Czego pragną kobiety - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościCzego pragną kobiety

Czego pragną kobiety

10 czerwca 2021 / Agnieszka
Kobiece pragnienia czasami są oczywiste i widoczne jak na dłoni, czasem jednak są one ukrytą zagadką, której rozwiązanie znają tylko i wyłącznie same zainteresowane. Zazwyczaj zwykło się uważać, że kobiety pragną rzeczy oczywistych – szczęścia, stabilizacji, sukcesu, szczęśliwej rodziny… Wszystko to jednak sprawy przyziemne – a gdzie w tym wszystkim marzenia? Gdzie w tym wszystkim są pragnienia? Często dzikie, nieposkromione, pełne dreszczyku emocji i podniecającej ekscytacji? Nie ma sensu udawać, że płeć piękna ich nie ma – kobiety także pragną mocnych wrażeń.

Gdzie ich jednak szukać? Ironicznie i nieco złośliwie można by w tym miejscu przytoczyć odpowiedź oczywistą: we własnym domu. To rzeczywiście prawda, jednak fascynacje i inspiracje do uczynienia swojego życia, także w sypialni, dużo ciekawszym skądś trzeba czerpać. Dlaczego nie czerpać ich więc z książek? Rynek wydawniczy pełen jest pod tym kątem tytułów intrygujących, gorących, a przez to także inspirujących i będących pomysłem na podniecającą odskocznię od codzienności.

 

KOBIETY TO CZYTAJĄ – SPRAWDŹ CO CZYTAJĄ KOBIETY – https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/kobiety-to-czytaja/

 

Takich tytułów na rynku – zwanych, bardzo oględnie „literaturą dla pań” – można znaleźć zatrzęsienie. Różnie bywa jednak z ich jakością. W tym miejscu warto więc wspomnieć o tych, które są nie tylko ciekawe, ale i wartościowe. Mogą one być także nieraz wulgarne lub odstręczające, co jednak może być swego rodzaju pozytywnym w swym wydźwięku przyczynkiem do postawienia sobie pewnych granic – także względem fascynacji i pragnień. O jakich tytułach mowa?

Na pierwszy ogień proponuję „Nigdy cię nie zapomniałam” Marty W. Staniszewskiej – nasyconą erotyzmem powieść, która pozwoli nam przyjrzeć się rozkwitowi płomiennego uczucia pomiędzy Sophie i Aleksem. Pierwsze spotkanie pary, zakończone świetnym seksem, zapowiadało udany związek. Za sprawą nieznanych Sophie okoliczności Aleks nie pojawił się jednak na randce numer dwa…

Czytaj dalej

„Jego powolna pieszczota potęgowała uczucie oddania. Czułam, że jestem jego, dawał mi to do zrozumienia każdym przeciągłym ruchem, każdym podnieconym oddechem rozlewającym się ciepłem na moich piersiach.” (Marta W. Staniszewska „Nigdy cię nie zapomniałam”)

Sophie ma do Aleksa ogromny żal; uważa, że ją wykorzystał. Życie potrafi jednak zaskoczyć – Aleks pojawia się w życiu dziewczyny po pięciu latach. Okazuje się, że miał powód żeby nie przyjść na ich drugie spotkanie. Dobry powód… Namiętność między tą dwójką ma teraz szansę wybuchnąć raz jeszcze i to ze zdwojoną mocą.

„Jeśli jest ktoś, kto czyha na ich szczęście to Aleks będzie musiał go znaleźć. Poruszy niebo i ziemię, lecz nie dziś. Dziś wieczorem wstrząśnie światem jednej dziewczyny. Blond anioła, którego kochał jak nikogo dotąd.” (Marta W. Staniszewska „Nigdy cię nie zapomniałam”)

EROTYKI PO KTÓRE WARTO SIĘGNĄĆ – https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/erotyki-ktore-warto-siegnac/

 

Sugestywne opisy, bardzo dobrze poprowadzona narracja i mnóstwo towarzyszących w trakcie lektury emocji ocieka wręcz seksem i erotyzmem. Staniszewska świetnie buduje namiętne napięcie pomiędzy swoimi bohaterami – to się naprawdę bardzo dobrze czyta!

Podobną w swym erotycznym – ale także i miłosnym – wydźwięku jest powieść Magdy Kaczmarek zatytułowana „Zakazana miłość”. Jest to historia Piotra i Agaty, których połączyło niepohamowane uczucie i prawdziwa żądza, która aż prosi się o zaspokojenie. To, co łączy tę dwójkę, jest z całą pewnością wyjątkowe. Są jednak tacy, którzy chcą to za wszelką cenę zniszczyć.

