Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokKontakt

Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o.o.

62-510 Konin, ul. Spółdzielców 3/325

tel. 63 242-02-02 (w godzinach pracy)

tel. kom. 695-943-706

NIP 665-299-37-28 / REGON 302679877

e-mail: wydawnictwo@psychoskok.pl

Korespondencję prosimy kierować na adres:

Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o.o.

62-510 Konin, ul. Spółdzielców 3/325



    Wstąp do Klubu Psychoskok
    Grzegorz Malinowski Grzegorz Malinowski
    Prezes zarządu
    501 210 695
    grzegorz@psychoskok.pl
    Wioletta Tomaszewska Wioletta Tomaszewska
    Kierownik | Redaktor prowadząca
    794-088-472
    wioletta@psychoskok.pl
    Renata Grześkowiak Renata Grześkowiak
    Redaktor prowadząca
    695-943-706
    renata@psychoskok.pl
    Kamil Skitek Kamil Skitek
    Specjalista zastosowań informatycznych
    782-960-381
    kamil@psychoskok.pl
    Jakub Kleczkowski Jakub Kleczkowski
    Członek zarządu | Redaktor techniczny
    665-016-585
    druki@psychoskok.pl
    Justyna Dopytalska Justyna Dopytalska
    Specjalista ds. marketingu i promocji
    609-955-130
    biuro@psychoskok.pl
    Adam Brychcy Adam Brychcy
    pracownik administracyjno-biurowy
    ---
    adam@psychoskok.pl
    Agata Zbroszczyk Agata Zbroszczyk
    Administrator sprzedaży
    ---
    agataz@psychoskok.pl
    Agnieszka Marzol Agnieszka Marzol
    Specjalista ds. promocji internetowej
    791-154-386
    agnieszka@psychoskok.pl