Bestsellery – najlepsze polecane ebooki online - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościBestsellery – najlepsze polecane ebooki online

Bestsellery – najlepsze polecane ebooki online

20 listopada 2019 / Agnieszka

Niektóre ebooki szybko zdobywają uznanie. Poruszana w nich tematyka intryguje czytelników.  Przekonajmy się dlaczego. Poznajmy bestsellery – najlepsze polecane ebooki online

 

Ebooki, które warto przeczytać ➡➡➡ https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ebooki-ktore-warto-przeczytac/

 

Tytuł bestsellera zdobywają jedynie najchętniej kupowane przedmioty. Dotyczy to oczywiście także książek elektronicznych. Jak wiadomo jednak, nie każda z nich zyskuje uznanie i rozgłos. To naturalne skoro na rynku wydawniczym znajdziemy dziesiątki tysięcy lektur. Miano bestsellera, zdobywają ebooki, które pozytywnie zaskakują czytelników.  Najczęściej wyróżniają się one poruszaną tematyką oraz sposobem jej prezentacji. W efekcie czytelnicy chętnie wyrażają na ich temat pozytywne opinie i zachęcają do przeczytania pozostałych odbiorców literatury. Lubimy czytać bestsellery, ponieważ interesuje nas, czym zaintrygowały innych. Warto więc poznać ebooki, które zdobyły ten tytuł.  To książki, które na pewno skłonią nas do refleksji i uatrakcyjnią wiele chwil.

 

POLECONE EBOOKI ➡➡➡ https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/polecane-ebooki/ CO CZYTAĆ?

 

Bestsellery – najlepsze polecane ebooki online to pozycje, które warto przeczytać. Wiele z nich przez wzgląd na zainteresowanie czytelników doczekało się wydania w tradycyjnej formie papierowej. Te lektury poruszają ważne tematy, prezentują ciekawe treści w nietuzinkowej formie, a także przekazują sporą dawkę przydatnych informacji.

 

Poznajmy polecane ebooki. Przekonajmy się, dlaczego zasłużyły na tytuł bestsellerów. Te pozycje zaintrygowały setki czytelników, więc z pewnością zaciekawią także nas – CO CZYTAĆhttps://www.psychoskok.pl/aktualnosci/co-czytac/

 

Bestsellery ebooki z działu romans i erotyka autorstwa Marty W. Staniszewskiej zasługują, by wspomnieć o nich w pierwszej kolejności. Pozycje te udowodniły bowiem, że czytelniczki z utęsknieniem wyczekują na dobrą literaturę kobiecą. Taką, w której nie brakuje wzruszających historii miłosnych oraz nasyconych romantyzmem i subtelną erotyką opisów. Marta W. Staniszewska zdołała sprostać temu zadaniu. Autorka wykreowała pełną zaskoczeń historię szaleńczego uczucia, która została zaprezentowana w serii „Nigdy…”. Tę opowieść powinna poznać każda kobieta.

Nigdy Cię nie zapomniałam” to romans erotyczny, który w błyskawicznym tempie zdobył rozgłos i uznanie. Główni bohaterowie to piękna Sophie i szaleńczo przystojny Aleks. Ich pierwsze, zakończone satysfakcjonującym seksem spotkanie pozwalało przewidywać, że parę połączy silne uczucie. Niestety, przewrotny los sprawił, że Aleks zniknął. Rozczarowana Sophie długo starała się o nim zapomnieć. Tyle że, ponownie przypadkowo spotkała go po pięciu latach i emocje rozbudziły się na nowo.

Czytaj dalej

Nigdy nie pozwolę Ci odejść” to druga część płomiennego romansu. Kontynuacja historii Sophie i Aleksa przekonuje, że prawdziwa miłość może pokonać każdą przeszkodę. Na drodze kochanków pojawi się wiele przeszkód. Trwają przygotowania do ślubu. Bohaterowie mają szansę szczęśliwie uwieńczyć łączące ich uczuć. Niestety, na horyzoncie zaczynają pojawiać się, byli narzeczeni i człowiek, który zamierza im przeszkodzić.

