Amfetamina - thriller psychologiczny Stefanii Jagielnickiej - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościAmfetamina – thriller psychologiczny Stefanii Jagielnickiej

Amfetamina – thriller psychologiczny Stefanii Jagielnickiej

27 października 2016 / Agnieszka

Trzymający w napięciu thriller psychologiczny z zaskakującym zakończeniem. Główna bohaterka Iza pozornie zdaje się spełnioną diwą operową, która nie dostrzega niczego poza swą karierą.

Do tej pory z łatwością rezygnowała przecież z zakładania rodziny i łamała serca uwielbiających ją mężczyzn. Widmo starości i nieubłagany czas nakazuje jej zmienić dotychczasowe życie, ale będzie trudniej niż mogła przewidzieć…

Natura obdarzyła Izę urodą, talentem, wielkim sercem i wybujałym temperamentem. Cechy te powinny ułatwiać nawiązywanie satysfakcjonujących pod każdym względem relacji, niestety aktualny kochanek odnajduje szczęście w ramionach młodszej śpiewaczki, a ta namawia go do zatrucia Izy amfetaminą.

 

Działania kochanki, która zamierza zastąpić Izę w łóżku i na scenie sprawią, że straci ona głos i zacznie halucynować diabła z opery „Faust”, w której gra rolę Małgorzaty. Wizje mogą być jedynie podszeptami wyrzutów sumienia, ale może zło w najczystszej formie postanowiło zaoferować jej odzyskanie głosu w zamian za wyzbycie się hamulców moralnych tkwiących w głębi jej duszy?

 

Nad Izą wisi miecz Damoklesa, to znaczy koniec kariery, ale będzie walczyć o nią do upadłego, wszelkimi sposobami.

 

Książkę poleca wydawnictwo Psychoskok

amfetamina

 

„Amfetamina” Stefani Jagielnickiej to trzymający w napięciu thriller psychologiczny, z zaskakującym zakończeniem. Na wyjątkowość pozycji wpływa fakt, iż całość akcji zbudowana jest dzięki niezwykłemu połączeniu spraw grząskich, problemów światopoglądowych, nie tylko w przypadku Izy, lecz również innych niezwykłych pacjentek szpitala psychiatrycznego z pogonią za doskonałością, szaleństwem, odmiennymi stanami świadomości po narkotykach i chorobami psychicznymi.

 


Recenzje książki:

http://kuznia.art.pl/nowosci-wydawnicze/1549-amfetamina-stefania-jagielnicka.html

http://bookendorfina.blogspot.com/2016/09/amfetamina-stefania-jagielnicka-2592016.html


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz