Dzień Ojca z książką - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościDzień Ojca z książką

Dzień Ojca z książką

29 maja 2019 / Agnieszka
23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. To doskonała okazja, żeby wręczyć tacie miły upominek. Panowie lubią mocną literaturę, więc Dzień Ojca z książką powinien dostarczyć im silnych, niezapomnianych emocji.

Cyklicznie prowadzone badania stanu czytelnictwa w Polsce dowodzą, że panowie czytają o wiele mniej niż panie. Nie oznacza to jednak, że nie czytają w ogóle. Mężczyźni podobnie jak kobiety lubią czytać i mają swoje czytelniczy upodobania. Warto jednak pamiętać, że panowie lubią mocną, dostarczającą silnych wrażeń prozę. Poszukując książek dla panów, zwracajmy więc uwagę, by dostarczały silnych wrażeń.

Dzień Ojca z książką to doskonała okazja, żeby wręczyć tacie miły upominek. Zamiast sztampowych podarków warto pomyśleć o czytelniczej niespodziance. Książka jako prezent dla ojca to doskonały pomysł. Właściwie dobrana lektura będzie w stanie dostarczyć ekscytujących wrażeń. Ponadto będzie miłą niespodzianką, która nie zdezaktualizuje się i na zawsze pozostanie pamiątką tego dnia.

Oczywiście Dzień Ojca z książką możemy przeprowadzić nawet bez okazji. Nie potrzeba przecież wyczekiwać konkretnych dat, by okazać tacie wdzięczność, szacunek i miłość. W ciągu roku przypada również kilka wyjątkowych chwil, które dedykowane są panom. 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca, 10 marca Dzień Mężczyzn, a 22 stycznia przypada Dzień Dziadka. Każdy z tych dni to doskonała okazja, by podarować książkę jako prezent. Ten podarek nigdy nie rozczarowuje.

Książka dla taty to „Nie ufaj nikomu”.

Jest to sensacyjna, mocna powieść naszpikowana nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Dynamiczna fabuła sprawia, że trudno oderwać się od lektury. Główny bohater to nie jaki Vasilij. Jako dojrzały mężczyzna, który wiele przeżył, nie ma on problemu z podejmowaniem decyzji, choć nie zawsze tak było. W swoim życiu Vasilij zawsze musiał mierzyć się z samotnością. Brak rodzeństwa i zawiłe, rodzinne relacje nie ułatwiły mu niczego. Swego czasu najważniejszą osobą była dla niego żona. Kochał ją ponad własne życie, ale gdy zaczęła go zdradzać, wszystko straciło sens. Właśnie dlatego Vasilij koił cierpienie w ramionach kochanki i nie próbował zaczynać niczego od nowa. Obecnie najważniejsze jest dla niego wypełnianie odgórnie przydzielanych zadań. Misji, które wymagają ryzykowania własnego życia. Teraz przy jego boku stanie syn, ale czy Vasilij zdoła nawiązać z nim głębszą relację? Jutra może nie być, więc powinien spróbować.

Czytaj dalej

Na Dzień Ojca z książką odpowiednia będzie „Porwana przez Jokera”

Jest to zdecydowana sensacja, która trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Główna bohaterka to osiemnastoletnia Caroline. Zostanie ona porwana przez bestialskiego przestępcę. Carolina na pewno nie jest gotowa na to, co ją czeka, Co gorsza nie może liczyć na ratunek, bo nikt nie będzie jej szukał. Ustalono bowiem, że zginęła w wypadku samochodowym. Jej porywacz nie ujawnia swoich planów. Bywa okrutny, lubi budzić w niej lęk i zadawać ból. Zdarzają się jednak momenty, kiedy zaczyna okazywać jej toksyczną troskę. Carolina jest młoda i niedoświadczona, dlatego zacznie darzyć swojego oprawcę uczuciami. Czy jest możliwe, że ostatecznie się w nim zakocha? Ta historia dowodzi, że miłość może być naprawdę pokrętna.