Czytaj dalej

Bestsellerowe ebook „Nigdy Cię nie zapomniałam” oraz „Nigdy nie pozwolę Ci odejść” zgodnie z oczekiwaniami czytelników doczekały się wydania w formie papierowej. Od tego momentu, każda kolejna książka autorki trafia do druku. Stało się tak w przypadku powieści I obiecuje Ci miłość, która zaintrygowała pikantnymi losami zupełnie nowych postaci. W ostatnim czasie ukazał się natomiast spin-off serii „Nigdy…” – „Nigdy nie mówię nigdy”. Jest to zupełnie nowa, pasjonująca opowieść, w której głównym motywem pozostaje oczywiście płomienna miłość.

Czytaj dalej

Małgorzata Bloch-Łuczak oddała w ręce czytelników przepełniony skrajnymi emocjami thriller erotyczny „On”. Autorka zdecydowała, że jeden z bohaterów będzie psychopatą. „On”, czyli emocjonujący, pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller erotyczny, będący jednocześnie debiutancką powieścią autorki. W wywiadzie zdradziła ona między innymi: jak narodził się pomysł na tę opowieść, Dlaczego polecana jest przede wszystkim kobietą, czemu jeden z bohaterów jest psychopatą oraz, w jakim celu bohaterka Józefina musiała zostać skrzywdzona. WYWIAD DOSTĘPNY NA STRONIE ➡➡➡ http://autorzy365.pl/chcialam-zeby-z-andrzeja-wyszedl-psychopata-wywiad-z-malgorzata-bloch-luczak_a6730

 

Bestsellery – najlepsze polecane ebooki online to zbiór pozycji, pośród których nie mogło zabraknąć przejmujących autobiografii. Prawdziwe historie zawsze przecież intrygują najbardziej.

 

Bestsellerowe ebooki z serii „Młody bóg z pętlą na szyi” autorstwa Anki Mrówczyńskiej szybko zostały docenione i polecane przez czołowe portale i magazyny psychologiczne oraz psychiatryczne. Zaleca się wręcz, aby sięgali po nie studenci kierunków związanych z psychiatrą, czy psychoterapią. Jest tak, ponieważ Anka Mrówczyńska jako pierwsza odważyła się szczerze opowiedzieć o swoich zmaganiach z borderline. Warto podkreślić, że autorka posługuje się charakterystycznym, często bardzo dosadnym językiem.

Młody bóg z pętlą na szyi. Psychiatryk” to autentyczny dziennik ze szpitala psychiatrycznego, który otworzył cykl. Spisana w formie dziennika książka głęboko porusza. Dzięki niej zrozumiemy, jak trudno jest odzyskiwać równowagę psychiczną w szpitalnej rzeczywistości. Cierpienie, poczucie odosobnienia i braku sensu życia to codzienność. Mimo tego, po nieudanej terapii, Anka Mrówczyńska świadomie zdecydowała się na hospitalizację. Wiedziała, że tylko w ten sposób będzie mogła mieć pewność, że kolejna próba samobójcza nie zakończy się powodzeniem.

Czytaj dalej

Młody bóg z pętlą na szyi. Terapia u Doktorka” to druga część cyklu. Tym razem Anka Mrówczyńska przygotowała szczery opis 27 spotkań z terapeutą. Tego rodzaju zajęcia mają na celu ułatwiać pacjentom radzenie sobie z emocjami. Możliwość zwierzania się z najintymniejszych odczuć sprawia, że pacjent obdarza terapeutę zaufaniem, ale stawiam mu również konkretne oczekiwania. Wytworzona w ten sposób relacja nie zawsze jednak przynosi efekty. A jak było w przypadku autorki, skoro nieoczekiwanie zrezygnowała z terapii? Dowiemy się w trakcie lektury.

Czytaj dalej

Młody bóg z pętlą na szyi. Samobójstwo na raty” to trzecia, ostatnia część cyklu. Dzięki tej pozycji będziemy mogli jeszcze bliżej poznać historię autorki. Borderline pozostaje jej kluczową częścią, dlatego na temat tego pogranicznego zaburzenia osobowości także dowiemy się więcej. Zrozumiemy, że emocjonalny rollercoaster to lęk pomieszany z depresją, myślami samobójczymi, zachowaniami autoagresywnymi, zmiennymi nastrojami oraz impulsywnym podejmowaniu decyzji. Duża uwaga została także przywiązana do analizowania przeszłości, która zawsze wpływa na doczesność.

