Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAutorzyZbigniew Trzcionkowski

Zbigniew Trzcionkowski

Zbigniew Trzcionkowski – specjalista od konkursów i loterii postanowił podzielić się z nami tą niewątpliwie interesującą wiedzą pisząc w prosty i przejrzysty sposób „Poradnik Konkursowicza”. O graniu i wygrywaniu wie prawie wszystko.

Zbigniew Trzcionkowski w swoim „Poradniku Konkursowicza” dzieli się swoją unikalną wiedzą i doświadczeniem, przedstawiając poszczególne rodzaje konkursów i loterii. Ten wyjątkowy EBOOK został napisany prostym językiem przez praktyka, dzięki czemu bez lania wody zawiera dokładnie to, co trzeba wiedzieć, aby zacząć wygrywać.

Autor na przykładach pokazuje w jakie konkursy warto grać, a w jakie niekoniecznie. Oprócz wad i zalet nie zabrakło opisu sposobów i sposobików stosowanych przez graczy.

Poradnik Konkursowicza odsłania też ciemniejsze strony tego światka, dzięki czemu świeżo upieczony konkursomaniak nie będzie tracił czasu i zasobów na coś co jest z góry skazane na porażkę. W osobnym rozdziale pokazano gdzie i jak szukać nowych konkursów.

Autor pamiętał też, aby poruszyć takie tematy jak podatki przy sprzedaży nagród, problemy ze spamem i plagiatami, a nawet właściwe podejście psychologiczne.

Brak utworów autora