Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokPartnerzy

Partnerzy

FUNDACJA POLONIA UNION

Misją Fundacji Polonia Union są działania na rzecz Polonii i Polaków rozsianych po świecie, wsparcia repatriantów oraz integracji w społeczeństwie obywatelskim naszych rodaków po ich powrocie do ojczyzny, budowania i rozwijania dobrosąsiedzkich stosunków między społeczeństwami Polski i innych państw, a także wzajemnego porozumienia oraz zbliżenia pomiędzy współczesnymi Europejczykami.

Fundacja swoje codzienne działania kieruje przede wszystkim do osób polskiego pochodzenia, szczególnie zza wschodniej granicy, które  we własnym zakresie i przy pomocy organizacji pozarządowych podejmują się przesiedlenia do Polski, a co za tym idzie – przywrócenia praw niesłusznie odebranych, w tym odzyskania obywatelstwa polskiego.

Równoległym kierunkiem działalności Fundacji Polonia Union jest promocja kultury i sztuki. Nic tak bowiem nie łączy narodów, jak kultura i sztuka. Fundacja podejmuje inicjatywy oraz realizuje projekty popularyzujące polskie dziedzictwo kulturowe, m.in. literaturę, muzykę klasyczną, malarstwo, a pozostawione przez Polaków, tworzących na styku wielu kultur i różnych narodowości, zwłaszcza na wschodnich rubieżach dawnych terenów Polski.

Fundacja promuje także współczesną kulturę i sztukę, wspiera jej twórców oraz wielorakie formy aktywności artystycznej, a także upowszechnia nowatorskie postawy artystyczne. Fundacja dąży do poszerzenia związków polskiej kultury z kulturą światową poprzez: realizację projektów edukacyjno-kulturalnych, spotkania literackie, poetycko-muzyczne, wystawy malarskie, wykłady i debaty, odczyty i referaty o tematyce historycznej. Działalność na płaszczyźnie sztuki, poprzez przybliżanie kultur oraz twórczości artystów z różnych krajów, stanowi widoczny znak integracji narodów i przyczynia się do budowania między nimi wzajemnego szacunku oraz porozumienia.

 

Strona internetowa fundacji

AUTORZY 365

Autorzy635.pl to serwis poświęcony zarówno książkom jak i autorom, ale również aktualnościom związanym ze spotkaniami autorskimi, polecanymi książkami, recenzjami, badaniami czytelnictwa i rynku wydawniczego.

Strona serwisu Autorzy365

SZKOLENIA24H.PL

Serwis szkolenia24h.pl to obszerny katalog kursów i szkoleń, a także unikalna baza ośrodków szkoleniowych z całej Polski. Prezentujemy ofertę szkoleń płatnych, dofinansowywanych przez UE oraz bezpłatnych. Z naszego katalogu korzystają firmy szukające szkoleń dla swoich pracowników, klienci indywidualni, studenci, uczniowie. Zdobywaj kwalifikacje w najbardziej dogodnej dla Ciebie formie!

Storna serwisu szkolenia24h.pl

Wstąp do Klubu Psychoskok
Grzegorz Malinowski Grzegorz Malinowski
Prezes zarządu
501 210 695
grzegorz@psychoskok.pl
Elżbieta Rumak-Wrzesińska Elżbieta Rumak-Wrzesińska
Członek zarządu | Główna Księgowa
---
wydawnictwo@psychoskok.pl
Renata Grześkowiak Renata Grześkowiak
Redaktor prowadząca
695-943-706
renata@psychoskok.pl
Wioletta Tomaszewska Wioletta Tomaszewska
Redaktor prowadząca
794-088-472
wioletta@psychoskok.pl
Marlena Rumak Marlena Rumak
Korektor
698 720 790
marlena@psychoskok.pl
Kamil Skitek Kamil Skitek
Specjalista zastosowań informatycznych
782-960-381
kamil@psychoskok.pl
Jakub Kleczkowski Jakub Kleczkowski
Redaktor techniczny
---
jakub@psychoskok.pl | druki@psychoskok.pl
Robert Liziński Robert Liziński
Przedstawiciel handlowy
(63) 242-61-01
robert@psychoskok.pl
Ismena Grześkowiak Ismena Grześkowiak
Administrator sprzedaży
---
ismena@psychoskok.pl
Justyna Dopytalska Justyna Dopytalska
Specjalista ds. marketingu i promocji
609-955-130
biuro@psychoskok.pl
Agnieszka Marzol Agnieszka Marzol
Specjalista ds. promocji internetowej
731-040-026
agnieszka@psychoskok.pl