Czego pragną mężczyźni? - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościCzego pragną mężczyźni?

Czego pragną mężczyźni?

14 lipca 2021 / Agnieszka
Od dłuższego czasu, przede wszystkim kobiety dyskutują, jaki powinien być prawdziwy mężczyzna? Od przedstawicieli męskiej płci oczekuje się coraz więcej. Panowie zostali zobowiązani, by swoje napędzane testosteronem żądze pohamować na rzecz opiekuńczości i czułości. A czy ktokolwiek zapytał, czego pragną mężczyźni?

SPRAWDŹ Czego pragną KOBIETY?https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/czego-pragna-kobiety/

 

Natura wyposażyła przedstawicieli męskiej płci w silne, wytrzymałe ciało, mózg potrafiący skupić się na spełnianiu konkretnych zadań oraz łatwość w terenowej orientacji przestrzennej. Najpewniej 1000 lat temu, dzięki tym cechom to właśnie rośli faceci zwiększali szanse na przeżycie ludzkiego gatunku. W dzisiejszych czasach samce alfa muszą mierzyć się z zupełnie innymi niebezpieczeństwami i życiowymi zadaniami. Miejsce do życia trzeba sobie kupić, a jedzenie, zamiast z lasu przynieść ze sklepu, a do wszystkiego potrzebne są pieniądze, które panowie powinni potrafić zarobić. Męskiej natury nie da się zmienić. Facet zawsze będzie facetem. Aby wyzwolić w nim to, co najlepsze, należy zaspokajać jego potrzeby.

 

Przydatne okażą się tutaj książki z kategorii dla Niego

 

„Dla mężczyzny przede wszystkim się liczy: uzyskanie wyników, czerpanie satysfakcji ze swoich osiągnięć i sukcesów… ponadto mężczyźni chcą dostać zachętę do pewności siebie oraz uwielbiają być podziwiani. Dla ciebie ważny jest szacunek i zrozumienie. Dla niego akceptacja jego decyzji, zachęcanie, by osiągał cele „. – zwierciadło.pl

Czego pragną mężczyźni?

Na to pytanie odpowiedź powinny poznać przede wszystkim kobiety, chcące sprawić przyjemność żyjącym obok nich panom. Okazuje się, że psychologowie dowiedli, że mężczyźni inaczej odczuwają i wyrażają emocje niż panie. Dla nich liczy się konkret, akcja i wartościowy przekaz. Na szczęście ilość dostępnych gatunków literackich sprawia, że męskie potrzeby będzie w stanie zaspokoić dobrze dobrana książka. Polecana jest taka, w której występuje chociaż jeden męski, gotowy na wszystko bohater, z którym panowie będą mogli się utożsamić.

 

Poznaj wartościowe książki dla mężczyzn – https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/wartosciowa-ksiazka-dla-mezczyzny/

 

Poznajmy więc polecane książki dla mężczyzn. Są to pozycje gwarantujące silne wrażenia. Psychiczne potrzeby panów zostaną zaspokojone. Wyraziste wątki rozbudzają męskie zmysły do czerwoności, ponieważ obok atrakcyjnych kobiet, stają waleczni herosi, a w ich tle rozpościera się zachęcający do przygód teren.

 

Intymne zwierzenia grzecznej dziewczynki

Silny pociąg do płci przeciwnej jest w pełni zrozumiały i nie powinien budzić negatywnych, krytycznych skojarzeń. Mężczyźni pragną poznać „Intymne zwierzenia grzecznej dziewczynki„. Te informacje pozwolą panom dowiedzieć się, jak zaspokoić kobietę. Książka ta została napisana w formie pamiętnika. Spisuje go piękna, młodziutka dziewczyna, która została wyposażona przez naturę w niespożyty popęd seksualny. To dlatego prowokuje do intymnych spotkań każdego faceta, nawet własnego ojca. Tej kobietce nie wystarcza jeden partner, więc decyduje się na udział w orgiach. Czy tę panienkę w końcu zdoła zaspokoić jakikolwiek mężczyzna? W treści odpowiedzi na to pytanie mogą poszukać jedynie dorośli czytelnicy. Książka zawiera bowiem szczegółowe, momentami wulgarne opisy intymnych spotkań. Erotyzm napędza tą historię. Tutaj żaden bohater nie ma zahamowań, liczy się tylko rozkosz fizyczna.

Czytaj dalej

Tajemniczy zapach szczęścia

Spragnieni romansów mężczyźni powinni poznać „Tajemniczy zapach szczęścia„. Niezapomniane doznania wszystkim panom zapewni poszukująca czułego dotyku Aldona. Jest to główna bohaterka, która zdołała odchować dzieci, by w końcu odważyć się odejść od niewiernego męża. Było to dla niej trudne, momentami wręcz bolesne wyzwanie. Układanie wszystkiego na nowo początkowo budziło w niej lęk. Na szczęście, dzięki wsparciu przyjaciółek Aldona dość szybko pokonała emocjonalny kryzys i otworzyła się na nowe, partnerskie doznania. Wdając się w płomienny romans bohaterka, jako dojrzała kobieta wiedziała już, czego powinna oczekiwać od swojego mężczyzny. W efekcie udało się jej zaznać namiętnego uczucia. Jest to historia przeznaczona jedynie dla dorosłych czytelników. Fabuła zawiera bowiem dokładne opisy scen spotkań seksualnych.

Dla panów po silnych doznaniach erotycznych oferowane są książki z przekazem. Takie, które koncentrują się na kluczowych, życiowych problemach. W tle szaleńczej miłości zawsze stoi przecież czyjeś cierpienie.

 

Napisy końcowe

Mężczyźni powinni zerknąć na „Napisy końcowe„. Ujrzą tam drogę do własnego wnętrza. Jest to powieść obyczajowa z zapadającym w pamięci przekazem. Fabuła przenosi do 2040 roku na teren domu opieki mieszczącego się na wyspie. Od wielu lat mieszkają tam dwaj skrzywdzeni przez los emigranci. Jest to sparaliżowany, przypięty do respiratora Steven i jego opiekun Daniel. Gdy pewnego dnia odwiedzi ich kobieta z ośrodka opiekuńczego, panowie będą musieli przeanalizować swoją przeszłość, by wyznaczyć kierunek własnej przyszłości. Życie bez względu na trudności musi przecież toczyć się dalej. Ta skłaniająca do refleksji powieść zachęci Panów do rozważenia swoich poglądów na temat ludzkiej świadomości, sprawności lub niepełnosprawności ciała oraz odnajdywaniu swojego miejsca w świecie.

Czytaj dalej

Panowie mogą odczuć emocjonalną satysfakcję, nie tylko obcując z paniami. Dobra przygoda, ekstremalne wyzwania to sprawdzony sposób, by zadowolić faceta, dlatego trzeba wskazać lektury, które spełnią te oczekiwania

 

W stronę przejścia

Żądni przygód mężczyźni powinni wybrać się „W stronę przejścia„. Pokonując tę, drogę panowie będą hartować swój charakter. Jest to poruszająca, społeczno-obyczajowa powieść przygodowa, której motywem przewodnim pozostaje walka o przetrwanie więzi rodzinnych. Każdy ród ma swoje tajemnice, a niektóre z nich mogą zaważyć na losie wielu osób i wówczas nic nie będzie już takie samo. Rodzina, której historię poznamy, nie mogła wiedzieć, że wypoczynek w górach będzie tak dramatyczny. Podczas jednej z wycieczek ci bliscy sobie ludzie odnaleźli opuszczoną chatę. Dawniej zamieszkiwał ją samotnik, ale nagle zniknął, nie pozostawiając po sobie śladu. Głowa tej familii zadecyduje, że trzeba odszukać tego człowieka. Od tego momentu, rozpocznie się walka o przetrwanie, próba sił oraz przewartościowanie dotychczasowego istnienia. Panowie, którzy dzielnie poradzą sobie z trudnościami tej drogi, na pewno staną się bardziej męscy. Czyli gotowi do obrony siebie i swoich najbliższych.

