Ebooki, które warto przeczytać - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościEbooki, które warto przeczytać

Ebooki, które warto przeczytać

14 listopada 2019 / Agnieszka

Książki w formie elektronicznej mają wiele nie tylko praktycznych zalet. Pośród nich znajdziemy lektury dla czytelników w każdym wieku. Ebooki, które warto przeczytać to pozycje docenione przez wiele osób.

 

POLECANE EBOOKI ➡➡➡ https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/polecane-ebooki CO CZYTAĆ?

 

Czytanie to przyjemna i kształcąca rozrywka. Dzięki ebookom z prozdrowotnych właściwości czytania można korzystać bez ograniczeń. Dowolny czytnik wystarcza, by zgromadzić i zabrać ze sobą w każde miejsce całą masę świetnych lektur.  Książki w formie elektronicznej nie ważą praktycznie nic, nie wymagają stosowania zakładek, nie żółkną i bez ryzyka zniszczenia dają się pożyczać, ale nie tylko zalety praktyczne czynią je tak atrakcyjnymi. Ebooki to przede wszystkim szansa,  by czytać więcej za mniej wtedy, gdy przyjdzie nam na to ochota. To atut, który nie pozwala podważyć wartości książek elektronicznych.

Poznaj ciekawą oferta ebooków

Ebooki, które warto przeczytać to pozycje docenione przez wielu czytelników. Gwarantują one świetną rozrywkę miłośnikom odmiennych gatunków w każdym wieku. Pośród nich znalazła się między innymi świetna fantastyka, mocna sensacja, czy lektura terapeutyczna. Nie można bowiem było zapomnieć,  że gusta oraz oczekiwania czytelników bywają bardzo zróżnicowane.

Ebook, który warto przeczytać to zdecydowanie „Życie pozapsychotropowe

To poruszająca historia osoby cierpiącej na depresję. Możemy w niej rzucić okiem na świat oczami osoby chorej, zagłębić się w jej przemyślenia oraz życie prywatne. Poznajemy historię Karola, który jest również autorem tej książki. Życie Karola nie jest lekkie. Uzależniony od narkotyków i alkoholu, które miały mu zagłuszyć myśli o samobójstwie. Dodatkiem do całej reszty jest również Kasia, dziewczyna Karola, która nie rozumie jego choroby. Zamiast pomagać i wspierać nieustannie tylko mu ubliża i sprawia, że Karol czuje się jeszcze gorzej. Kiedy rzeczywistość go przerasta, mężczyzna planować swoją śmierć. W rezultacie trafia do szpitala psychiatrycznego, gdzie poznaje innych ludzi, którzy cierpią jak on. Książka ukazuje obraz szpitali psychiatrycznych. Książka napisana  w formie dziennika, w którym autor przybliża problemy, z jakimi przyszło mu się mierzyć, emocje które towarzyszyły mu wykonując codzienne czynności, lęki z jakimi się zmagał, a także jaki wpływ jego stan wywarł na ludzi w jego najbliższym otoczeniu.  „Życie pozapsychotropowe” to książka dzięki możemy  przekonać co naprawdę siedzi w głowie osoby z CHaD i jak wygląda rzeczywistość w „psychiatryku”.

Czytaj dalej

Ebook, który warto przeczytać to „ON

Wspaniała wizja nieskończoności. Zbiór opowiadań prezentujących śmiałą rzeczywistość. Konwencja fantasy i science fiction. Wiele różnych światów. Przełomowa, rewolucyjna pozycja dla ludzi, którzy pragną poznać coś ponad szarą codziennością. Niesłychanie i niespotykane światy, zdarzenia i osoby składają się na cudowną epopeję science fiction i fantasy. Pokonaj granicę wyobraźni.

Czytaj dalej

Ebook, który warto przeczytać to „Nieskończoność

Wspaniała wizja nieskończoności. Zbiór opowiadań prezentujących śmiałą rzeczywistość. Konwencja fantasy i science fiction. Wiele różnych światów. Przełomowa, rewolucyjna pozycja dla ludzi, którzy pragną poznać coś ponad szarą codziennością. Niesłychanie i niespotykane światy, zdarzenia i osoby składają się na cudowną epopeję science fiction i fantasy. Pokonaj granicę wyobraźni.

Czytaj dalej

Jak działa energia? Czyli Rozwój Duchowy od podstaw ten ebook zapewne niejednego zdziwi, zaskoczy. Być może oburzy – jedno jest jednak pewne: każdego, kto po nią sięgnie, zmusi do refleksji nad choćby jednym z poruszanych tutaj tematów.

Dlatego ta pozycja jest tak intrygująca i niezwykła zarazem – bo nie można przejść obojętnie wokół omawianych tutaj spraw. Jak działa energia, czyli Rozwój Duchowy od podstaw pozwala wyzbyć się konwenansów, umożliwia zaprzestanie ulegania stereotypom. Wszystko to przyczynia się do rozwoju duchowego, bo – nie zapominajmy – to jest tematem przewodnim książki.

Czytaj dalej

Ebooki, które warto przeczytać to zbiór, w którym nie mogło zabraknąć wartościowej lektury w wersji elektronicznej najmłodszym czytelnikom. Poznajmy więc książkę, którą samodzielnie lub wraz z rodzicami powinny przeczytać starsze dzieci.

Ebook Był sobie chłopiec, w którym Anna Esavna zaprasza nas do magicznego świata… To świat czarownic, które kształcą się, zakładają rodziny, używają czarów w dobrych celach.

Swoje magiczne umiejętności i wiedzę przekazują córkom, ale przecież nawet w rodzinach czarownic rodzą się czasem chłopcy… I co wtedy? To niezwykła opowieść o losach małego chłopca o imieniu Antoni. Życie chłopców w rodzinach czarownic bywa trudne… Antoni wiedział o tym doskonale, bo na własnej skórze doświadczał wszelkich związanych z tym niedogodności.

Na szczęście znalazł przyjaciół, którzy podzielali jego los: jego kuzyn oraz bliźniacy. O dziwo do tego towarzystwa dołączyła również dziewczynka, która, podobnie jak oni, była istotą niemagiczną. Żadne z nich nie przypuszczało jednak, że w ciągu zaledwie kilku dni ich życie zmieni się tak bardzo… Również bowiem w świecie dobrych czarownic pojawiają się intrygi, spiski i działają siły zła, które za wszelką cenę chcą się wydostać z kajdan i przejąć kontrolę nad światem.

Niezwykła moc przyjaźni, podążanie drogą przeznaczenia, miłość, pomoc, dociekliwość, walka dobra i zła, siły światła i ciemności, pradawne czary, reguły nie do złamania, rodzicielska miłość, żądza władzy, zazdrość to wszystko znajdziemy w tej książce. Nie sposób się przy niej nudzić, bo to bardzo porywająca opowieść, którą czyta się jednym tchem, a zakończenie jest naprawdę niezwykłe…

Czytaj dalej

Zaprezentowane pozycje to z całą pewnością ebooki, które warto przeczytać. Pośród nich ciekawą lekturę, bez względu na czytelnicze upodobania, znajdą czytelnicy w każdym wieku. Chcący poznać więcej ciekawych tytułòw, z całą pewnością zerkną na kolejne POLECONE EBOOKI.

Książki, e-booki, audiobooki – czytanie to przyjemność ⬇⬇⬇ https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-e-booki-audiobooki-czytanie-to-przyjemnosc/