Agata i Piotr wiodą razem szczęśliwe życie, z każdym dniem darząc siebie coraz to silniejszym uczuciem. Jednakże pomimo tego, że nie wyobrażają sobie ani jednego dnia bez siebie – w ich głowach rodzi się coraz więcej wątpliwości odnośnie ich związku. Agata obawia się tego, jak ułoży się jej przyszłość z dwukrotnie starszym od siebie mężczyzną, który niebawem może stać się niedołężnym starcem. Piotr natomiast staje się zaborczo zazdrosny, obawiając się, że ukochana porzuci go dla młodszego kandydata… Wątpliwości jest wiele. Jest jednak coś, co tę dwójkę do siebie przyciąga i spaja w jedno – niepohamowana namiętność i genialny seks. Gorące opisy pozwalają lepiej zrozumieć, że dwoje ludzi może się kochać niezależnie od różnicy lat, a sam seks jest tym, co bez wątpienia jest jednym z filarów udanego, szczęśliwego związku.

Czytaj dalej

Dosyć kontrowersyjnym tytułem z omawianej kategorii są „Intymne zwierzenia grzecznej dziewczynki” pióra Wojciecha Tadkowskiego. Książka jest rodzajem seksualnego pamiętnika pewnej kobiety, która nie uznaje w swym życiu erotycznym jakichkolwiek zahamowań. Efekt? Fantazje o seksie zbiorowym, myśli o uwodzeniu własnego ojca, zero moralnych znaków „stop” w głowie. Kontrowersyjne, trzeba przyznać, jest to wszystko bardzo mocno…

Warto jednakże o tej pozycji wspomnieć, albowiem może będzie ona jakimś sygnałem w głowie, który postawi pewne wyraźne granice pomiędzy tym, co realizować można, o czym fantazjować warto, a pomiędzy tym, co jest w tej materii – z tych czy innych względów – niedopuszczalne? To oczywiście kwestia indywidualnych granic, jednak chyba dobrze będzie poznać przykłady, nawet ordynarne w swej wymowie. Tadkowski nie stroni bowiem od słownictwa rodem z przybytków oznaczonych czerwonymi latarniami, dzięki którym każdy wyrobi sobie w tej materii własne zdanie. To dosyć rozsądne, ponieważ czasem warto uczyć się na przykładzie innych tego, czego nie należy robić.

Czytaj dalej

SZMINKA, SZPILKI I SEKS – SPRAWDŹ OFERTĘ PIKANTNYCH EROTYKÓW – https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/szminka-szpilki-seks-pikantne-erotyki/

 

O tym, czego pragną kobiety, już wiemy. A czy jest coś, czego one w żadnym razie nie pragną? Coś, czego w swym życiu erotycznym nie chcą? O, tak – takie rzeczy istnieją. Opowiada o nich Tadeusz Sałek w swojej książce pt. „Pąk szkarłatnej róży” – bardzo mocnej i szokującej w swej wymowie lekturze o losach dziewczyny sprzedanej do domu publicznego.

Pąk szkarłatnej róży” to opowieść o młodej dziewczynie, pełnej nadziei na lepsze jutro, które miało spełnić się za przyczyną wyjazdu do Niemiec w celach zarobkowych. Ewa dostaje propozycję pracy jako opiekunka do dzieci. Dziewczyna bez cienia wątpliwości ufa kobiecie, która pośredniczy w załatwieniu pracy i po kilku dniach wyjeżdża. Kiedy wysiada na umówionym dworcu, ma przeczucie, że coś może być nie tak. Potęguje się ono wtedy, kiedy wraz z podejrzanymi mężczyznami trafia do domu, w którym zostaje od razu zamknięta. Ewa zaczyna domyślać się, że może zostać sprzedana do domu publicznego. Mimo wszystko odpycha od siebie najczarniejszy scenariusz, który niestety okazuje się prawdziwy. Młoda, piękna dziewczyna zostaje brutalnie potraktowana i sprzedana Turkowi do podrzędnej jakości przybytku…

Czytaj dalej

„Jednak jako kobieta, była niezniszczalna. Na przekór temu wszystkiemu, co ją spotkało, żyła przecież. A może przy życiu trzymała ją tylko chęć zemsty na swych prześladowcach?” (Tadeusz Sałek „Pąk szkarłatnej róży”)

Lektura może szokować… I zdecydowanie szokuje – tak względem losów samej Ewy, jak również jeśli mamy na myśli opisy, które w książce zmuszeni jesteśmy przeczytać. Erotyzm i związane z nim fascynacje nabierają tutaj całkiem nowego wymiaru, na który patrzymy z perspektywy mężczyzn płacących za… „własność”. Tym bowiem są dla nich kobiety, którym płacą za chwilę ekstazy. Rolą kobiety jest spełnić to pragnienie. I już, tyle.

