej sielanki. Co dalej z przepełnionymi namiętnością nocami, ślubem, wspólną przyszłością?

Czytaj dalej


Trzecia już książka popularnej wśród damskiego grona czytelników autorki, Marty w. Staniszewskiej, pod tytułem I obiecuję ci miłość”.

Jest to przepełniona skrajnymi emocjami powieść erotyczna. Izabella oraz Tomasz to z pozoru małżeństwo doskonałe. Jednak spędzone wspólnie siedem lat odcisnęło znaczące piętno na kobiecie. Izabella to przykładna żona, dla której zasady moralne stanowią fundament związku. Jej dobre serce i znaczna pobłażliwość są wykorzystywane do tego stopnia, że gdy w życiu kobiety pojawił się ukochany sprzed lat, Wincent, w kobiecie odżywają dawne uczucia. Czy mąż zasługuje na to, aby trwać przy jego boku? Czy Wincent wykorzysta fakt budzącej się do życia namiętności?

Czytaj dalej


Powieść ekscytuje od pierwszych stron erotyką. Nie brakuje w niej niezwykłej, pełnej emocjonujących zwrotów akcji.

Główna bohaterka powieści „Nigdy nie mówię nigdy„, trzydziestoletnia, atrakcyjna bizneswoman z sukcesami na koncie stanowczo nie zbliży się do mężczyzny, po którym może spodziewać się jedynie najgorszego. Mężczyźni nie są jej potrzebni do życia. Wierzy, że miłość to stos głupstw i bezużyteczna fatyga. Jeśli więc jesteś dostatecznie zuchwały i przebojowy zaryzykuj odrzucenie i podbij jej serce…

Czytaj dalej


Erotyki to ta część naszej biblioteczki, która zabiera nas w podróż po namiętnościach, płomiennych uczuciach i niezapomnianych zbliżeniach, podczas których bohaterowie zdają się dotykać tego skrawka nieba, o którym każdy z nas kiedyś marzył. A jeśli do romantycznej powieści dodamy pewien dreszczyk emocji, wywołujący przyjemne ciarki na naszej skórze, otrzymamy lekturę, która nie wypuści nas z sideł i wnikniemy głęboko w fabułę.

Czytaj nasze polecane książki erotyki – https://www.psychoskok.pl/kategoria-produktu/romans-i-erotyka/

Kilka recenzji, propozycji na stronach:
https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/gorace-romanse-na-zimowe-wieczory/
https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/najpiekniejsze-ksiazki-o-milosci/
https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/szminka-szpilki-seks-pikantne-erotyki/
https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/erotyki-ktore-warto-siegnac/
Książki do kupienia na stronie:
http://tylkorelaks.pl/15-romans-i-erotyka
http://www.ebooki123.pl/erotyka_c24