Czytaj dalej

Polecana książka dla taty to „Uśpiona”

Ten brutalny, mroczny thriller psychologiczny dostarcza skrajnych wrażeń. Fabuła wielokrotnie zaskakuje i nie pozwala oderwać się od lektury. Od pierwszej chwili poznawać będziemy bohaterów, którzy mają wiele tajemnic. Po tę książkę powinni sięgnąć przede wszystkim ci, którzy chcą doświadczyć ekstremalnych wrażeń. Bardzo obrazowe opisy sprawiają, że łatwo wczuć się w opisaną akcję. Niejednoznaczni, pokrętni bohaterowie zapewniają natomiast niezapomniane emocje. Przykładem bohatera, który na pewno zwróci naszą uwagę, jest Andrzej. Ten młody mężczyzna, na oczach młodszego rodzeństwa zamorduję swojego ojca, a następnie powie jej, że powinna zadzwonić na policję i zgłosić, że jej mąż właśnie popełnił samobójstwo. Czytając, nie warto nikogo przedwcześnie oceniać. Tutaj każdy ma bowiem swoje tajemnice. Zastanowi nas postać prokuratora PRL, który ściga pewną dziewczynę. Obrzydzić natomiast pedofil Bromski. Do samego końca na pewno nie będziemy jednak wiedzieć, która z przedstawionych wersji rzeczywistości jest prawdziwa.

Czytaj dalej

Dzień Ojca z książką będzie intrygujący z pozycją „Gra, w której żyjemy”

Podobnej lektury z pewnością nie znajdziemy na rynku księgarskim. To pierwsza, nienaukowa książka odwołująca się do hipotezy symulacji, według której życie to gra komputerowa. Wielu naukowców, filozofów, czy osób zajmujących się para-nauką twierdzi, że jest to bardzo prawdopodobne. Potwierdzać ma to wiele teorii i gromadzonych danych. Co ciekawe, okazuje się, że prawdopodobieństwo, iż nasze życie to jedynie symulacja komputerowa można wyrazić za pomocą matematycznego wzoru. W tej książce przedstawiona zagadnienie w logiczny i naturalny sposób. Wyjaśnione zostały nawet skomplikowane pojęcia, dzięki czemu książkę czyta się łatwo i przyjemnie. Na kolejnych stronach pozycji wytłumaczone zostały najistotniejsze kwestie, opisano intrygujące zjawiska i niektóre teorie spiskowe. Wiele treści na pewno dotrze do nas po raz pierwszy, ale dzięki temu, że zostały opisane prostym językiem, na pewno nie będą trudne do zrozumienia.

Czytaj dalej

Mężczyźni potrafią docenić literaturę fakt, stąd książka na Dzień Ojca to „Niewolnicy III z literą „P”

Polacy na robotach przymusowych w latach 1939-1945”. Publikacja porusza bardzo trudny temat, dlatego nie zabraknie emocji i wzruszeń. Omówione zostały realia obozów pracy i obozów koncentracyjnych utworzonych przez hitlerowców. Jak wiadomo, okres II wojny światowej należy do najtragiczniejszych w historii świata, dlatego zaprezentowane treści mogą wstrząsać. W publikacji znajdziemy emocjonująca opisy zdarzeń, jakie miały miejsce w tych trudnych czasach. Zapoznamy się również z tematem rozliczenia się z przeszłością, zadośćuczynień i odszkodowań dla tych, którym udało się przeżyć to piekło. Atutem pozycji pozostaje fakt, że powstała ona na podstawie sprawdzonych materiałów źródłowych. Poznamy oblicza wyniszczającej, niewolniczej pracy, codziennych upokorzę i masowych egzekucji. Tę książkę należy przeczytać, by poznać prawdę i wziąć sobie do serca płynące z niej przesłanie.

Czytaj dalej

Przedstawione lektury to propozycje na Dzień Ojca z książką. Z nimi na pewno będzie to niezapomniane święto.

http://tylkorelaks.pl/72-ksiazki-dla-mezczyzn