Czytaj dalej

„Młody bóg z pętlą na szyi” to autobiograficzny cykl, który doczekał się wydania w formie papierowej. Wszystkie książki autorki na chwilę obecną cieszą się tak dużą popularnością, że trafiają do druku. Wielu czytelników tę tradycyjną formę przedkłada bowiem nad  książki elektroniczne. Tylko od nas zależeć będzie, po jaki wariant sięgniemy choćby w przypadku pozycji Borderline Autoterapia, czyli o sprawach poważnych z solidną dawką autoironii”.

Czytaj dalej

Bestsellery – najlepsze polecane ebooki online obejmują pozycje z wielu różnych gatunków literackich. Pośród nich każdy znajdzie więc lekturę dla siebie.

 

Poradnik „Oczami dziecka – książka dla mam”  ułatwi rodzicom i opiekunom zrozumienie emocji i zachowań dziecka. Tematyka poruszana w książce została przedstawiona poprzez bardzo obrazowe historie. Ich bohaterami są dzieci w różnym wieku. Poznamy sposób postrzegania świata przez niemowlęta, małe dzieci, nastolatków i młodych dorosłych. Dzięki temu dowiemy się, w jaki sposób otoczenie postrzegają dorastający młodzi ludzie. Okazuje się bowiem, że wszystko, co dzieje się wokół, wpływa na ich rozwój. Dorośli są zobowiązani, by mądrze i odpowiedzialnie wychowywać dziecko. Bez właściwego wsparcia, nie będzie miało ono szansy rozwinąć wszystkich swoich umiejętności. Ta książka dobitnie i mądrze to podkreśla.

Czytaj dalej

Bestsellery – najlepsze polecane ebooki online nie mogły nie objąć pozycji prezentujących ciekawe informacje oraz praktyczne wiadomości. Poznajemy więc kilka z nich.

 

Bestsellerowe ebooki autorstwa światowej sławy archeologa i odkrywcy Jonathana Graya zasługuje na szczególną uwagę. Wiadomości zaprezentowane w poszczególnych książkach  tego autora zdobyły bowiem rozgłos i uznanie czytelników na całym świecie. Nikt inny nie odważył się publicznie zaprezentować nieprawdopodobnych tajemnic przeszłości.

Odkryj książki Jonathana Graya – odkrywcy, archeologa i autora jednych z najbardziej poczytnych książek na świecie – ciekawostki ze świata historii

 

64 niewyjaśnione sekrety starożytności” to książka przedstawiająca dowody na to, że nasi przodkowie mieli wiedzę i technologię przewyższającą współczesne odkrycia. Z lektury dowiemy się między innymi: Z jakich mikrotechnologii korzystali nasi przodkowie? Poznamy pradawne formuły, które mogłyby zrewolucjonizować medycynę, rolnictwo, czy budownictwo. Dowiemy się o tunelach, które starożytni budowali pod oceanami. Zrozumiemy, że pradawni potrafi „podglądać” czas oraz stawać się niewidzialni. Te oraz wiele innych faktów i sekretów z przeszłości poznamy w trakcie lektury. Książki Jonathana Graya zawsze oferują sporą dawkę zakazanej wiedzy, ciekawostek i niewiarygodnych tajemnice z przeszłości.  Tego rodzaju informacje zainteresują wszystkich.

Czytaj dalej

Przedstawione pozycję to bestsellerowe najlepsze polecane ebooki. Praktyczne zalety książek elektronicznych sprawiają, że możemy przeczytać je w dowolnym miejscu i czasie.  Warto to zrobić, by zapewnić sobie najwyższej jakości czytelniczą rozrywkę.

 

POZNAJ CAŁĄ NASZĄ OFERTĘ KSIĄŻEK  ➡➡➡  https://www.psychoskok.pl/ksiazki/  ⬅⬅⬅ ZOBACZ CO CZYTAĆ?