Czytaj dalej

Misja Gniewomira

Mężczyźni pragną dowodzić swojej siły. Powinni więc sprawdzić, jakie wyzwania stawia „Misja Gniewomira„. Wspieranie w walkach słynnego jarla Gniewomira Egilssona to prawdziwy zaszczyt. Ten Wiking wielokrotnie udowodnił siły swojego charakteru i tym razem nie będzie inaczej, skoro trwa wikińsko -polsko-skandynawsko-angielska awantura w czasach Bolesława Chrobrego. Zaczyna być groźnie, ponieważ władca będzie musiał zaznaczyć swój udział. Zawrotne tempo akcji sprawia, że tę historię czyta się z zapartym tchem. Walecznego wojownika kusi wschód, ale nim dotrze, podąży z polskiego Pomorza Zachodniego do Dani, Szwecji i Finlandii. Oczywiście nadejdzie też czas na próbę podboju Wysp Brytyjskich. Szaleńczych przygód będzie o wiele więcej, gdyż wojownik odwiedzi rodzinne strony i napotka słowiański symbol. W tle polityczne mordy, oszustwa, knowania i ciągła walka o życie. Należy przypomnieć, że „misja Gniewomira”to już czwarta część sagi o wikingach.

Czytaj dalej

Kobiety wciąż pytają, czego pragną mężczyźni. Okazuje się, że panowie lubią długie, emocjonujące historie. Piotr Skupnik, jako doświadczony facet z krwi i kości nie tylko dla męskich fascynatów historii, napisał powieści przygodowo – historyczne o wikingach. Wykreowany przez pisarza bohater Gniewomir Egilsson, po zakończeniu misji, przeżył wiele groźnych zdarzeń, a teraz na próbę wystawiona zostaje „Wierność Gniewomira”. To już piąta część wikińskiej sagi. Fakty historyczne zostały podkreślone literacką fikcją. Tym razem Egilsson będzie musiał odnaleźć się w roli powiernika Bolesława Chrobrego. Akcja nabiera niewiarygodnego tempa, gdy Knut Wielki – król Duńczyków i Anglików zaczyna oczekiwać, że Uzyska ziemie pana Gniewogradu. Ponadto Knut ma nadzieję, że Jarl Gniewomir przekażę mu Norwegię. Czy Egilsson odda swoje siedziby? Czy Wiking nadal będzie mógł spokojnie żyć pośród Słowian? O tym trzeba przeczytać.

Czytaj dalej

Panowie mają wiele potrzeb, pragnień i niespełnionych marzeń. Niestety czasem zapominają, że nie są niezniszczalni i pracują lub trenują ponad siły, dlatego przyda im się wartościowy poradnik zdrowotny.

 

Koniec zapaleń stawów

Miliony mężczyzn cierpią z powodu bóli reumatycznych. To dlatego należy im polecać poradnik napisany przez doktora Niebrzydowskiego, „Koniec zapaleń stawów„. Wspomniany specjalista to doświadczony reumatolog, który zdołał pomóc wielu pacjentom z całego świata. Praktyki jakie odbył doktor Niebrzydowski w Polsce oraz Wielkiej Brytanii pozwoliły przeprowadzić bardzo ważne badania. Dowiedziono, że zapalenie stawów można leczyć, a nawet wyleczyć. Ta przykra choroba nigdy więcej nie musi więc prowadzić do niepełnosprawności. „Koniec zapaleń stawów” to poradnik dla pacjentów, ich bliskich oraz wszystkich, którzy chcą poznać nowatorską metodę leczenia zaprezentowaną przez doktora Niebrzydowskiego. W treści znajdziemy prezentację lekarza, zwierzenia, dlaczego napisał tę książkę oraz praktyczne wskazówki.

Powyżej zaprezentowane pozycje to książki, które zadowolą literackie pragnienia mężczyzn. Są to wartościowe, poruszające emocje lektury. Oczywiście panowie mają bardzo zróżnicowane upodobania, dlatego dodatkowych, męskich propozycji można szukać w dziale:

książki dla niegohttps://tylkorelaks.pl/72-ksiazki-dla-mezczyzn

Autor: Agata Jankowiak