Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokO wydawnictwie

O wydawnictwie

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Historia wydawnictwa sięga roku 2011, kiedy to ukazała się pierwsza książka jednego ze współzałożycieli ,,Psychoskoku”. Obecnie wydajemy kilka pozycji miesięcznie. W ofercie wydawnictwa znaleźć można powieści obyczajowe, sensacyjne, romanse, dramaty, kryminały, fantasy, bajki, poradniki, felietony, poezję…

Tematyka wydawanych przez nas publikacji spełnia oczekiwania i wymagania wytrawnych Czytelników, jak i osób zaczynających swoją przygodę z literaturą. Do końca 2016 roku wydaliśmy około 250 tytułów drukowanych oraz 700 e-booków. Współpracują z nami Autorzy mieszkający w Polce, jak i poza granicami kraju. W minionym roku poszerzyliśmy swoją działalność o tłumaczenia Autorów zagranicznych. Początkowo ukazały się dwa tytuły japońskiego pisarza Natsume Sōsekiego, a w bieżącym roku zostaną wydane powieści rosyjskich prozaików – Andrieja Płatonowa i Wiktora Pielewina.

Dzięki współpracy z największymi dystrybutorami nasze książki dostępne są w wielu hurtowniach: Ateneum, Bonito, Azymut, Motyle Książkowe, Dictum, Super Siódemka, Wikr oraz w księgarniach stacjonarnych i internetowych: Bonito, Empik, Księgarnie Beta, Książnica i wielu innych.

Ucząc się na wcześniej popełnianych błędach, cały czas rozwijamy się, podnosząc swoje kwalifikacje i kompetencje, a nabyte doświadczenie przekładamy na wyższą jakość obecnie wydawanych książek. Aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach literackich takich jak: targi książki (Warszawskie Targi Książki, Wrocławskie Targi Dobrych Książek, Międzynarodowe Tragi Książki w Krakowie), konkursy i plebiscyty.

Debiutantom dajemy szansę zaistnienia na rynku wydawniczym. Dzięki naszemu wsparciu wielu z nich osiągnęło popularność, mając na koncie kilka książek, cieszących się dużym powodzeniem wśród Czytelników.

Śmiało możemy też pokusić się o stwierdzenie, że każdy miłośnik książki odnajdzie utwór, obok którego nie przejdzie obojętnie.

Zapraszamy Czytelników i Autorów do współpracy.

 

 

 

Wstąp do Klubu Psychoskok
Grzegorz Malinowski Grzegorz Malinowski
Prezes zarządu
501 210 695
grzegorz@psychoskok.pl
Elżbieta Rumak-Wrzesińska Elżbieta Rumak-Wrzesińska
Księgowa
---
wydawnictwo@psychoskok.pl
Wioletta Tomaszewska Wioletta Tomaszewska
Kierownik | Redaktor prowadząca
794-088-472
wioletta@psychoskok.pl
Renata Grześkowiak Renata Grześkowiak
Redaktor prowadząca
695-943-706
renata@psychoskok.pl
Marlena Rumak Marlena Rumak
Korektor
698 720 790
marlena@psychoskok.pl
Kamil Skitek Kamil Skitek
Specjalista zastosowań informatycznych
782-960-381
kamil@psychoskok.pl
Jakub Kleczkowski Jakub Kleczkowski
Członek zarządu | Redaktor techniczny
---
jakub@psychoskok.pl | druki@psychoskok.pl
Robert Liziński Robert Liziński
Przedstawiciel handlowy
(63) 242-61-01
robert@psychoskok.pl
Agata Zbroszczyk Agata Zbroszczyk
Administrator sprzedaży
---
agataz@psychoskok.pl
Justyna Dopytalska Justyna Dopytalska
Specjalista ds. marketingu i promocji
609-955-130
biuro@psychoskok.pl
Agnieszka Marzol Agnieszka Marzol
Specjalista ds. promocji internetowej
731-040-026
agnieszka@psychoskok.pl