„Każdy z was poda cenę, jaką sam sobie określi za tę dziewczynkę. Ayla będzie to wszystko w waszej obecności zapisywała. Podana przez was kwota określi, który z was, w jakiej kolejności będziecie do niej wchodzić. A teraz pokażę wam, moi panowie, ten wspaniały kwiat. Oto przed wami ten najwspanialszy pąk róży!” (Tadeusz Sałek „Pąk szkarłatnej róży”)

Książka ta powinna być swego rodzaju przestrogą. Zwłaszcza dla młodych dziewczyn. Nie zawsze warto bowiem ufać bezgranicznie i nie zawsze popłaca decyzja o tym, aby zrobić coś spontanicznie. To się może źle skończyć – warto mieć to na uwadze. I to nie tylko względem szeroko pojętego życia, ale także – w węższym ujęciu – względem własnych fantazji, jakiekolwiek by one nie były.

Kobiety pragną wielu rzeczy. Jedną z nich jest „Lakier do paznokci„. Panie lubią przecież podobać się innym. W tej książce nie chodzi jednak o urodę, liczy się jedynie wartościowe serce. Autorka, Peggy Brown przygotowała zbiór dziesięciu, zapadających w pamięci opowiadań z myślą, by skłaniać do refleksji. Na pewno poruszy nas pierwsza opowieść, w której ukazano trzy kochające się siostry. Jest to poświęcająca swoje marzenia dla matki Cela, bita przez męża Adela oraz najpewniej podtruwana przez męża Hela. Nieubłagany los sprawi, że każda z tych kobiet będzie musiała doświadczyć wielu dramatów. Siła kobiecego charakteru stała się inspiracją tej książki. To dlatego warto bliżej poznać, każdą z opisanych bohaterek. Szczególną uwagę należy zwrócić na uwielbiającą czerwony lakier do paznokci Marylę. Nieprawdopodobne zwroty akcji oraz wskazówki na lepsze życie, sprawiają, że czytanie tej książki jest przyjemnością.

„To opowiadania o kobietach i dla kobiet”.– Peggy Brown

Czytaj dalej

Kobiety pragną podróżować, dlatego watro przyjąć zaproszenie głównej bohaterki książki Agnieszki Kraśniewicz. Lila  zaprasza do Włoch. To w tej pięknej scenerii narodzi się kilka płomiennych romansów. Jest to pełna namiętności powieść romantyczna, w której nie brakuje scen erotycznych. Akcja toczy się przede wszystkim na terenie Włoch, a jak wiadomo jest to miejsce kuszące niezwykle romantycznym klimatem. Kiedy trzy młode i atrakcyjne Warszawianki wkroczą do tego zakątka, otworzy się przed nimi świat markowych ubrań, utalentowanych projektantów mody oraz stylistów. Podkreślona odpowiednim makijażem uroda pań, szybko zostanie zauważona przez tamtejszych panów. To dlatego ma szansę nawiązać się kilka miłostek.

W centrum uwagi stanęły losy Lili Lader i Marco Costello. Tych dwoje spotkało się wcześniej, ale po telefonie przyjaciółki Lila odważy się na krótkie wakacje, by znów spotkać Marco. Będzie naprawdę gorąco, ale momentami ryzykownie.

Dla miłości warto rzucić wszystko.

Ta książka wywołuje silne odczucia, ponieważ dzieje się w niej wiele nieprzewidywalnych, momentami niebezpiecznych zajść. Może dzięki temu każdy, kto zacznie czytać tę powieść, nie będzie mógł oderwać się od lektury, nim nie dowie się, jak zakończy się historia Lili.

Czytaj dalej

Czego pragną kobiety? Powyższe przykłady pokazują, że nie tylko owego mitycznego, banalnego szczęścia. Kobiety pragną także ekscytacji, wrażeń i okazji do przeżycia namiętnych uniesień. Mitem jest to, że kobieta swoich potrzeb i fantazji nie ma. Otóż każda je ma. Warto je więc pielęgnować i – w miarę możliwości, pamiętając o rozsądnych znakach „stop” – realizować.

 

KSIĄŻKI GATUNKU ROMANS I EROTYKA – https://www.psychoskok.pl/kategoria-produktu/romans-i-erotyka/ ZOBACZ CO POLECAMY