Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokKontakt

Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o.o.

62-510 Konin, ul. Chopina 9 pok. 23

tel. 63 242-02-02 (w godzinach pracy)

tel. kom. 695-943-706

NIP 665-299-37-28 / REGON 302679877

e-mail: wydawnictwo@psychoskok.pl

Korespondencję prosimy kierować na adres:

Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o.o.

62-510 Konin, ul. Spółdzielców 3/325

Wstąp do Klubu Psychoskok
Grzegorz Malinowski Grzegorz Malinowski
Prezes zarządu
501 210 695
grzegorz@psychoskok.pl
Elżbieta Rumak-Wrzesińska Elżbieta Rumak-Wrzesińska
Członek zarządu | Główna Księgowa
---
wydawnictwo@psychoskok.pl
Renata Grześkowiak Renata Grześkowiak
Redaktor prowadząca
695-943-706
renata@psychoskok.pl
Wioletta Tomaszewska Wioletta Tomaszewska
Redaktor prowadząca
794-088-472
wioletta@psychoskok.pl
Marlena Rumak Marlena Rumak
Korektor
698 720 790
marlena@psychoskok.pl
Kamil Skitek Kamil Skitek
Specjalista zastosowań informatycznych
782-960-381
kamil@psychoskok.pl
Jakub Kleczkowski Jakub Kleczkowski
Redaktor techniczny
---
jakub@psychoskok.pl | druki@psychoskok.pl
Robert Liziński Robert Liziński
Przedstawiciel handlowy
(63) 242-61-01
robert@psychoskok.pl
Ismena Grześkowiak Ismena Grześkowiak
Administrator sprzedaży
---
ismena@psychoskok.pl
Justyna Dopytalska Justyna Dopytalska
Specjalista ds. marketingu i promocji
609-955-130
biuro@psychoskok.pl
Agnieszka Marzol Agnieszka Marzol
Specjalista ds. promocji internetowej
731-040-026
agnieszka@psychoskok.pl